سکوی تاکتیکی مراقبت هوشمند

سکوی تاکتیکی مراقبتی آفندی هوشمند RU۷۶۲HM مجموعه‌ای از یک سیستم مراقبتی است که با سلاح ترکیب شده و امکان هدفگیری سلاح در فواصل طولانی و در شرایط مختلف آب و هوایی را دارد.

به گزارش مشرق، یکی از دستاوردهای صنایع دفاعی کشورمان ساخت سیستم اتوماسیون برای شلیک انواع تیربارها است. این سامانه‌ که توسط کنترل از راه دور هدایت می‌شود، این قابلیت را به یگان‌ها نیروهای مسلح می‌دهد که به بهره‌گیری از آن در مناطق صعب العبور یا شرایط نا مساعد جوی و در استتار کامل اجری آتش مناسبی علیه دشمن داشته باشند.

سکوی تاکتیکی مراقبتی آفندی هوشمند RU۷۶۲HM مجموعه‌ای از یک سیستم مراقبتی است که با سلاح ترکیب شده است. این سامانه با بهره‌گیری از یک آشکارساز حرارتی رنج متوسط متناسب با برد سلاح، امکان هدفگیری سلاح در فواصل طولانی و در شرایط مختلف آب و هوایی را دارد.

این سامانه‌ همچنین مجهز به یک دوربین مرئی با زوم اپتیکی و دیجیتال بوده و توسط یک مسافت یاب لیزری می‌تواند اهداف را دنبال و مورد اصابت قرار دهد.

بکارگیری آسان، قابلیت نصب روی انواع خودروها، تناسب با استفاده در مناطق مرزی و هدایت از راه دور از دیژر ویژگی‌های این سامانه است.


 

سکوی تاکتیکی  RU۷۶۲HM


 

سکوی تاکتیکی  RU۷۶۲HM- نصب شده روی خودرو 

سکوی تاکتیکی  RU۷۶۲HM - نصی شده روی خودرو سفیر


 

سکوی تاکتیکی  RU۷۶۲HM- در رزمایش سپاه پاسدارن

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
  17 18
  مشرق چرا گیر دادی به وسایلی که ساخت وزارت دفاع و سپاه و ارتش نیست؟ تمام وسایلی که این چند روزه نشان دادید و با RU اسمشون شروع شده بود ، مال بخش خصوصی هست
 • LB ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
  16 9
  احیانا آر یو کد روسی نیست؟
 • پلنگ IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
  13 7
  ای کاش ی ذره از این مسعولیت و مدیریت این برادران رو بقیه ی مدیرها هم داشتن..
 • در جستجوی حقیقت کذایی IR ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
  19 13
  بسکه دستاورد نداشتیم مشرق زده سیم اخر مرزهای دفاعی رو دریده خخخ چارتا عکس میزاره میشه تحلیل دفاعی ! واقعا سردار دهقان محشر بودن چه رونمایی های نابی که در دوران وزارت ایشون صورت نگرفت ولی امیر حاتمی دریغ از یک رونمایی :(
 • IR ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
  1 0
  اگه میتونست راه بره که خیلی عالی میشد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس