کد خبر 82686
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ - ۰۰:۴۸

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: یک مربی شاید برای نتیجه گرفتن چشم خود را بر برخی مسائل ببندد اما قلعه‌نویی این کار را نمی‌کند.


به گزارش مشرق به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از برتری یک بر صفر برابر پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز ایام سوگواری محرم را تسلیت می‌گویم و در ادامه دو تبریک می‌گویم. تبریک اول بابت این پیروزی است که آن را از سوی خودم، مسئولان و بازیکنان تیم به مردم آذربایجان تقدیم می‌کنم و تبریک دوم را به دلیل فوتبال زیبایی که از سوی دو تیم دیدیم، می‌گویم. دو تیم خوب بازی کردند و به فوتبال ایران تبریک می‌گویم.

وی افزود: ۱۵ دقیقه آخر بازی پرسپولیس فشار آورد حقیقی امروز یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام داد او سه تک به تک ما را گرفت.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: نیمه اول تیم ما یکدست بود. نیمه دوم استرس‌مان کمتر شد اما پرسپولیس خسته بود. بازی با ذوب آهن به بدن آنها فشار آورده بود اما ۱۵ دقیقه آخر سراپا حمله بودند ولی خوشبختانه ما سه امتیاز خوب گرفتیم.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه پس از ۴۰ سال در ورزشگاه آزادی تراکتورسازی توانست پرسپولیس را شکست دهد عنوان کرد: من بچه‌ها را ستایش و همچنین از گروه آنالیز و همکارانم تشکر می‌کنم. این برد لطف خدا بود. بلکه این پیروزی باعث شود دوستانی که شیطنت می‌کردند دست بردارند. می‌گفتند تراکتورسازی مقابل راه‌آهن بازی مستقیم می کند و برنامه ندارد.

وی تصریح کرد: اگر تیم می‌خواهد در کورس بماند به مسئولین باشگاه گفته‌ام که ۶-۵ بازیکن نیاز داریم.

قلعه‌نویی در خصوص شعار هواداران پرسپولیس مبنی بر ضدفوتبال بودن وی گفت: هواداران پرسپولیس از اینکه تیمشان باخته بود ناراحت بودند و طبیعی بود که شعار دهند اما همان دو بازیکنی که مورد اعتراض بودند به خاطر مصدومیت تعویض‌شان کردم و پس از گل هم به دو موقعیت تک به تک داشتیم.

وی در خصوص بازیکنانی که نیاز دارد گفت: من اسمی از بازیکنان نمی‌آورم چون ممکن است در تیمم اثر روحی بگذارد.

قلعه‌نویی در خصوص وضعیت مهدی کیانی اظهار داشت: این مسئله لوث شده و بهتر است باشگاه در این باره صحبت کند. کیانی بازیکن خوبی است اما به فضای جدیدی نیاز دارد. من امیر قلعه‌نویی هستم که اصولی دارم و اگر یک دقیقه هم در تیمی باشم اصولم را زیرپا نمی گذارم. همه تیم‌هایی که کار کرده‌ام بازیکنان منضبطی داشته‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتورسازی مدعی قهرمانی است یا خیر گفت: اگر بتوانیم ۶-۵ بازیکن مورد نیازمان را جذب کنیم می‌توانیم در کورس باشیم چون ۱۰ بازی در خانه داریم که با رقبایمان است. از هواداران می‌خواهم به ورزشگاه بیایند شاید قلعه‌نویی یک روز در تبریز میهمان باشد اما تراکتورسازی نماد تبریز است. اگر بازیکن نگیریم باید کج‌دار و مریز جلو رویم.

قلعه‌نویی در ادامه این نشست در خصوص اینکه امروز برخورد دو نازی‌آبادی در ورزشگاه شکل گرفت گفت: بازی، بازی نازی‌آبادی‌ها بود. افتخار می‌کنم که بچه نازی‌آباد هستم. استیلی هم بچه خوب این منطقه است. پرسپولیس در بهترین شرایط به ما خورده بود. باز هم به طرفداران پرسپولیس می‌گویم صبور باشند اگر این طور باشد آنها شانس قهرمانی دارند.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص مبارزه او با بازیکن سالاری و اتفاقی که برای جباری در باشگاه استقلال رخ داد تصریح کرد: من حق ندارم در مورد رفتار بازیکن تیم دیگر حرف بزنم. ما آمده‌ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم. من راجع به خودم حرف می‌زنم. هرجا باشم سرباز آن مجموعه هستم. نباید سر خبرنگار و هوادار منت بگذاریم چون پول حرفه‌ای می‌گیریم.

وی افزود: وقتی پول حرفه‌ای می‌گیریم باید همه حواسمان به اخلاق و رفتارمان باشد. اگر می‌گوییم تعصب باید تعصب داشته باشیم. باز هم می گویم نباید راجع به تیم‌های دیگر حرف بزنم. اگر در مجموعه خودم چنین اتفاقاتی رخ دهد یقین بدانید که برخورد می‌کنم.

قلعه‌نویی ادامه داد: ‌این بحث‌ها همه برای زمان‌هایی است که فوتبالمان اصولی باشد اما فوتبال ما نتیجه گرا شده است. یک مربی شاید برای نتیجه گرفتن چشم خود را بر برخی مسائل ببندد اما قلعه‌نویی این کار را نمی‌کند.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص اینکه ‌آیا قرار است جاسم کرار را به خدمت بگیرند گفت: صحبتی در مورد کرار نشده اما با چند باشگاه مذاکراتی داشته‌ایم که اگر دو طرف به توافق برسند نتیجه‌هایی حاصل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کرار را می‌خواهد یا خیر گفت: کرار بازیکن بزرگی است و در اینکه مردم آذربایجان او را دوست دارند شکی نیست اما چون بازیکن ما نیست نمی‌توانم در موردش حرفی بزنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس