کد خبر 847521
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
گنجی

حجم ناراحتی غربی‌ها از نبود کاوه مدنی در ایران تردیدی باقی نمی‌گذارد که باید او را در پروژه "رهبران جوان جهانی YOUNG GLOBAL LEADERS" تعریف کنیم که تعدادی از ماموران حوزه ایران آن اکنون در زندان هستند.

به گزارش مشرق، عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در کانال تلگرامی خود نوشت:

خبر کاوه مدنی که پس از سفر نوروزی باز نگشت شاید خبر خوبی نبود؛ گرچه ما نفهمیدیم در مدت حضورش در ایران چه آورده مشخصی برای محیط زیست ایران داشت، اما اگر بخواهیم معذوریت او در بازگشت را بدون ملاحظه بفهمیم باید بگوییم او قربانی تلگرام شد که تصاویر رقص او با خانم‌های پلنگی پوش را منتشر کردند.

شاید ملاحظاتی در پرونده جاسوسی و محیط زیست هم باشد اما اگر برای آن مساله قصد خروج داشت باید زودتر خارج می شد و به خانواده‌اش هم اجازه خروج نمی‌دادند تا برگردد.

اما دو روز است BBC با ده‌ها پست اینستاگرامی و برنامه تلویزیونی و گزارش برای این خروج عزا گرفته و ناراحت است که نظام جمهوری اسلامی از خدمات "پژوهشگر برجسته محیط زیست!" محروم شد.

حجم ناراحتی غربی‌ها از نبود او در ایران تردیدی باقی نمی‌گذارد که باید او را در پروژه "رهبران جوان جهانی YOUNG GLOBAL LEADERS" تعریف کنیم که تعدادی از ماموران حوزه ایران آن اکنون در زندان هستند.

تربیت مدیر با استانداردهای حیات غربی برای شرق راهبرد اصلی پروژه"یانگ لیدر" است.

بی پروایی یک مدیر منتسب به جمهوری اسلامی در چنین رقصی شاخصی از این تربیت ناهمسو با بوم اولیه این افراد است که تحت فشار فرهنگی محیط پدری خروج را تنها راه رهایی از فشار می دانند؛ گرچه غرب هزینه آن را از جیب حاکمیت بوم او می‌پردازد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • سید IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
  10 6
  اصلاح طلبان تهوع آور چنین انترهایی را به اسم دانشمند و پژوهشگرو عناوین مردم فریب دیگر در اداره کشور نفوذ داده اند!
 • احدی IR ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
  6 3
  وقتی پای دلسوزی این مکار حیله گر درمیان است حتما کاسه ای زیر نیم کاسه این باصطلاح پژوهشگر هست وگرنه تا دلت بخواد آدمهای لایق باسواد مسئولیت پذیر داریم چرا برای اونها فریاد سر نمیدهند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس