اقدام وقیحانه ضد انقلاب در فضای مجازی

سال گذشته بود که عده‌ای چماق به دست به خیابان پاسداران حمله کردند و با ایجاد رعب در میان مردم و تخریب اموال عمومی، به سمت ماموران نیروی انتظامی حمله و حتی به خانه‌های مردم نیز تعرض کردند.

به گزارش مشرق، نابودی و زوال سرنوشت حتمی و قطعی داعشی‌هاست؛ آن‌ها رسم یکسانی دارند هرچند نام و نشان‌شان تفاوت داشته باشد.

گاهی با شمشیر و حمایل و مسلسل در روستاهای عراق و سوریه به خانه و کاشانه مردم یورش می‌بردند و جوانان را از قفا ذبح و زنان و دختران را به اسارت می‌بردند؛ گاهی نیز با قمه و چماق در خیابان‌های شمال تهران، به عابران و رهگذران حمله می‌کردند و سربازان و ماموران مسئول تامین نظم و امنیت را زیر می‌گرفتند.

البته داعشی‌ها یک قماش دیگر نیز دارند که تفاوتشان با دو نمونه فوق، مجازی بودن‌شان است؛ این قماش از داعشی‌ها صرفا پشت لپ‌تاپ یا تبلت یا موبایل یا کامپیوتر خود می‌نشینند و در شبکه‌های اجتماعی به تشویق و ترغیب اقدامات متوحشانه داعشی‌ها می‌پردازند. موعد دستگیری و محاکمه عناصر جنایتکار داعشی هم که می‌شود، این داعش صفتان مجازی، نوحه سر می‌دهند و مویه می‌کنند و برای همقطاران میدانی خود فریاد وامصیبتا سر می‌دهند.

اغتشاش چماق به دستان در خیابان پاسداران
در آخرین روز بهمن ماه سال گذشته بود که عده‌ای چماق به دست فرقه ای به خیابان پاسداران تهران حمله کردند و ضمن اختلال در رفت و آمد، ایجاد رعب و وحشت در میان مردم و تخریب اموال عمومی و خصوصی، به سمت ماموران نیروی انتظامی حمله و حتی به خانه‌های مردم نیز تعرض کردند.

نیروی انتظامی در ابتدای با مدارا سعی داشت با اتخاذ تکنیک‌های نرم و نصیحت سرکردگان این فرقه ، اوضاع را به کنترل خود درآورد، اما این یاغیان نه تنها آرام نشدند که حتی بر شدت اعمال خرابکارانه و شورشگرانه فرقه ای خود افزودند.

بیشتر بخوانید:

خبر اجرای حکم محمد ثلاث صحت ندارد

زمان محاکمه متهمان آشوب‌های خیابان پاسداران

اتوبوس داعشی
در میانه‌های جنایت‌ورزی و تخریبگری اعضای این فرقه بود که یکی از اعضای آن‌ها با سوار شدن بر یک اتوبوس به سمت ماوران نیروی انتظامی غیر مسلح یورش برد و ضمن مجروح کردن تعدای از مردم، سه تن از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رساند. البته با سو استفاده از صبر انقلابی نیروی انتظامی که اگر نبود، چهره آنها اینگونه افشا نمی شد.

شهید «گروهبان یکم رضا امامی» و شهید «گروهبان یکم محمد علی بایرامی» از نیروهای کادر یگان امداد ناجا و همچنین سرباز وظیفه شهید «رضا مرادی علمداری» شهدای حادثه خیابان پاسداران بودند که برای حفاظت از جان مردم و تامین امنیت آنها در نتیجه تهاجم جنایتکارانه عناصر فرقه ای افراطی، جان خود را ایثار کردند

اعتراف قاتل و جنایت مشابه هم‌پالگانش
قاتل که محمد ثلاث نام دارد و از عناصر فرقه افراطی، بلافاصله توسط نیروی انتظامی دستگیر شد و به جنایت خود اعتراف کرد. نکته دردناک آنکه جنایت داعشی‌های مدعی این فرقه فقط به اقدام محمد ثلاث در زیر گرفتن و کشتن ماموران نیروی انتظامی منحصر نماند و همفکران او، یکی از جوانان بسیجی به نام «محمدحسین حدادیان» را به ناجوانمردانه‌ترین و سنگ‌دلانه‌ترین شیوه ممکن به شهادت رساندند.

به هر ترتیب محمد ثلاث دستگیر شد و با توجه به حساسیت افکار عمومی در پیگیری محاکمه و مجازات عوامل آشوب خیابان پاسداران، دستگاه قضایی به سرعت مقدمات محاکمه قاتل را فراهم آورد و جلسات دادگاه این فرد مطابق با مقررات و با حضور همه ارکان دادرسی در تاریخ‌های معینی برگزار شد.

بیشتر بخوانید:
نظر دیوان عالی کشور درباره حکم راننده اتوبوس جنایت خیابان پاسداران

 

در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۶ نیز غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با میزان از صدور حکم محکومیت محمد ثلاث راننده اتوبوسی که باعث شهادت سه نفر از مامورین نیروی انتظامی شده بود از سوی دادگاه کیفری یک تهران و ابلاغ حکم به صورت ویژه خبر داد.

مزدوران توئیتری دست به کار شدند
اما در این میان آنچه که از همه چیز تعجب‌برانگیزتر می‌نمود، ایجاد کمپین‌هایی در فضای مجازی در حمایت از محمد ثلاث بود؛ فردی که در روز روشن در مقابل چشمان همگان داعشی وار، فرزندان این ملت در لباس سبز نیروی انتظامی را زیر گرفته بود و خود به جنایتش معترف بود، اما همان داعش صفتان مجازی با توجه به نسخه دیکته شده درصدد تبرئه و مظلوم جلوه دادن وی برآمدند.

این مزدوران توئیتری و مجازی که هر اتفاقی را دستمایه‌ای برای هجمه پراکنی به نظام جمهوری اسلامی می‌کنند، در قضیه محکومیت محمد ثلاث قاتل اغتشاشات خیابان پاسداران نیز، مطابق با رویه معمول خود به هشتگ‌سازی و به اصطلاح طوفان توئیتری روی آوردند و اصطلاحا در توئیتر ترند کنند که البته با بی‌اعتنایی سایر کاربران که حمایت از یک قاتل را برای خود ننگ می‌دانستند، مواجه شدند.

نکته طنز ماجرا آنجایی بود که برخی از این مزدوران (کاربران) که عمدتا با آی‌پی‌های جعلی فعالیت می‌کنند در پست‌هایشان، محمد ثلاث قاتل روز روشن را معصوم! خطاب قرار دادند!

برخی از سمپات‌ها و مزدوران عضو گروهک تروریستی منافقین نیز به رسم مالوف گروهک خود یعنی همان جلادان دهه ۶۰ از جلاد دهه ۹۰ یعنی محمد ثلاث عضو فرقه منحرف و تبهکار حمایت کردند.

اما علاوه بر مزدوران و داعش‌صفتان صفحات مجازی و شبکه‌های اجتماعی که طبق روال مالوف صرفا با هدف هجمه پراکنی به نظام درصدد مظلوم و معصوم! جلوه دادن یک قاتل برآمدند، برخی رسانه‌های معاند و ضدانقلاب نیز به ناشیانه‌ترین شکل ممکن به مرثیه سرایی برای همان عنصر تبهکار و قاتل پرداختند و برای این فرد جانی رپورتاژ آگهی‌های ویژه رفتند.

رادیو زمانه ارگان ضدانقلاب اروپانشین که در حمایت از رژیم کودک‌کشی صهیونیستی گوی سبقت را از سایر رسانه‌های معاند ربوده است، در حمایت از محمد ثلاث قاتل نیز پیشقدم شد.

کانال تلگرامی صهیونیستی و ضدانقلابی جاعل نیوز نیز در سلسله خبرسازی هایش در راستای حمایت از عناصر تروریستی و متوحش، برای محمد ثلاث قاتل خیابان پاسداران نیز سنگ تمام گذاشت.

ضد انقلاب معمولا برای خودنمایی و مزدوری علیه جمهوری اسلامی ایران و در نهایت ایجاد پرونده های حقوق بشری در سازمان ملل، روی مواردی اینچنینی آنقدر مانور می دهند که ماجرا را به طور کاملا برعکس جلوه دهند، اما این مورد آخر به قدری وقیحانه پرداخته شده است که خود محمد ثلاث به شهادت رساندن ماموران نیروی انتظامی آن هم در روز روشن اذعان دارند، اما عده ای مزدور با کمال وقاحت سعی در مظلوم نشان دادن این فرد دارند به طوری که دائره واژگان از یافتن واژه برای این مزدوران عاجز است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 32
 • در انتظار بررسی: 26
 • غیر قابل انتشار: 4
 • رسول ترک IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  اینا یه مشت اسکولن که باورشون شده کسی هستن تو مجاز جدیشون نگیرید
  • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   به اضافه ایناکه منفی دادن
 • IR ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  فقط اعدام
  • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   به اضافه ایناکه منفی دادن
  • IR ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   اعدام فوری
 • رسا IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  امثال این بی شرف ها رو بدین دست من یه کارایی باهاشون بکنم روزی هزار مرتبه ارزوی اعدامشون رو داشته باشند. به نظرم همه این فرقه باید یکجا اعدام شوند حتی خانواده هاشونم معدوم بشن
  • IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   69 19
   به اضافه ایناکه منفی دادن
 • IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  81 32
  لعنت بر ترکیه و اردوغان . اگر ما مسلمانان با هم درگیر سوریه نبودیم الان اینطور نمیشد
  • IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   23 25
   دادش قرصات یادت رفته بخوری!! بجنب داره ساعتش میگذره!!
 • IR ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  کاری نداره که همینا که دلشون ریش می شه رو بگیرید کلشونو بزارید زیر چرخ اتوبوس 10 تنی تا به آرامش برسن
  • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   82 14
   به اضافه ایناکه منفی دادن
 • امیر IR ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  خدایا چرا خریت انتها نداره ؟؟؟!!!
  • IR ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   این خریت نیست از حرامزادگی است
 • IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  95 13
  اینها ( ادمکشهای چاقو کش و عربده کش که سه پلیس بیگناه و یک بسیجی که کاری جز حفظ امنیت نداشتند )را کشتند ادمهای پست و ناچیزی هستند که فقط خدا می تواند انها را واقعا مجازات کند - پست تر هم کسانی اند که حامی اینهایند و مردم را فریب می دهند - اما خدا جای حق نشسته است امیدوارم خانواده خودشان و یا خودشان بیشتر در این منجلاب گرفتار شوند تا مزه کشتن شدن بدست جانیان و حمایت از ادم جانی را بچشند - یادشان رفته که قطب اعظم چگونه به دختران و پسران خانواده های تا کمر در خدمت انها هم رحم نمی کند و انها را بی حیثیت می کند - متاسفانه نیروی انتظامی و دادستانی کمتر این موارد را علنی می کند - و سعی در حفظ حرمت خانواده ها دارد - اما باید این موارد علنی شود تا همه وضعیت این قطب هاو این سایت های مستهجن را بدانند .
  • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   79 12
   به اضافه ایناکه منفی دادن
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  دختر بی حجاب یا عضو کومله یا درویش قمه کش تا منافق اعدامی 67 فرقی برای اصلاح طلبان ندارد. آنها از هر کس که با جمهوری اسلامی بستیزد و مخصوصا با نیروهای مسلح از پلیس گرفته تا نیروی قدس سپاه درگیر شود جانانه حمایت می کنند. آیا نباید نتایاهو به وجود چنین غلامان حلقه بگوش و وفاداری برخود ببالد؟ کما ایتکه در سال 88 آنها را نیروهای خود در ایران نامید؟ شورای نگهبان مگر این بدیهیات را نمی بیند که این تدراکاتچیان تروریسم را تایید صلاحیت می کند؟
  • آرش IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   43 8
   اشتباه منفی دادم
  • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   59 18
   به اضافه ایناکه منفی دادن
  • IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   48 12
   به اضافه ایناکه منفی دادن وبجزشماکه اشتباه منفی دادی
 • IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  61 17
  فضای مجازی دیگه. سبیل کلفتهای ترسویی که جرات خودنمایی ندارند.
 • کورش IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  83 13
  بیخیال حرف زیادبالا چوب دار که رفت سوپرایز میشند خخخخ
 • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  60 10
  این ملعون قاتل و خبیث سریع اعدام کنید. قال قضیه بکنید. ضد انقلاب هم غلطی نمی تواند بکند. زود معدومش کنید.
 • عدالت AE ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  18 44
  نه همه بدن. فقط شما خوبین.
 • مسعود حسینی IR ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  62 9
  امیدوارم اجرای حکم اعدام محمد ثلاث در محل جنایتش انجام بگیرد
 • AE ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  اصلاح طلب مزدور
 • کمال IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  35 5
  این فرد جنایت کرده و چند نفر رو کشته و مجازاتش اعدام است طبق قولنین کشور اما نه خانواده اش نه کس دیگه ای گناه کار نیست و اعمال این فرد به انها ربطی ندارد امیدوارم زودتر به سزای اعمالش برسه و اعدام قطعا حقشه ولی خب ما داعشی نیستیم بخوایم افراد بیگناه رو مجازات کنیم فعلا تنها کسی که مجازات باید بشه فقط این اقا و افردای هستن که تو این جنایت دست داشتن
 • علی1080 IR ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  43 12
  این بابو مگه اعدام نشده هنوز؟؟ پس قوه قضائیه و دادگستری منتظر چی هستن؟؟ چرا دست دست میکنن خب؟؟؟ ننگ به خائنین
 • علی IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  32 3
  دست دست کردن بی جهت محاکم قضایی فرصت فضا سازی به دشمن می دهد
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  36 11
  پول میگیرن که حمایت کنن دیگه... براشون فرقی هم بین ثلاث و رابع و خامس نیست فقط مخالفت با جمهوری اسلامی ملاکه ... بذارید حروم لقمه ها یه لقمه نون دربیارن!!!!!!
 • DE ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  6 49
  لذتي كه در عفو است در انتقام نيست، واسه كي هست؟ فقط شعار فقط حرف
 • IR ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  44 4
  اصلاح لجنهای کثافت آمریکایی با تمام توان مشغول اجرای عملیات براندازی هستن . الآن که این عاملشون در یکقدمی اعدامه ببینید چه جلز و ولزی راه انداختن . کثافتها انقلاب و مملکتو بر باد دادین آخه کی گور بیشرفتون گم می کنین دیوثها ؟
 • IR ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
  51 7
  فقط اعدام

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس