کد خبر 821324
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
متهم

پسر جوان شیطان صفت که به اتهام ربودن و تجاوز سه دختر جوان در شرق تهران دستگیر شده بود، پس از محاکمه غیرعلنی با حکم قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ محکوم به اعدام شد.

به گزارش مشرق، 15 مرداد امسال، دختری 17ساله به نام سحر، همراه پدرش به یکی از کلانتری‌های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «حدود ساعت هشت شب از ایستگاه متروی شهید باقری پیاده شدم. در مسیر خانه بودم که ناگهان مردی غریبه از پشت سر دهانم را گرفت و مرا با زور به محلی خلوت کشاند. پس از رسیدن به کوچه‌ای خلوت، با ضرب‌وشتم و تهدید، مرا داخل جوی آب انداخت و بدون توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد از آن یک شال دور گردنم پیچید و بشدت فشار داد. درحالی که داشتم خفه می‌شدم اما با تلاش فراوان بالاخره توانستم خودم را رها کنم. آن مرد، لهجه افغانی داشت و پس از سرقت تلفن همراهم، متواری شد.»

به دنبال این شکایت، تحقیقات تخصصی برای شناسایی شیطان صفت فراری آغاز شد تا اینکه چند روز بعد پدر شاکی سرنخی از مرد افغان به‌ دست آورد و با مراجعه به پلیس گفت: «از اتفاقی که برای دخترم افتاده بشدت ناراحت و عصبانی هستیم. به همین خاطر چند روزی در محل حادثه کمین کرده و آنجا را زیرنظر گرفتم. تا اینکه دقایقی قبل پسر موتورسواری را در حال پرسه زنی و ایجاد مزاحمت برای یک زن دیدم. به او مشکوک شدم و تعقیبش کردم. او وارد یکی از ساختمان‌های نزدیک ایستگاه مترو شد.» با اعلام این موضوع، مأموران بسرعت راهی محل مورد نظر شدند و پسر 19 ساله افغان را دستگیر کردند.

رحیم در مواجهه حضوری با سحر به جرم خود اعتراف کرد و برای انجام تحقیقات مقدماتی به شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد. او گفت: «من کارگر پیمانکار شهرداری هستم و کارم رنگ‌آمیزی جدول‌ها و آسفالت کردن خیابان‌هاست. روز حادثه در حال پرسه زنی با موتورم بودم که ناگهان دخترجوان از ایستگاه مترو بیرون آمد. درحالی که خیابان خلوت بود به طرفش رفتم و در فرصتی مناسب از پشت سر دهانش را گرفتم. او را به زور به محلی خلوت بردم و در جوی آب کنار خیابان مورد آزار و اذیت قرار دادم.

شال گردنم را هم دور گلویش پیچیدم و فشار دادم تا نتواند داد و بیداد کند.بعد از آن گوشی‌ تلفن همراهش را برداشتم و فرار کردم. حتی موقع فرار گفتم حق نداری تا وقتی سوت نزده‌ام، از جوی آب بیرون بیایی وگرنه تو را می‌کشم.»با توجه به شیوه این تبهکار در ربودن و آزار و اذیت دخترجوان، احتمال قربانی شدن دختران دیگر را نیز افزایش داد. از طرفی پدر سحر مدعی شده بود دختر یکی از همسایه‌ها هم پیش از این، هدف آزار و اذیت مشابه قرار گرفته اما شکایت نکرده است. چند روز پس از دستگیری متهم، خانواده دومین قربانی نیز به دادگاه مراجعه کردند تا شکایت بعدی هم در پرونده ثبت شود. راحله - 17 ساله- درباره بلای شومی که سرش آمده بود گفت: «شب بود که از ایستگاه متروی باقری پیاده شدم. اما ناگهان مردی از پشت سر دهانم را گرفت و مرا با زور به داخل جوی آب کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد.

لحظات زیادی با او درگیر بودم اوهم با مشت و لگد به من می‌زد. یک پارچه را هم دور گردنم پیچید تا خفه‌ام کند اما موفق نشد. موقع فرار به من گفت تا سوت نزدم حق نداری از جوی آب بیرون بیایی وگرنه تو را می‌کشم.» چند روز بعد از راحله، افسانه - 17 ساله- هم به‌عنوان سومین قربانی این شیطان صفت، شناسایی شد. بدین‌ترتیب رحیم به دادگاه منتقل شد. او دراعتراف‌های تازه‌اش گفت: «من یک لباس اضافه می‌پوشیدم تا دخترانی را که می‌دزدیدم خفه کنم. هر سه آنها را هم هنگام پرسه زنی با موتور شناسایی کردم.» پس ازتأیید تجاوز به دختران از سوی پزشکی قانونی، قضات دادگاه پس از برگزاری جلسات محاکمه غیرعلنی، متهم را به اعدام محکوم کردند.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  26 4
  تلگرام و ماهواره ای که جوانان را تحریک می کند مسئولان ممکلت به خدا سوگند مسئولید.
  • IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
   13 5
   اگر موتور نداشت نمی توانست پرسه بزند و این دختران را مورد اذیت و آزار قرار دهد! البته ممکن است که شهرداری هم مقصر باشد که چرا ایستگاه باقری را در منطقه خلوت ساخته است یا این که چرا جوی های آب، آب نداشته است.
 • حمید IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  35 7
  والدینی که فرزندان خود را با حجاب تربیت نمی کنند. والدین عزیز آینده دختران خود را نابود نکنید به خدا سوگند که مسئولید.
  • IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
   10 9
   از کجا میدانید که این دختران بی حجاب یا بدحجاب هستند؟
 • IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  6 17
  جامعه ما اصرار به مساوات بین زن و مرد داره در برخورداریها واز اون طرف عدالت درتکالیف؛والزامات وفرهنگ هم به این سوهست؛تا الآن هر چه قدر اعدام کردید؛روزبه روز داره آمار اعداماتون میره بالا؛روزبه روز تعداد دختران مجرد قطعیتون میره بالا,آمار طلاقتون....خدا اینجور نخواسته...!!!
 • IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  14 3
  نیاز دختر وپسر باهم برابر نیست!اون دختر بیشرف با خودنمایی نیاز به دیده شدن رو ارضا میکنه؛ولی این باید چی کنه؟؟؟اونم با این دخترها,,,,؛جامعه برای این وضع راهکاری نداره!جز منتظر تجاوز ماندن واز اون طرف اعدام؛درحالیکه روسپی وفاحشه امنیت دارند...
  • قاسم آزادي IR ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
   5 2
   كاملا موافقم. خودنماها هم بايد اعدام شوند
 • IR ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  8 2
  خون این همه جوان اعدام شده هیچکسو تکون نمیده؟؟؟فاحشه ها وبی بند وبارها وولنگارها؛جای خود؛به واقع بایستی روشنفکران، صاحب نظران و افراد آگاه به مسائل ورود کنند و جلوی اشاعه و ترویج این ناهنجاری ها را بگیرند
 • دیدگا IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  10 2
  وضعیت پوشش و جلوه گری و عشوه های دختران نوجوان و کم تجربه و از آنطرف هم افزایش عادی سازی مسائل جنسی و تحریکات جوانان و نوجوانان توسط شبکه ها و فضای مجازی، باعث میشه شاهد چنین اتفاقات عجیب و وحشیانه ای باشیم...
  • گردان ابوذر IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
   7 2
   آیا دختر ۱۷ ساله که به زور بهش تجاوز شده روسپی هست؟پس غیرتتون چی شده
 • سید IR ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  8 0
  باید اعدام بشه.
  • IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
   1 2
   کی ؟ کِی ؟ کجا ؟!!
 • IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
  6 4
  منطق اکثریت کامنت گزاران مشرق : اصلا این افغانستانی کاری نکرده که ! اون سه تا دختر با پدر و مادراشون باید اعدام بشن که سر را این جوان بدبخت قرار گرفته اند و از راه بدرش کردند !!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس