کد خبر 824479
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۰
اسماعیل دوستی

نایب رئیس سابق کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر مورد تایید قرار گرفتن استفاده عموم مردم از خط ۷ مترو تهران, تعطیلی این خط را از سوی تیم مدیریت شهری جدید مورد سوال قرار داد.

به گزارش مشرق، اسماعیل دوستی با اشاره به اعزام تیمی متخصص از اعضای شورای قبلی برای بازدید از ظرفیت های خط ۷ مترو و ارزیابی میزان امنیت آن گفت: آقای حافظی از مسافرگیری خط ۷ مترو انتقاد کرده بود، به همین دلیل تیمی متخصص از اعضای شورای وقت به همراه دنیامالی به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورا و  چمران به عنوان رئیس شورا جهت بازدید از خط ۶ و ۷ مترو عازم شدند.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی افزود: من در آن زمان سفر بودم اما پس از بازگشت با اطلاعاتی که از دوستان گرفتم، نسبت به استانداردها و آمادگی خط ۷ برای مسافرگیری یقین پیدا کردم و این مهم برای ما محرز شد

وی ادامه داد: حال خط ۷ مترو تهران از سوی شهرداری تعطیل شده است. آن ها می گویند مسافرگیری از این خط را به تابستان ۹۷ موکول کرد ه اند.

این عضو سابق شورای شهر تهران دلیل تعطیلی خط ۷ مترو تهران و بازگشایی مجدد آن در تابستان سال آینده را مورد سوال قرار داد و گفت: واقعا نمی دانم چرا خط ۷ مترو تهران را تعطیل کرده اند. دوستان شورای شهر جدید و تیم مدیریت شهری باید بدانند با زیرسوال بردن اقدامات شورای شهر قبل عملا بذر یاس و ناامیدی را در جامعه پراکنده می کنند.

دوستی در همین خصوص بذرافشانی ناامیدی در جامعه را مصداق بی اخلاقی دانست و گفت: دوستان شورای شهر پایتخت و مدیران جدید شهری باید جامعه را با واقعیت ها مواجه کنند و تحقق آن قطع به یقین به سود افکارعمومی خواهد بود. در عین حال منفی بافی و بزرگ نمایی ضعف های دوره قبلی و القای کم کاری همکاران سابق در هیچ شکل و صورتی قابل قبول نیست.

این عضو سابق شورای شهر ابراز امیدواری کرد دلایل تعطیلی خط ۷ به طور دقیق برای مردم بازگو شود تا افکارعمومی در جریان واقعیات قرار گیرند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • محمد IR ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
  3 0
  این که دیگه سوال نداره خط ۷ روتعطیل کردن تا هم بگن قالیباف درست کار نکرده هم بگن ما هم تو شهرداری... اره واینا خیلی بودیم
 • امیر IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
  2 0
  اینها فکر می کنند با تعطیلی خط 7 قالیباف را به زیر سئوال می برند در حالی که مردم خیلی خوب درک می کنند کی داره سیاسی کاری می کنه. و لعنتشون می کنند.