کد خبر 874847
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
دکتر نوروزی

اعضای کادر پزشکی تیم استقلال به صورت مشترک مطلبی را در صفحات مجازی خود منتشر کردند که ناشی از اعتراض محترمانه به قرارداد علی کریمی با مسؤولان این باشگاه است.

به گزارش مشرق، مسئولان باشگاه استقلال شب گذشته با علی کریمی قرارداد بستند، اتفاقی که قابل پیش بینی بود اما عقد قرارداد با بازیکنی که جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست داده علامت‌ سوالهایی را در اذهان ایجاد کرده که منجر به واکنش مجازی اعضای گروه پزشکی استقلال شده است.

دکتر نوروزی و همکارانش که مدتی است به دلیل عدم تست‌های پزشکی از بازیکنان پیش از امضای قرارداد با مسئولان این باشگاه اختلاف دارند امروز به صورت هماهنگ مطلبی را در صفحات مجازی خود منتشر کردند که در محتوای این مطلب عنوان شده« کادر پزشکی تصمیم گیرنده عقد قرارداد بازیکنان نیست و مسئول نقل و انتقالات پاسخگو است».

پست اینستاگرامی دکتر نوروزی
پست اینستاگرامی دکتر ستوده

فارس هم در همین زمینه نوشت: اتفاقی که در مورد کریمی افتاده همان اتفاقی است که فصل گذشته در مورد جباری افتاد، اگر چه نوع آسیب دیدگی دو بازیکن کاملا با هم متفاوت است اما اعتراضات و واکنش‌های کادر پزشکی استقلال دقیقا مشابه فصل گذشته است.

از سوی دیگر عضو هیات مدیره استقلال دو روز پیش در جمع هواداران این تیم اعلام کرد که کریمی مصدومیتی کهنه دارد که خوب بشو نیست اما ما او را پیش 2 پزشکی فرستادیم و اگر اتفاقی نیفتد احتمال جذب او وجود دارد.

با این شرایط به نظر می‌رسد باز هم کادر پزشکی استقلال هشدار لازم را به مسئولان این باشگاه ارائه کرده که در صورت آسیب دیدگی هافبک جدید آبی پوشان مسئولان این باشگاه همه چیز را از دید پزشکان این تیم نبینند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس