کد خبر 859137
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
گسترش فولاد

با خرید امتیاز تراکتورسازی توسط محمدرضا زنوزی این مالک ثروتمند تصمیم به واگذاری دو باشگاه گسترش فولاد و ماشین سازی گرفته است.

به گزارش مشرق، بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام شب گذشته مالکیت باشگاه تراکتورسازی به محمدرضا زنوزی مالک گسترش فولاد و ماشین سازی واگذار شد. با خرید صد درصد سهام تراکتور توسط زنوزی حالا این مالک ثروتمند تصمیم گرفته همه توان و پتانسیل خود را روی باشگاه اول تبریز بگذارد و به همین خاطر ماشین سازی و گسترش فولاد واگذار خواهند شد.

با توجه به خرید امتیاز تراکتور توسط زنوزی طبق قوانین دو باشگاه نمی توانند به صورت همزمان در لیگ برتر با یک منبع مالی مشخص حضور داشته باشند و به همین خاطر برای گسترش فولاد مشکلاتی ایجاد خواهد شد. از این رو زنوزی تصمیم به فروش امتیاز گسترش فولاد گرفته تا مشکلات اینچنینی به سراغ تیم نیاید و البته تمام تمرکز خود را روی تراکتورسازی بگذارد تا این تیم به روزهای خوب گذشته برگردد.

مالک جدید تراکتورسازی درباره ماشین سازی نیز تصمیمی مشابه دارد؛ او که سال گذشته در میان مشکلات مالی متعدد تصمیم به خرید امتیاز ماشین سازی گرفت تا این تیم ریشه دار به نابودی کشیده نشود، حالا چاره ای جز واگذاری امتیاز این باشگاه ندارد و به همین خاطر تصمیم به فروش این تیم گرفته است.

از این رو او قصد دارد دو باشگاه آبی و سبزپوش تبریز را به بخش خصوصی دیگری بفروشند که احتمالا طی روزهای آینده کارهای انتقال این دو باشگاه نیز انجام خواهد شد.

در این بین برای گسترش فولاد ظاهرا مشتریان دست به نقد هم پیدا شده اند؛ افرادی که پیشنهاد اولیه شان را هم برای خرید گسترش فولاد ارائه کردند. از آنجایی که خرید امتیاز گسترش فولاد فرصت مناسبی در اختیار برخی باشگاه های دسته پایین تر قرار می دهد تا بتوانند در لیگ برتر تیمداری کنند، گفته می شود در بین مشتریان گسترش فولاد مالکان برخی تیم های حاضر در لیگ دسته اول و یا لیگ دسته دوم هم حضور دارند که می خواهند با خرید امتیاز تیم آبی پوش تبریزی در لیگ برتر حاضر شوند. به هر حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون دو باشگاه گسترش فولاد و ماشین سازی و امتیاز آنها رخ خواهد داد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس