والیبال روسیه و ایران

تیم ملی والیبال ایران دیدارهای خود در هفته چهارم رقابت‎های لیگ ملت‎ها را با رویارویی برابر لهستانی آغاز می‎کند که چهره شاخص خود را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار ندارد.

به گزارش مشرق، رقابت های لیگ ملت های والیبال از ۲۵ خرداد ماه جاری وارد هفته چهارم خواهد شد درحالیکه هیجان و التهاب بین تیم های صدرنشین برای صعود به مرحله فینال رقابت ها به حداکثر رسیده است. تیم لهستان نخستین حریف ایران در این هفته از رقابت های لیگ ملت‌ها است که با ۲۳ امتیاز و تنها یک شکست از ۹ بازی گذشته در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

دیدار های ایران ولهستان همیشه بار روانی بسیاری داشته است. «کوبیاک» چهره شاخص لهستانی ها که خیلی بین ایرانی ها محبوبیت ندارد، ممکن است ادامه رقابت های لیگ را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه چشم از دست بدهد و همین خبر خوبی برای علاقه مند به والیبال ایران است.

تیم های والیبالِ ایران و لهستان تاکنون ۹ بار در لیگ‌های جهانی رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند که سهم ایران چهار پیروزی و پنج شکست بوده است. حال ملی پوشان برای کسب پنجمین برد بامداد شنبه مقابل لهستان بدون کوبیاک قرار خواهند گرفت.

پنج تیم برتر جدول رده بندی به همراه تیم فرانسه (میزبان نهایی) راهی فینال لیگ ملت‌های والیبال خواهند شد و والیبالیست‌های ایران برای اینکه امید خود را برای صعود از دست ندهند نیاز به کسب پیروزی در رقابت های باقی مانده دارند و همچنین منتظر نتایج سایر تیم ها باشد.

برنامه دیدارهای ایران در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال به این شرح است:

شنبه ۲۶ خردادماه 
* ایران – لهستان، ساعت ۳ بامداد

* ایران – صربستان، ساعت ۲۳:۳۰ 

دوشنبه ۲۸ خردادماه
* ایران – آمریکا، ساعت ۳ بامداد 

جدول رده بندی لیگ ملت های والیبال تا پایان هفته سوم لیگ ملت های والیبال به شرح زیر است:


۱- لهستان  ۲۳ امتیاز
۲- برزیل  ۲۳ امتیاز
۳- فرانسه  ۲۲ امتیاز
۴- آمریکا ۲۰ امتیاز
۵- روسیه ۱۹ امتیاز
۶- ایتالیا ۱۶ امتیاز
۷- صربستان  ۱۵امتیاز
۸- کانادا  ۱۵ امتیاز
۹- آلمان  ۱۳ امتیاز
۱۰- ژاپن  ۱۱ امتیاز
۱۱- ایران  ۹ امتیاز
۱۲- بلغارستان ۹ امتیاز
۱۳- آرژانتین  ۸ امتیاز
۱۴- استرالیا ۶ امتیاز
۱۵- چین ۶ امتیاز
۱۶- کره جنوبی یک امتیاز

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس