رسول صدرعاملی

به روزنامه جام جم گفتم سینما گرفتار برخی افراد شده که مادام العمر داورند و تو ای رسول عزیز صدر عاملی یکی از آنها هستی.تا زنده‌ام علیه تمام رانتهای سینما می جنگم‌. مافیای اکران و تولید هم منتظرم باشند

به گزارش مشرق، علی ملاقلی‌پور فرزند رسول ملاقلی پور کارگردان فقید سینمای ایران و کارگردان «قندون جهیزیه»  در صفحه‌اش در شبکه اجتماعی نوشت:

سلام رسول جان
البته صدر عاملی عزیز تو که در صدر عاملین داوری ها هستی به تو تبریک میگم که مادام العمر داوری.
آقای صدر عاملی سلام فقط چند خط از حرفهایت را به تو یادآوری می‌کنم
سال هزار و سیصد و نودو سه جزو هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر بودی و با حضور در برنامه هفت در پخش زنده مقابل آقای گبرلو نشستی و در جواب چند سوال به سختی افتادی مثل این سوال که چرا چند فیلم با آنکه هنوز فیلمبرداری اش تمام نشده جزو فیلمهای انتخاب شده است شما چه چیزی را دیدید؟ مثل اینکه چرا فیلم آقای صمدی و ... را که آماده بود بیرون گذاشتید ؟
در آخر که سخت زیر نور چراغ‌ها عرق ریخته بودی گفتی: این آخرین بار بود که داور شدی و دیگر هیچ گاه داوری ای را قبول نمی کنی چون کار خیلی سختی است . اما یا دروغ گفتی یا آلزایمر پیدا کردی . چون یک سال بعد داور جشنواره فیلم شهر شدی . بلافاصله داور جشنواره فیلم کوتاه حسنات شدی . سال پیش هم عضو هیات انتخاب فیلم ایرانی به اکادمی اسکار بودی . و الان هم چندین باره داور جشنواره فیلم فجر شدی.
هم آن فیلم ات در پخش زنده برنامه هفت موجود هست هم سوابق رد پایت در داوری هایت . هم خبر جدیدت مبنی بر داور شدنت . اما دبیر جشنواره که اتفاقا مدیر نظارت دستگاه فرهنگ و ارشاد هست و کلیه فیلمسازانی که در جشنواره فیلم فجر هزارو سیصد و نود و شش فیلمشان پذیرفته شده باید نگران اوضاع باشند چون یکی از داورها یا توان حفظ صداقت کلام خودش را هم ندارد یا دچار آلزایمر است پس یا جشنواره دست به تغییر فرد مذکور می زند یا با همه سینماگرها و تماشاگران تماشاگر حضور مافیای داوری خواهیم بود.


پی نوشت : چندی پیش با روزنامه جام جم مصاحبه کردم و گفتم سینما گرفتار برخی افراد شده که مادام العمر داورند و تو ای رسول عزیز صدر عاملی یکی از آنها هستی .
عکس مربوط به بسته کارهایت است در ویترین اتاق یکی از مدیران ارشاد است . در روزهایی این عکس را گرفتم که در به در دنبال مجوز فیلم سینمایی زنگبار بودم .
تا زنده‌ام علیه تمام رانتهای سینما می جنگم‌. مافیای اکران و تولید هم منتظرم باشند . مگر توبه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس