کد خبر 874952
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
امیر حاتمی

امیر حاتمی برای بازدید از واحدهای وزارت دفاع در استان لرستان وارد خرم‌آباد شد.

به گزارش مشرق، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و هیئت همراه پیش از ظهر امروز به منظور بازدید از واحدهای وزارت دفاع مستقر در استان لرستان  وارد فرودگاه خرم آباد شد و مورد استقبال استاندار لرستان، نمایندگان مردم خرم آباد، دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار  قرار گرفت.

امیر حاتمی پس از ورود به خرم آباد، با حضور در مجموعه زیتون کاری خرم آباد متعلق به شرکت مزارع نوین ایرانیان سازمان اتکا در جریان عملکرد و فعالیت‌های اقتصادی این شرکت قرار گرفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این بازدید توسعه فعالیت‌های اقتصادی شرکت مزارع نوین ایرانیان سازمان اتکا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت‌های مهم وزارت دفاع برشمرد و اظهار داشت: با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان "حمایت از کالای ایرانی"؛ وزارت دفاع با توجه به ظرفیت‌های مجموعه شرکت مزارع نوین ایرانیان در تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، فعالیت‌های این شرکت توسعه خواهد یافت.

وی با تاکید بر پشتیبانی از نیروهای مسلح و حمایت از تولید ملی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مردم و مسئولین وظیفه سنگینی در مقابل تولید داخلی دارند و در این راستا وزارت دفاع تا آخرین لحظه حامی کالای ایرانی خواهد ماند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس