لاتاری

در چهارمین هفته نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، فیلم‌های اجتماعی از کمدی صدرنشین پیشی گرفتند و «لاتاری» در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

به گزارش مشرق، در چهارمین هفته نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، شاهد افت فروش فیلم «مصادره» بودیم. این درحالی است که فیلم «لاتاری» توانست صدرنشین جدول هفتگی فروش فیلم باشد. 

 

فیلم «لاتاری» با فروش یک میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومان در هفته در صدر جدول فروش قرار گرفت و کل فروش فیلم به رقم ۶ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان رسید. 

فیلم «به وقت شام» با فروش یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان در رتبه دوم جدول فروش قرار گرفت و کل فروش فیلم به رقم ۶ میلیارد و ۹۵۸ میلیون تومان رسید. فروش کل این فیلم آن را در رتبه دوم جدول فروش قرار داده است. 

فیلم «مصادره» با افت فروش هفتگی مواجه شد و این فیلم با فروش هفتگی یک میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان روبرو شد و در رتبه سوم جدول هفتگی فروش قرار گرفت. این فیلم در کل با رقم فروش ۹ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان مواجه است. 

فیلم سینمایی «لونه زنبور» با فروش هفتگی یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت و فروش کل فیلم به رقم ۵ میلیارد و ۴۲ میلیون تومان رسید. 

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در رتبه پنجم جدول قرار گرفت و طی این  هفته ۵۱۴ میلیون تومان فروخت. این فیلم در کل به فروش یک میلیارد و ۶۷۸ میلیون تومان فروش داشته است. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
  7 20
  همه خبر هاتون مثل همین است؟ آرزو های خود را به صورت خبر بیان میکنید؟
  • IR ۱۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
   11 2
   هر چی تو خواستی نشد همه چی باید بره زیر سوال؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس