کد خبر 866284
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰

با وجود خیل عظیمی از جوانان بیکار که از مشکل کمبود شغل و درآمد به تنگ آمده اند، بسیاری از کارشناسان و مسئولین آن ها را به خوداشتغالی و کارآفرینی تشویق می کنند. به نظر می‌رسد به دلیل کمبود ظرفیت‌های استخدامی در بخش‌های دولتی و خصوصی این راهکار تا حدودی صحیح و منطقی است و یا حداقل در شرایط امروز اقتصادی ایران که حال و هوای مناسبی ندارد، چاره ای جز این راه حل وجود نداشته باشد.

در ایران کسب و کارهایی که به سرمایه اندکی برای کارافرینی نیاز دارند در اولویت هستند. جوجه کشی پرندگان اهلی و زینتی از جمله کسب و کارهایی است که با سرمایه کمتری نسبت به سایر کسب و کارها می توان آن را راه اندازی کرد. دستگاه های جوجه کشی پرندگان اهلی و زینتی نیاز به فضای زیادی ندارند و از آن ها می توان در محیط های کوچک استفاده کرد.

جوجه کشی از پرندگان جزء کارهای با درآمد و سود بالا محسوب می شود. پرندگانی مانند طوطی و کاسکو چند صد هزار تومان قیمت دارند و با جوجه کشی از آن‌ها می توان به سود سرشاری دست پیدا کرد. با خرید یک جفت طوطی و کاسکو و البته یک دستگاه جوجه کشی  قدرتمند طراحی شده برای پرندگان زینتی مانند ایزی باتور ۶، می توانید تخم های نطفه دار آن ها را به جوجه تبدیل کرده و با قیمت گزافی به فروش برسانید.

البته در مورد پرندگان اهلی قضیه تا حدودی متفاوت است، زیرا جوجه کشی از تخم های نطفه دار آن ها زمانی مقرون به صرفه است که از تعداد بیشتری تخم نطفه دار جوجه کشی کنید. برای جوجه کشی از پرندگان اهلی دستگاه های جوجه کشی صنعتی سوپرمینیاتور با راندمان بالای ۹۵ درصد بسیار مناسب هستند. پرندگانی مانند مرغ، بلدرچین، غاز و قو جزء پرندگان اهلی هستند و می توان با جوجه کشی عمده از آن ها به سودآوری قابل توجهی دست پیدا کرد.

خوشبختانه در ایران فناوری لازم برای تولید دستگاه های جوجه کشی هوشمند و تمام اتوماتیک توسط گروه صنعتی اسکندری به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه های جوجه کشی در خاورمیانه ایجاد شده است. این دستگاه های جوجه کشی با داشتن سیستم انتخاب پرنده و بهره گیری از فناوری های روز مانند هوش مصنوعی و سنسور فوق حساس، قابلیت استفاده بسیار آسانی دارند و حتی افراد مبتدی می توانند جوجه کشی را از آن ها بیاموزند.

لازم به ذکر است که وضعیت بیکاری در ایران نسبت به سایر کشورهای دیگر تاحدودی متفاوت است به طوری که در بیشتر کشورها اکثرا بیکاری افراد دوره ای است، بدین معنی که بیکاران قبلا شاغل بوده اند و در آینده نیز احتمال پیدا شدن شغل برای آن ها نسبتا زیاد است. اما متاسفانه در ایران بسیاری از بیکاران تا به حال شغل نداشته اند و به دلیل عدم داشتن پس انداز، سرمایه کافی برای شروع کسب و کار را ندارند و از طرف دیگر شانس کافی برای پیدا کردن شغل نیز ندارند.

اگر هم سرمایه اندکی دارید میتوانید با خرید یک دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت وارد این صنعت پر سود شوید در این قسمت میتوانید لیست قیمت دستگاه های جوجه کشی اسکندری را مشاهده نمایید.


http://joojekeshi.com

http://دستگاه-جوجه-کشی.net

*این محتوا تبلیغاتی است*

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس