روحانی در دیدار با اهالی فرهنگ و هنر

روحانی: تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد و رسانه ها در خط مقدم شکستن جنگ روانی دشمن هستند و ما قادریم بر جنگ روانی دشمن فائق شویم.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از اصحاب رسانه با بیان اینکه اصحاب رسانه امروز نسبت به گذشته وظیفه و مسئولیت سنگین‌تری را بر عهده دارند، اظهار امیدواری کرد تا این جلسه آغازی جدید برای توسعه همکاری همگانی در راستای تثبیت منافع ملی باشد.

بیشتر بخوانید:

چه کسانی بدنبال برکناری رئیس جمهور هستند؟

جنگ؛ دروغی که به نفع دشمن است

رئیس جمهور با بیان اینکه نگرانی نسبت به آینده کشور ایرادی ندارد، گفت: آن نگرانی خوب است که منتهی به عزم بیشتر، تصمیم استوارتر، انسجام قوی‌تر و برنامه‌ای بهتر برای پیشبرد امور و رفع نگرانی‌ها شود.

روحانی با بیان اینکه به هیچ عنوان ناامیدی در کشور را نمی‌پسندم، خاطر نشان کرد: ناامیدی پایان ماجراست و اگر تسلیم شدن برای هر ملتی ناپسند و زشت است، ناامیدی، تسلیم شدن در برابر بدخواهان است.

رئیس جمهور با بیان اینکه باوجود نگرانی‌ها و مشکلاتی که در بخش‌های مختلف کشور وجود دارد چرا باید به آینده کشور، نظام و انقلاب، ناامید باشیم، تصریح کرد: ما امروز با شرایط جدیدی در کشور روبرو هستیم.

روحانی با اشاره به برخی اظهارنظرها نسبت به اینکه عنوان می‌کنند، پای صندوق رأی رفتیم و نتیجه‌ای ندیدیم، افزود: هم صندوق انتخابات سال ۹۲ و هم صندوق سال ۹۶ دستاوردهای بسیار روشنی دارد که نمونه آن، آمار اخیر بانک مرکزی درباره رشد اقتصادی است که براساس آن در سال ۹۶، ۴.۴ دهم رشد اقتصادی داشتیم.

رئیس جمهور افزود: ما از رشد منفی در کشور به رشد مثبت اقتصادی رسیده‌ایم و چرا باید از صندوق رأی ناامید باشیم.

روحانی با بیان اینکه در سال‌های قبل از دولت یازدهم اشتغال خالص حدود ۱۲ هزار نفر بوده و این رقم در سال گذشته ۸۰۰ هزار نفر بوده است، گفت: ما که در کشور وارد کننده گندم و بسیاری از نیازمندی‌های دیگر بودیم، ۳ سال است که نیاز به وارد کردن گندم نداریم و امسال حتی در شکر و دانه‌های روغنی نیز این نیاز برطرف شده است.

رئیس جمهور ادامه داد: پیشرفت روستاهای کشور در بخش‌های مختلف از جمله برق، راه و گاز، قابل مقایسه با زمان قبل از دو صندوق رأی گذشته نیست.

روحانی تأکید کرد: باوجود مشکلی که در برجام پیش رو داریم و یکی از امضاء کنندگان از توافق خارج شده، اما خوشحالیم که نظام جمهوری اسلامی به گونه‌ای رفتار کرده که امروز همه کشورها بجز چند کشور که تعدادشان از انگشتان دست هم کمتر است، آمریکا را محکوم کرده و ایران را مورد تجلیل خود قرار می‌دهند و این در ۴۰ سال گذشته بی‌سابقه است که قریب به اتفاق کشورهای جهان کار ملت را تجلیل و اقدام بدخواهان را محکوم کنند.

رئیس جمهور با طرح این سوال که در تاریخ شورای امنیت، کدام کشور است که پرونده آن در چارچوب فصل هفتم منشور سازمان ملل متحد به شورای امنیت رفته باشد و بتواند بدون ذلت از آن خارج شود؟

روحانی اظهار داشت: ما نگذاشتیم که جنگ بر ما تحمیل شود و سر در برابر دشمن نیز فرود نیاوریم.

رئیس جمهور گفت: برای اولین بار در تاریخ سازمان ملل متحد حق غنی‌سازی برای ایران لحاظ شده البته استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای حق همه کشورهاست، اما تاکنون شورای امنیت این حق را به کشوری نداده و تنها برای جمهوری اسلامی ایران این حق را تصریح کرده است.

رئیس جمهور گفت: در تولید گازوئیل به خودکفایی رسیده‌ایم و در تولید بنزین نیز با برنامه‌ریزی صحیح در مصرف تا پایان سال به خودکفایی خواهیم رسید. وضعیت سرمایه‌گذاری در کشورمان امروز برخلاف سال‌های قبل‌تر مثبت شده است.

 روحانی افزود: علیرغم همه فشارها، فضای مجازی در اختیار مردم را گسترش دادیم و شما به عنوان اصحاب رسانه، نظر بدهید که آیا این دستاورد دولت با وجود مخالفت‌های فراوان و سنگین کار بزرگی نبوده است.

رئیس جمهور با طرح این سوال که چرا باید موضوع پشیمان بودن از صندوق رأی را مطرح کنیم، اظهار داشت: صندوق رأی تنها راه‌حل مشکلات پیش روی ماست و جدا شدن از صندوق یعنی جنگ داخلی و تسلیم شدن در برابر دشمن. شاید حل بعضی از مشکلات سخت باشد، اما برای حل همین مشکلات نیز راهی جز رجوع به صندوق آراء نداریم.

روحانی تصریح کرد: هیچگاه ناامید نبوده و نیستم و امروز نیز با وجود فشارهای سنگین، اما از آینده کشور، مردم و نظام ناامید نیستم و کاملاً و بسیار هم به آینده امیدوارم.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: نباید مسأله جدید یا دشمنان جدید بسازیم بلکه باید مسایل را شناخته و حل و فصل کنیم و با شناخت دقیق دشمن برای پایان دشمنی‌ها تلاش کنیم. نباید در رسانه‌ها توقعات مردم را بیجا بالا ببریم، چرا که بالا بردن بی‌حساب توقعات مردم یعنی ایجاد ناامیدی در آنها، بلکه باید توقعات را در حد مقدورات و توان ملی سامان و پاسخ دهیم.

 روحانی با بیان اینکه امروز بار سنگینی بر عهده شما اصحاب رسانه قرار دارد، گفت: امروز مشکل اصلی ما، مشکل اقتصادی، فرهنگی و یا امنیتی نیست، بلکه مشکل اصلی امروز ما جنگ روانی است. بزرگترین غم برای یک ملت زمانی است که رسانه‌های بیگانه مرجع او باشند. در کمتر جایی دیده‌ام که یک ملت اینگونه به رسانه‌های بیرونی اعتنا کنند، این وضعیت باید اصلاح شود و رسانه‌های داخلی مرجع اطلاع‌رسانی به مردم باشند.

رئیس جمهور اضافه کرد: مرجع افکار عمومی مردم باید رسانه‌های داخلی و رسانه‌های دارای نام و نشان باشند نه رسانه‌های بی نام و نشانی که در فضای مجازی به راحتی هر چه می‌خواهند می‌گویند و با القاء و تخریب باعث انحراف مسیر افکار عمومی می‌شوند.

 روحانی اظهار داشت: دولت همواره از انتقاد مشفقانه و دلسوزانه استقبال کرده و آن را به نفع دولت و کشور دانسته و می‌داند، اما تخریب، تهمت و دروغ نه تنها باعث تضعیف دولت و نظام بلکه بالاتر از آن باعث تخریب مبانی اخلاق می‌شود؛ انتشار اخبار دروغ دادن آدرس غلط به مردم و ناامید کردن آنها از آینده است.

رئیس جمهور از همه رسانه‌ها خواست که تمام توان و تلاش خود را برای صداقت و ادای امانت بکار گیرند و تصریح کرد: شما اصحاب رسانه امانتدار افکار مردم هستید. اصل و جوهره دین، صداقت و ادای امانت است و شما باید بیش از هر کسی به این مهم توجه کنید.

 روحانی خاطر نشان کرد: به عنوان رئیس جمهور امانتدار و زیر دین میلیون‌ها رأیی هستم که مردم به من دادند و معتقدم کاری که امروز باید انجام دهیم این است که باید همه دست به دست هم دهیم تا بر جنگ روانی دشمن فائق شویم.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ملت ایران در جانب حق قرار دارد و بر باطل پیروز خواهد شد، گفت: درست است که همه دولت‌های آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دشمن ملت ایران بودند، اما دشمنی هم حد و چارچوبی دارد .ما در تاریخ قاتل کم نداشته‌ایم اما همه آنها شمر نبودند، خائن زیاد داشته‌ایم اما ابن ملجم یکی بیشتر نداشته‌ایم؛ همه دولت‌های آمریکا دشمن ملت ایران بودند، اما رئیس دولت فعلی بدتر، خبیث‌تر و با نقشه‌های شوم‌تر از دولت‌های قبلی است.

روحانی با تأکید بر اینکه باید بدخواهانی را که خواست‌شان شکستن ملت ایران است، شکست دهیم، افزود: شما اصحاب رسانه باید بار سنگین مقابله با جنگ روانی دشمن را که امروز بالاتر و مؤثرتر از جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه ما جریان دارد، برعهده بگیرید.

رئیس جمهور با اشاره به نوسانات در بازار ارز، خودرو و سکه در ایام اخیر، گفت:آمار مستند گواه آن است که تولید خودرو، سکه و تأمین منابع ارزی کشور نسبت به پارسال حتی از رشد برخوردار بوده و نوسانات و تلاطم‌هایی که این روزها در بازار شاهد آن هستیم بیش از آنکه ریشه در واقعیت داشته باشد، ناشی از جنگ روانی است.

 روحانی اصحاب رسانه را نیروهای خط مقدم جبهه جنگ روانی توصیف کرد و اظهارداشت: امروز آزمایش بزرگی پیش روی شما اصحاب رسانه و دولت قرار دارد. اینکه رسانه شما چقدر تیراژ دارد یا چه تعداد خواننده دارد، مهم است، اما مهم‌تر از آن این است که کسی که اخبار و مطالب شما را می‌خواند، در پایان کار امیدش افزایش یافته و یا نا امید شده است.

رئیس جمهور افزود: اگر پایان یک برنامه رسانه ملی، افزایش اعتماد، انسجام ملی و سرمایه اجتماعی باشد، می‌توان گفت این رسانه موفق بوده، اما اگر حاصل کار افزایش ناامیدی باشد، قطعاً باید عملکرد آن را ناموفق ارزیابی کنیم.

 روحانی تصریح کرد: رمز موفقیت ما مقاومت و ایستادگی است. اگر بترسیم  و یا سست وخسته شویم و یا احساس شکست کنیم، پیروز نخواهیم شد. منکر وجود مشکلات نیستم، اما می‌خواهم به قدرت بزرگ رسانه‌ها اقرار و تأکید کنم و بگویم که اگر همه دست به دست هم بدهیم، پیروز خواهیم بود.

پیش از سخنان رئیس جمهور در این دیدار چند تن از اساتید روزنامه‌نگاری و مطبوعات و پیشکسوتان و پژوهشگران رسانه و مسایل اجتماعی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

عباس عبدی روزنامه‌نگار و پژوهشگر مسایل اجتماعی با اشاره به اوضاع جامعه در بخش‌های مختلف به ضرورت تقویت وحدت و انسجام در راستای رفع نگرانی‌ها و حل مشکلات کشور، تأکید کرد.

بیژن مقدم روزنامه‌نگار و پیشکسوت عرصه مطبوعات با اشاره به خروج آمریکا از برجام، تعامل با جهان را سیاستی حکیمانه و همیشگی دانست و گفت: تعامل با جهان هرگز به معنای سازش و غفلت از ظرفیت‌های داخلی نیست و ملت ایران می‌دانند که آمریکا جز دشمنی با این ملت هدف دیگری ندارد.

وی افزود: معتقدیم کسانی که برای شکست دولت روزشماری می‌کنند نه دل در گرو انقلاب دارند و نه به فکر مصالح کشور هستند. از این رو باید تلاش کنیم تا به دولت در راستای پیشبرد برنامه‌هایش کمک کنیم.

مهدی رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق با اشاره به برخی مشکلات رسانه‌ها از جمله در حوزه اقتصاد رسانه‌ای به بیان دیدگاه‌ و پیشنهادات خود برای برون رفت از این مشکلات پرداخت و دولت و مسئولان کشور خواست تا نسبت به شنیدن نظرات متخصصان و فرهیختگان اهتمام بیشتری نشان دهند.

خانم عذرا فراهانی روزنامه‌نگار و پژوهشگر مطبوعات نیز با اشاره به برخی از مشکلات روزنامه‌نگاران و خبرنگاران از جمله عدم امنیت شغلی، تعطیلی نشریات و رسانه‌ها به واسطه مشکلات اقتصادی، خواستار توجه بیشتر دولت به این قشر شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 55
 • در انتظار بررسی: 40
 • غیر قابل انتشار: 13
 • اصلاحات تنها راه نجات GB ۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
  روحانی و ظریف مصدق زمان و امیرکبیر عصر ما هستند قدرشان را بدانیم .
  • حامي اصلاحات DE ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   احسنت ، مشكل دقيقا از خود مردم است ، مردم دلار ها و طلا هاشان را به دولت بسپارند تا رونق اقتصادي حاصل شود نه اينكه بريزند و بازار را غارت كنند ، واقعا خداوند به جناب روحاني و كابينه محترم و سخت كوششان صبر ويژه عطا فرمايند .
  • حامي اصلاحات DE ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   احسنت ، مشكل دقيقا از خود مردم است ، مردم دلار ها و طلا هاشان را به دولت بسپارند تا رونق اقتصادي حاصل شود نه اينكه بريزند و بازار را غارت كنند ، واقعا خداوند به جناب روحاني و كابينه محترم و سخت كوششان صبر ويژه عطا فرمايند .
  • NL ۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   عجب ادمهایی هستید هرگز حاضر نیستید اشتباهاتتون رو بپذیرید
  • IR ۰۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   میتونی خفه بشی 24 سال کشور دست اصلاح طلبان حرام لقمه بوده ایا ملت خیری دیدن
  • محمد IR ۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   درشو ببند بوی گندش بلند شده
  • IR ۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   اخ خدا از طرفی دلمان شاده اون روزی که این اصلاح طلبان فاسد فاسق منافق کور دل داخل اتش جهنم سرازیر میشوند
  • کراکسیماتور IR ۰۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   28 63
   خخخ
  • IR ۰۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   آشغال مغز
  • IR ۰۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   مشرق برای احترام به شعور مخاطبان هم که شده نظرات صاحبان دیاثت سیاسی را منتشر نکن
  • IR ۰۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   چند میگیری میای مجیز بگی ؟
  • IR ۰۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   توهم ملیجک دربارشون هستی
  • محمد IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   افرین دوباره بهت جیره رسوندن با فیلتر شکن دست به کار شدی خوب دم تکون بده تا به استخونت برسی بی وجود خخخخ
  • IR ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   9 54
   زرششششک
  • محمد IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   الحق دار دسته لیبرال های سگ های وظیفه شناسی تربیت کردن تا میتونی با فیلتر شکن منفی مثبت بده شاید از پسمونده ارباب هات بهت چیری برسه خوب عوعو کن خخخخخخ
  • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   9 125
   واقعا آنهم چه امیر ها و مصدقهایی خدا نصیب هیچ ملت و مملکتی نکند اینها که سر بر آستان اربابشان دارند همه امتیاز ها را دادیم دیگر هیچ نمانده قدرشان را میدانیم بله اگر همه شبها قدر بودی شب قدر بی قدر بودی اینها از نوادرند
 • IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
  از تو و دولتت بیزارم آقای رئیس جمهور
  • CA ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   این اصلاح طلبهای گیج فک کردن با مهندسی لایک میشه رئیس جمهورشونو تطهیر کرد !!!
 • حسام IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
  اقای روحانی بنده به عنوان یک جوان ایرانی از شما و تمامی مسئولانی که در حق من ظلم کردید،کم کاری کردید و به خیال اینکه روز قیامت هم مثل همین دنیا سر خدا کلاه بگذارید هیچوقت حلالتان نمیکنم لعنت خدا بر شما و امیدوارم در اتش جهنم تا عبد بسوزید
 • US ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
  هر دلیلی که داشته باشه پس شما چه کاره ای؟! تماشاچی هستی؟
 • IR ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
  ركود باعث شد چن نفر از اقوام نزديكم شغلشون رو از دست بدن آيا اين جنگ رواني است ؟ گراني روز به روز ما يحتاج مردم جنگ روانيه؟ و كلي از اين دست....
 • IR ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  مردم نابود شده اند تازه از خواب بیدار شدی میگی جنگ روانی است؟ بیا بین مردم ببین به چه فلاکت و ناامیدی و اضطرابی گرفتار شده اند! هر روز با ترس و لرز منتظرند فاجعه ای اتفاق بیفتد. هیچ کس حتی خدا هم این به این مردم کمک نمیکند که از شر این همه بدبختی خلاص شوند. حتی مرگ هم رغبت نمیکند سراغ مردم بیاید!!!!
  • IR ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   4 7
   دیگه داری جوک میگی گالیور.
 • IR ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  آقای رئیس جمهور لطفا'' آدرس اشتباه ندید؟!!!!! مگر شما بخاطر برجام ؛ اقتصاد ایران را به عشق دست دادن با اوباما.... به این روز درنیآوردی؟!!!!
 • AE ۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  ایا حال رئیس جمهور ایران خوب است ؟!!
  • IR ۰۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   با خونه 100 میلیارد تومنی میشه بد باشه ؟
  • IR ۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   اصلاح لجنهای بی همه چیز بیدین ، اقتصاد کشور عظیم و قدرتمند ایران را به عمد محو و نابود کردین . بس کنین دیگه آمریکاییهای وطن فروش منافق
 • DE ۰۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  به این قبیل حرفها می گویند فرار از مسؤلیت ..روزی که ارز را گران کردید و برای تامین کسری بودجه ، توی سر پول ملی زدید بازار متلاطم شد چرا که ارزش دارائی مردم سقوط کرد. این جنگ ، جنگ دولت شماست با روان و آینده و رفاه مردم . شما بجز خواص ؛ با توده مردم ، سر جنگ دارید ، جنگ اقتصادی برای پرکردن جیب خودتان و به زمین زدن مردم . نه پای دشمن خارجی درمیان است و نه دشمن داخلی . این بود وعده شما برای « درآمد سرشار » ؟؟؟؟
 • علی حقجو IR ۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  این یکی از همه خبیت تر و شما هم از همه کمکار تر تر و تر و بی اعتقاد تر به قدرت خدا و از همه نمک نشناس تر و غرب پرست تر
 • IR ۰۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  خدا به این ماه عزیز کسانی که با سادگی و صفای این مردم بازی کردن لعنت کنه و همش به فکر منفعت خودشان و خانواده شان هستن دارن مملکت را به باد میدهن اینها تو انگلیس درس خوندن و الان هم خدا شاهده از اونجا دارن خط میگیرن
 • سهراب IR ۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  آقای رییس جمهور مردم تقریبا مقداری از زوایای شخصیتی شما رو شناخته اند..! مسبب این جنگ روانی خود شماها هستید..چون میخواهید با تحمیل سختی ها مردم را مجاب کنید به مذاکره موشکی و ... و این نهایت ناجوانمردی دولتمردان ماست! خدایی هم هست و امیدوارم بزودی زود حق شما رو بزاره کف دستانتان...
 • IR ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  23 1
  خدا رحمت کند سید احمد خمینی ره یک هفته قبل از فوتش تو سخنرانی گفته بود ای مسءولینی که در ماشینهای ضد گلوله مینشینید گلوله در خودروی شما نفوذ نمیکندچطور حرف دل این مردم به گوش شما میرسد روحش شاد حالم از مسءولین و وزرای دروغ گو که دروغ میگن داره بهم میخوره دلم برای شهدا یکدفعه تنگ شددلم برای خانواده هاشون سوخت خدایا ما رافردای قیامت شرمنده شهدا نکن ما را به کاروان اونها برسان انشاءالله
 • IR ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  60 1
  خخخ
  • IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   8 101
   خخخ و زهر مار درست میگه منم اینو از پدرم شنیدم سید احمد اینو گفته بود حالم از این رءیس جمهور فقط صوتی و بهم میخوره فقط حرف میزنه
 • IR ۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  مملکت رو هواست خدا رحم کنه من که دیگه نا امید شدم هر روز میگم امروز چه خبر میشه
  • IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   62 5
   خب ........تشریف داری که هر روز میگی ای خدا امروز چی میشه! هیچ چیز خاصی قرار نیست بشه.
 • IR ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  21 96
  خدا به رهبرمون سلامتی بده سایه اش را از سر این مملکت کم نشه برای این کشور این نامردان نقشه کشیدن خدا مکرشان را به خودشان برگرداند
 • IR ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  این مزدورها جلسه های شبانه مشکوک در جماران دارن چه خبره اصلاحاتی ها چه آشی میخوان بپزن اینها گرانی ها را برتامه ریزی کردن تا امروز که در اوجشان بوده از فردا ذهن مردم درگیر فوتبالو المپیکه اینها شیطون هم درس میدن
 • علی IR ۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  اقای رئیس جمهور واقعا خودتان حرف خودتان را قبول دارید جنگ روانی چه کسی بوجود آورده این جو روانی توسط خود دولت است شما فرار به جلو مبی کنید وزرای بی انگیزه و بی برنامه وقتی امریکا از برجام خارج شد به مردم وعده دادیدکه نگران نباشید اما این نگرانی را در مردم بوجوداوردید هم اکنون پرداخت حقوق در ادارات با تاخیر وحتی نصف پرداخت می شود سری به وزرات نیرو بزنید وزیر بی برنامه وبی انگیزه را از نزدیک ببینید و...؟؟؟؟؟؟
 • عباس IR ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  اینها همش نتیجه ی بی تدبیری و بی امیدی است
 • IR ۰۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  چنان درامد سرشاری درست میکنیم که به اون 45 تومن فکر نکنید
 • IR ۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  آقای روحانی. بیکفایتی وبی تدبیری شماعیانست. تلاطم والتهاب بازر اتفاقا علت اقتصادی دارد. ونه علت روانی. تو به چه حقی ۳۰هزارمیلیارد ازکیسه مردم به مالبختگان پرداخت کردی ولی ولی ریالی ازدزدان کقیف نگرفتی؟ امروز این پول کثیف این هیجانات راکرد. تویا شریک این دزدانی ویا بی تدبیر وترسویی که ازاینها نامی نمیبری. آقای روحانی التهاب بازار دلیل این... وآن بی تبری شماست. اگرجلوی این کثافتکاری رو نگیری شک نکن که مردم ماباتو مثل چائوشسکوی رومانی برخورد خواهند. به ... وزیران بیکفایت اقتصاد وبانک مرکزی گوش نده.شهامت داشته باش و شرافت داشته باش واندکی . بدان که یک مدیرموفق راهبردش ازبیرون تعریف نمیشه.
 • IR ۰۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  6 52
  عزیز منظور نوه امام انقلایون افراطگر بودن که جام زهر را به حلق نوه امام ریختن وجگرش را از هم پاشوندن تو چرا توجیه الکی وبی مورد میکنی.
 • ندا IR ۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  18 82
  من نه موافق روحانی ام نه مخالف ولی به عنوان یک فرد عادی جامعه میبینم و میدونم فنر اقتصاد بدجوری در رفته و اصلن هم نمیشه گفت کی به ثبات روانی اقتصادی میرسیم.......آقای رییس جمهور محترم لطفا هیچ اقدامی نکن تا بدتر از این نشه.
 • IR ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  14 1
  وضعیت آهن آلات چی میشه . ارز میره بالا قیمت آهن هم میره بالا چون میفروشند ارز میارند . خدا کنه این تحریم آهن و فولاد زودتر اعمال شه که جلوی صادراتش گرفته بشه
 • رامتین AE ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  با سلام آقای روحانی درست است شما شغل ایجاد کرده اید اما به ازای هر یک نفر دارای شغل ایجاد شده که کاذب میباشد پنج نفر بیکار میشوند و این نتیجه این برجام است
 • IR ۰۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  خلاصه حرفهاش این همه چی آرومه من چقد خوشبختم
 • IR ۰۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  خجالت بکش و استعفا کن
 • IR ۰۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  روحانی از رأی به تو پشیمانیم.؟....
 • IR ۰۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  خب آقای رییس جمهور چرا جلوی جنگ روانی را نمیگیرید؟ شما قدرت اول اجرایی هستید.شما رییس ومسول امنیت ملی هستیدو....چرا فقط حرف میزنید؟چرا اقدام وعمل نمیکنید؟چرا باید ملت هر روز فقط حرفهای قشنگ بشنوند!پس کی میخواهیم یک اقدام قشنگ هم ببینیم؟آقای اعتدال از خواب بلند شو!این دو روز آخر بیا بالاغیرتا کاری کن.این رهی که شما در پیش گرفته اید عاقبتش از ترکستان در میاید.
 • حیدری IR ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  آقای رئیس جمهور ! دلیل تلاطم بازار ، گفتار درمانی دولت شماست نه عمل درمانی
 • IR ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  روحانی عزیزم برو خودتو مسخره کن تو خودت شریک جرمی
 • IR ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  همه ی این اساتید که سالها مملکت رو در سراشیبی ورشکستگی قرار دادن سر و ته یه کرباسن. فقط خدا میتونه این مملکت رو نجات بده .
 • IR ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  15 72
  عادت است برای برخی ها دروغ گفتن و اگر نگویند موجب بیماری در قوای مزاجی آنها خواهد بود
 • RU ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
  5 126
  دقیقا مثل دوره احمدی نژاده ولی دیگه برجامی نخواهد بود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس