کد خبر 849148
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
افتخاری

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص محکومیت باشگاه استقلال در پرونده جباری گفت: ما به این حکم اعتراض میی کنیم. فکر نمی کنم باشگاه چنین رقمی را پرداخت کند.

به گزارش مشرق، سید رضا افتخاری در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: استقلال شرایط خوبی دارد و امروز هم به محل اردویی تیم رفتم و با بازیکنان صحبت کردم.


وی افزود: امروز جلسه ای با بازیکنان برگزار کردم و قرار شد مطالبات آنها را پرداخت کنیم و رقم دریافتی آنها را به ۸۰ درصد برسانیم.بقیه مطالبات آنها را هم بررسی می کنیم و ان شاالله فصل که تمام شد بازیکنان برای ادامه همکاری طلبی از باشگاه نداشته باشند.

وی در خصوص محکومیت باشگاه استقلال در پرونده جباری گفت: ما به این حکم اعتراض میی کنیم. فکر نمی کنم باشگاه چنین رقمی را پرداخت کند زیرا حکم اول به کمیته استیناف می رود و بعد از آن هم به فیفا ارسال می شود و بعید است اجرایی شود!

افتخاری ادامه داد:باشگاه استقلال طلب جباری را تا آنجایی که بوده پرداخت کرده و ما منتظر رای کمیته استیناف می مانیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص قرارداد شفر و نحوه تمدید قرارداد وی گفت:ما در حال مذاکره هستیم و هنوز به رم نهایی با شفر نرسیدیم.فکر می کنم تکلیف شفر و ما تا آخر هفته مشخص شود.البته ما مشکلی نداریم و طی همین روزها قرارداد او را می بندیم.

وی در پاسخ به این سوال که فر برنامه و لیستی به باشگاه داده است یا خیر گفت:او هنوز برنامه و لیستی به ما نداده چون قرار است بعد از تمدید قرارداد با وی صحبت کنیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس