دستگیری

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: زنی که عطر و ادکلن فروشگاه‌های شمال شهر تهران را سرقت می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ محسن آزاد بخت رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران اظهار کرد: پنجشنبه هفته گذشته یک فروشنده ادکلن با مراجعه به کلانتری ۱۲۳ نیاوران گزارش سرقت از فروشگاهش را به ماموران کلانتری اعلام کرد.

سرهنگ آزاد بخت ادامه داد و گفت: فروشنده فروشگاه عطر و ادکلن که در یک پاساژ مشغول به فعالیت است، درباره نحوه سرقت از فروشگاهش گفت که زنی با قیافه کاملا موجه و شیک پوش بابت خرید عطر به مغازه‌اش مراجعه کرده و در حالی که از عطر و ادکلن اطلاعات کافی داشته، شروع به صحبت و تست کردن عطرها و پرسیدن قیمت آن‌ها می‌کند.

بیشتر بخوانید:

سرقت‌های مسلحانه در روزهای سه شنبه

وی افزود: این شاکی در ادامه مدعی شد این خانم که قصد خرید از فروشگاه را داشته است، سر او را با صحبت کردن و تست انواع ادکلن گرم کرده و از او ادکلنی به ارزش ۳۵۰ هزار تومان را سرقت می‌کند.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: ماموران تجسس کلانتری با اطلاعات به دست آمده توسط فروشنده متوجه چهره ظاهری زن سارق می‌شوند.

وی در ادامه گفت: بعد از بررسی‌های ماموران کلانتری مشخص می‌شود متهم زنی شناخته شده است که از مدتی پیش به این کار روی آورده و چندین مورد شکایت دیگر نیز از او صورت گرفته است، در مرحله بعدی تحقیقات از شاکی خواستیم که به مجتمع برگردد تا در صورت دیدن متهم ماموران کلانتری را خبر کند، همچنین ماموران تجسس کلانتری با کسبه و اهالی پاساژ مذکور در رابطه با اینکه اگر متهم را دیدند، آن‌ها را در جریان موضوع قرار دهند، صحبت کردند.

سرهنگ آزاد بخت در ادامه افزود:صبح امروز نگهبان پاساژ در تماس با ماموران کلانتری، آن‌ها را در جریان مراجعه دوباره متهم قرار داد و با حضور پلیس در محل متهم بازداشت می‌شود.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران در پایان با اشاره به اینکه متهم با وجود فیلم دوربین مداربسته لب به اعتراف گشوده بود، توضیح داد: متهم از مدتی پیش با مردی آشنا شده که او را با عطر و ادکلن آشنا کرده است و از او خواسته تا با روش سرگرم کردن فروشندگان عطر و ادکلن گرانقیمت را سرقت کند و برایش بیاورد، تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس