کد خبر 868482
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
دادگاه نمایه

مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور رسیدگی به صدها مورد شکایات واصله توسط مردم از دادسراهای مختلف سراسر کشور و درخواست گزارش، مطالبه پرونده را از اقدامات این اداره کل عنوان کرد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، گنجی مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور همزمان با هفته قوه قضاییه در تشریح اقدامات این اداره کل، به انجام بازرسی دوره‌ای از ۵ استان کشور در سال گذشته و یک استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: از ۵  ناحیه دادسراهای عمومی و انقلاب تهران در سال گذشته و سه ماهه ابتدای سال جاری بازدید به عمل آمده است.

بیشتر بخوانید:

چگونه از خدمات اپراتورها شکایت کنیم؟

تشریح شرایط ممنوع الخروجی بدهکاران مالیاتی

وی از تشکیل جلسات مستمر با دادستانهای منتخب استان‌ها در خصوص اشکالات موجود در عملکرد ضابطین و واحدهای اجرای احکام و ارائه راهکارهای مناسب، خبر داد و افزود: علاوه بر این جلسات مستمر با مسئولین سازمان زندانها جهت بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب و با مسئولین معاونت منابع انسانی و آموزشی قوه قضاییه جهت آغاز آموزش قضایی برگزار شده است.

مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور رسیدگی به صدها مورد شکایات واصله توسط مردم از دادسراهای مختلف سراسر کشور و درخواست گزارش، مطالبه پرونده را از دیگر اقدامات این اداره کل عنوان کرد.

نظارت الکترونیک بر عملکرد کمّی دادسراها و بررسی وضعیت پرونده‌ها از جهت ثبت متمرکز، ‌ثبت ارجاع و مراجعه به دادسراهای نواحی تهران و برخی شهرستانها جهت تهیه گزارش از پرونده‌هایی که توسط دادستان کل کشور مدنظر قرار گرفته بود، نیز از جمله اقداماتی است که این مقام قضایی به آن اشاره کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس