کد خبر 866700
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
سپیدرود لوگو

حکم داوری اداره کل ورزش و جوانان گیلان مبنی برفسخ و خاتمه قرار داد با تن زاده مالک فعلی باشگاه سپیدرود رشت از سوی مراجعه قانونی اعلام شد.

به گزارش مشرق، میرشهاب مومنی مالک باشگاه سپیدرود رشت اعلام کرد، دقایقی پیش حکم داوری اداره کل ورزش وجوانان گیلان مبنی بر فسخ قرار داد و خاتمه کار با جواد تن زاده به عنوان مالک باشگاه به دلیل عمل نکردن به تعهداتش بر اساس بند 6 قرار داد مذکور، به اینجانب ابلاغ شد.

 

وی با اشاره به اینکه مالکیت باشگاه سپیدرود رشت از این پس در اختیار خودش قرار دارد گفت: تفاهم کلی  با یکی متقاضیان جدی خرید باشگاه سپیدرود رشت  انجام شده و تیم از فردا تمریناتش را با هدایت سهیل حق شناس و بازیکنان فعلی آغاز می کند. کار انعقاد قرار داد رسمی با مالکین جدید و واگذاری سهام باشگاه سپیدرود به آنها هم  تا چند روز آینده انجام خواهد شد.

این در حالی است که تن‌زاده اعلام کرد که دست نشان در اواخر هفته کار خود را آغاز می‌کند و به این ترتیب با مالکیت جدید همکاری دست نشان و سپیدرود ادامه نخواهد داشت. از سوی دیگر ممکن است علی کریمی مجددا به سپیدرود بازگردد اما همه چیز منوط به انتخاب مالک جدید خواهد بود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس