فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: سه دختر که در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به نشر اکاذیب و توهین به سه دانشجو دختر کرده بودند، توسط پلیس فتا دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، سرگرد علی قهرمان طالع از شناسایی و دستگیری سه  دختر متهم که پس از درگیری در خیابان اقدام به هتک حیثیت و نشراکاذیب در شبکه اجتماعی کرده بودند خبر داد و اظهار کرد: در پی مراجعه سه دانشجو دختر و ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با عکس‌های جعلی و مشخصات واقعی آن‌ها اقدام به نشراکاذیب و هتک حیثیت آنها کرده اند، موضوع شناسایی و دستگیری عوامل این کار در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی‌های فنی و اقدامات تخصصی توسط کارشناسان پلیس فتا، عوامل درج محتوا که سه متهم  زن بودند، دستگیر و به همراه تجهیزات فنی به پلیس فتا انتقال یافتند.

بیشتر بخوانید:

اخاذی پسران دخترنما در تلگرام +عکس

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهمان در حین بازجویی و پس از روبرو شدن با ادله دیجیتال نسبت به عمل انجام داده اعتراف و انگیزه خود را تلافی درگیری خیابانی عنوان که پرونده  به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

سرگرد علی قهرمان طالع در پایان با یادآوری ماده ۷۴۶ (هتک حیثیت و نشر اکاذیب) از هم‌وطنان خواست نسبت به بارگذاری مطالب در فضای مجازی دقت داشته و قبل از هر عملی به عواقب آن فکر کنند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس