کد خبر 857089
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
مجلس

۲۷ نماینده در تذکری به رئیس‌جمهور و وزیر کشور نسبت به تعطیلی مبادلات در مرزها انتقاد کردند.

به گزارش مشرق، در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی علی اکبر رنجبرزاده متن تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

محمودزاده نماینده مردم مهاباد با امضای ۲۶ نفر از نمایندگان به وزیر کشور و رئیس‌جمهور نسبت به بی اهمیتی درخصوص اعتراضات گسترده مردم شهرستان‌های کردنشین و بلوچ در رابطه با تعطیلی مبادلات مرزی غرب و شرق کشور تذکر دادند.

زاهدی نماینده کرمان به رئیس‌جمهور و وزیر صنعت و معدن در تذکری تاکید کرده، با توجه به اینکه در سال جاری محصول پسته صرفا حدود ۱۰ درصد نسبت به سال قبل است و نوعی بحران ایجاد کرده است، ارز حاصل از صادرات پسته مانند صدها کالا و محصول دیگر از شمول ارائه به بانک مرکزی خارج شود.

محمودزاده، مرادی، نادری به وزیر جهاد کشاورزی ضعف گسترده در نحوه خرید گندم کشاورزی و حمایت از مرغداران و دامداران و پشتیبانی از امور دامی کشور را مورد انتقاد قرار داده است.

عزیزی نماینده ابهر به وزیر جهاد کشاورزی در تذکر خود آورده است، رسیدگی فوری به کشاورزان خسارت دیده از سرما ضروری است و به رئیس‌جمهور: دلیل عدم استقرار ادارات در شهرستان سلطانیه پس از گذشت پنج سال چیست؟

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس