کد خبر 863397
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
قاسم الاعرجی

وزیر کشور عراق با بیان اینکه آتش سوزی در مرکز نگهداری صندوق‌های رای در بغداد مهار شده است، اعلام کرد که تحقیقات درباره این حادثه باید آغاز شود.

به گزارش مشرق، «قاسم الاعرجی» وزیر کشور عراق یکشنبه شب اعلام کرد که آتش سوزی در بزرگترین مرکز نگهداری صندوق‌های رای مهار شده است و باید تحقیقات در این زمینه آغاز شود.

بیشتر بخوانید:

جزئیات آتش‌سوزی در مرکز نگهداری صندوق‌های رای در بغداد

رئیس پارلمان عراق خواستار برگزاری مجدد انتخابات شد

الاعرجی با بیان اینکه «تحقیقات درباره حادثه آتش سوزی آغاز خواهد شد»، تاکید کرد که «هیچ صندوق رایی دچار آتش سوزی نشده است.»

«احمد خوام» مدیر کل شهرداری «الرصافه» استان بغداد اعلام کرد که در حادثه آتش‌سوزی امروز در بزرگترین مرکز نگهداری صندوق‌های رای در بغداد، سه انبار حاوی صندوق‌های رای دچار آتش سوزی شدند.

از سوی دیگر، «کاظم بوهان» مدیر کل دفاع مدنی عراق اعلام کرد که «دامنه آتش به انبارهایی که حاوی برگه‌های رای است، نرسیده است، بلکه آتش سوزی در سه انباری رخ داده است که حاوی اسناد و مدارک بود.»

وزارت کشور عراق امروز یکشنبه اعلام کرد که بزرگترین مرکز نگهداری صندوق‌های رای در عراق در آستانه بازشماری دستی آراء، دچار حریق شد و به طور کامل در آتش سوخت.

«سلیم الجبوری» رئیس پارلمان عراق در پی آتش سوزی در بزرگترین مرکز نگهداری صندوق‌های رای در بغداد اعلام کرد که انتخابات پارلمانی باید مجددا برگزار شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس