رهبر انقلاب

اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور، با رهبرانقلاب دیدار کردند.

به گزارش مشرق، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، با اشاره به تلاش بی‌وقفه امریکا برای شبهه‌پراکنی و گرفتن «امید و اعتماد به نفس ملت»، از همراهی خواسته یا ناخواسته برخی افراد با اهداف دشمن به شدت انتقاد کردند و با یادآوری تحلیلها و تبلیغات پوچ چهل ساله دشمن درباره شکست یا تضعیف جمهوری اسلامی تأکید کردند: به فضل الهی و با اتکا به هوشیاری و ایستادگی مردم، همچون گذشته بینی دشمنان را به خاک می مالیم و با تلاش مضاعف مسئولان برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، راه پیشرفت و سرافرازی را با اقتدار ادامه خواهیم داد.

رهبر انقلاب اسلامی با تبریک سالروز میلاد حضرت امام حسن عسکری علیه‌السلام و گرامیداشت سالگرد حماسه مردمی نهم دی سال ۱۳۸۸، از «تبلیغ» به عنوان مهمترین وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یاد کردند و با اشاره به ریشه قرآنی تبلیغ گفتند: در اسلام تبلیغ به معنای «رساندن صادقانه، صمیمانه، مسئولانه و امانت‌دارانه یک پیام به افکار عمومی بمنظور تفاهم با مردم» است تا آنان با احساس مسئولیت به سمت یک هدف والا سوق داده شوند و حرکت کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: تبلیغ در اسلام کاملاً در جهت مخالف با پروپاگاندای غربی‌ها است که با هدف رسیدن به پول و قدرت انجام می شود و در آن فریب افکار عمومی، دروغگویی و بازیگری نیز جایز است.

ایشان، دادن امید و اعتماد به نفس به مردم و تبیین فرصت ها و تهدیدها و شناساندن دوست و دشمن را از الزامات تبلیغ در اسلام دانستند و خاطرنشان کردند: امروز مهمترین هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و اعتماد به نفسِ ملت ایران است.

رهبر انقلاب اسلامی، تبلیغ را همانند عرصه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی یک میدان جنگ توصیف کردند و گفتند: برخی از اینکه گفته شود جنگ تبلیغاتی یا جنگ اقتصادی و فرهنگی، خوششان نمی آید و می گویند باید از صلح صحبت کرد، در حالی‌که جنگ دشمن با ملت ایران، در عرصه های مختلف یک واقعیت است و اگر ما از این واقعیت غافل باشیم، طرف مقابل هوشیار و مراقب است و طراحی خود را به پیش می برد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: البته امروز جنگ، جنگ نظامی نیست زیرا آنها جنگ نظامی نمی کنند و غلط هم می کنند اگر بخواهند جنگ نظامی کنند.

ایشان جنگ نرم دشمن را خطرناک‌تر از جنگ نظامی خواندند و در بیان علت اصلی دشمنی با نظام اسلامی افزودند: انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته، ساختار و فرمول غلط قدرت حاکم بر دنیا را تغییر و نشان داده است که یک ملت می تواند نه سلطه‌گر باشد و نه سلطه‌پذیر، نه زور بگوید و نه زیر بار هیچ زورگویی برود.

رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری انواع توطئه ها و فشارها اعم از جنگ و تحریم، تهدید و تهمت، نفوذ و ایجاد اختلاف داخلی برای مقابله با ملت ایران گفتند: ملت ایران چهل سال مقتدرانه ایستادگی کرده و توانسته است بر همه این توطئه ها فائق آید و از هفت‌خوانی عبور کند که دیگر ملت‌ها از یک‌خوان آن نیز نتوانستند عبور کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به سرنوشت بیداری اسلامی در برخی کشورهای عربی و شمال افریقا که منجر به فتنه و جنگ داخلی و اختلافات مذهبی و قومی شد، خاطرنشان کردند: ملت ایران از همه این مراحل با سربلندی و اقتدار عبور کرد و مقایسه میان جمهوری اسلامی و سرنوشت بیداری اسلامی در برخی کشورها، مقایسه ای عبرت آموز است.

ایشان با تأکید بر استمرار دشمنی ها با ملت ایران، گفتند: مهم این است که در هر دوره ای طراحی و نقشه دشمن در عرصه های مختلف را بفهمیم و براساس آن، پیشگیری، دفاع خوب یا حمله پیش دستانه انجام دهیم.

رهبر انقلاب اسلامی، مهمترین طراحی جبهه مقابل در مقطع فعلی را ناامید کردن مردم به آینده و گرفتن اعتماد به نفس آنان از طریق بزرگنمایی مشکلات و ضعف ها و کاستی ها دانستند و افزودند: امروز در فضای مجازی، هزاران توپخانه در حال شلیک به سمت ملت ایران است و اگر گفته می شود باید مراقب فضای مجازی بود از این جهت است که دشمن نتواند از این فضا برای هدف قرار دادن هویت و موجودیت ملت و نظام اسلامی استفاده کند.

حضرت آیت الله خامنه ای، «انتشار آمارهای بی پایه، ادعاهای دروغ، تخریب چهره های مورد قبول مردم و انکار موفقیت های انقلاب اسلامی» را بخشهایی از اقدامات در فضای مجازی برای بدبین کردن مردم بویژه جوانان و نوجوانان دانستند و خاطرنشان کردند: متأسفانه برخی افراد بی تقوا در داخل با متهم کردن افراد و دستگاهها و تلاش برای صحیح جلوه دادن دروغ‌های شاخدار بیگانگان، همان کار دشمن را انجام می دهند.

ایشان افزودند: این افراد بجای آنکه سیاست خود را «دینی» کنند، برای رسیدن به اهداف پَست و حقیر سیاسی، دین خود را با سیاسی کاری همراه کرده اند.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: این افراد، بی ملاحظه و بدون در نظر گرفتن خدا و دین و انصاف، در جهت اهداف دشمن سخن می گویند و به قیمت ناامید کردن مردم و نسل جوان، دشمن را شاد می کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: کسانی که دیروز همه امکانات کشور در اختیار آنها بود و کسانی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه کشور سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند، ضمن آنکه مردم آگاه هستند و اینگونه رفتارها در آنان تأثیرگذار نخواهد بود.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به خدمات مهم همه مدیران جمهوری اسلامی از ابتدا تاکنون، تأکید کردند: البته در کنار این خدمات، صدماتی هم بوده است که باید از خدمات سپاسگزاری شود و صدمات هم مورد نقد منصفانه و مسئولانه و عاقلانه قرار گیرند نه نقد همراه با فحاشی و تهمت، چراکه نقد و نقدپذیری واجب است اما تهمت و لجن پراکنی حرام است.

ایشان خاطرنشان کردند: اینکه فردی مکرر، دستگاهها یا قوای مختلف را مورد حمله و تهمت قرار دهد، هنر نیست زیرا هر کودکی می تواند با یک سنگ، شیشه ای را بشکند، هنر آن است که انسان خدا را در نظر داشته باشد و منطقی حرف بزند و از سخن گفتن برای هوای نفس و جهات شخصی و دستیابی به قدرت پرهیز کند چرا که خداوند بابت هر سخنی از انسان سؤال و مؤاخذه خواهد کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه «انقلابی‌نمایی» غیر از «انقلابی‌گری» است، گفتند: انقلابی گری کار سختی است زیرا پایبندی و تدین لازم دارد و نمی شود که انسان در یک دهه همه‌کاره کشور باشد و در دهه بعد، تبدیل به مخالف‌خوان کشور شود.

ایشان تأکید کردند: روز نهم دی با آن عظمت، روز پاسخ ملت به چنین بازیهایی و دفاع از ارزشهای انقلاب و دین بود که البته امروز هم بحث پایداری بر ارزشها وجود دارد.

ایشان خاطرنشان کردند: در آن زمان در دفاع از انتخابات ایستادگی کردیم و همانگونه که اعلام کردم و با وجود فشارها، زیر بار ابطال انتخابات نرفتم.

رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری سخنان حکیمانه امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «میزان حال فعلی افراد است» خاطرنشان کردند: همه باید مراقب باشیم زیرا هیچکس ضمانت درست‌ماندن تا لحظه مرگ را ندارد.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان وظیفه مهم دستگاههای تبلیغاتی و رسانه‌ها را در پاسخگویی به شبهات ایجاد شده از جانب دشمن خاطرنشان کردند و افزودند: نباید جوان ما احساس گیجی و حیرت کند و باید شبهات را برطرف و ذهنها را قانع و آسوده کرد.

ایشان بزرگنمایی رسانه های دشمنان درباره میزان مخاطبان را همچون وعده های آنان درباره اضمحلال جمهوری اسلامی، پوچ و دروغ خواندند و افزودند: روز اول انقلاب گفتند نظام اسلامی شش ماه بیشتر دوام نمی‌آورد، در پایان شش ماه گفتند دو سال، و بعد هم مدام این تحلیلهای بی اساس را تکرار کردند اما بعد از ۴۰ سال جمهوری اسلامی به حیات طیبه خود ادامه می دهد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: همه بدانند در این مرحله نیز امریکای جنایتکار و همدستان او را به فضل الهی زمین‌گیر خواهیم کرد.

ایشان رژیم ایالات متحده امریکا را از فاسدترین و ظالم ترین حکومت های دنیا برشمردند و افزودند: حمایت این رژیم از داعش و تروریست های تکفیری، همدستی با حکومت های ظالم و دیکتاتور همچون آل سعود و حمایت از جنایتکاران صهیونیست و جنایتکارانی که هر روز در یمن مردم را به خاک و خون می کشند، نمونه هایی است که ماهیت پلید و فاسد رژیم امریکا را نشان می دهد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تبعیض نژادی حاکم بر امریکا و سیستم قضایی این کشور گفتند: با وجود این مشکلات و ایرادهای مبنایی، آنها دستگاه قضایی دیگر کشورها از جمله دستگاه قضایی متدین ایران را متهم می کنند.

ایشان افزودند: البته دستگاه قضایی ما بدون ایراد نیست و بنده از اشکالات قوه قضاییه و قوه مجریه بی اطلاع نیستم اما باید نقاط مثبت و منفی را در کنار هم دید و نباید همه را با یک چوب راند.

حضرت آیت الله خامنه ای هزینه های فراوان و طرحهای پیچیده امریکا را برای ایجاد اختلاف سیاسی، مذهبی، قومی و زبانی در ایران، بی فایده و شکست خورده دانستند و افزودند: به اذن الهی ملت ایران و نظام اسلامی در همه عرصه ها امریکا را مأیوس خواهند کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با مقایسه ریگان از رؤسای جمهور سابق امریکا با رئیس جمهور فعلی این کشور گفتند: ریگان از این فرد فعلی هم هنرپیشه‌تر بود و هم قوی‌تر و البته عاقل‌تر، و عملاً هم علیه مردم ایران اقدام کرد و هواپیمای مسافربری ما را زد، اما اکنون در درگاه الهی مؤاخذه و عذاب می شود و جمهوری اسلامی با اقتدار افزون‌تر به رشد و پیشرفت ادامه می دهد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: این مسیر در دوره رئیس جمهور فعلی امریکا هم ادامه خواهد داشت و داغ از میدان خارج شدن یا ضعیف شدن جمهوری اسلامی بر دل اینها هم باقی خواهد ماند.

ایشان افزودند: البته بعضی مقامات امریکایی با نرمش های ظاهری و پوشاندن دست چدنی خود با دستکش مخملی، توانستند در برهه ای سر بعضی از ما را گرم کنند اما زود رسوا شدند و امروز حقیقت نیات پلید امریکا در قبال اسلام و جمهوری اسلامی کاملاً آشکار شده است.

رهبر انقلاب در بخش پایانی سخنانشان، اقتصاد درون زا و مقاومتی را علاج ابزار اصلی دشمن یعنی تحریم برشمردند و افزودند: مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و به زبان آوردن آن اکتفا نکنند و متوجه باشند که اقتصاد مقاومتی با واردات بی رویه و ضعف تولید داخلی نمی‌سازد.
ایشان با تأکید بر خرید اقلام مورد نیاز دستگاهها از تولیدات داخلی، مردم را به اقبال جدی به محصولات داخلی توصیه کردند و افزودند: اینها باطل السحر دشمن است، البته نیاز به زمان دارد و ممکن است در شش ماه یا یک سال جواب ندهد، اما تنها علاج واقعی است.

حضرت آیت الله خامنه ای هوشیاری در مقابل رو شهای مختلف دشمن از جمله نفوذ در دستگاههای تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر راکاملاً ضروری خواندند و گفتند: باید نقشه دشمن را درک کرد و چاپلوسی، ابراز محبتها و ارادتها و دعوت او برای دست دادن و گفتگو را جدی نگرفت.

سخن پایانی رهبر انقلاب این جمله بود: اگر این موارد را رعایت کنیم جمهوری اسلامی به حرکت رو به جلو ادامه می دهد و مشکلاتی نظیر تورم، رکود و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم که بنده از آنها مطلع هستم با همت و تلاش مسئولان قابل رفع است و خداوند گره ها را باز خواهد کرد.

پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گزارشی با اشاره به مسئولیت این شورا در برگزاری مراسم‌ها، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متعلق به همه مردم است و تلاش می‌کند بدون وابستگی به جریانهای سیاسی، در همه برنامه‌ها، شعارها و قطعنامه‌های خود، انقلابی و مردمی عمل کند.

آیت‌الله جنتی حماسه ۹ دی را یوم‌الله و معجزه الهی دانست و با بیان اینکه مردم انقلابی ایران قریب ۴۰ سال در صحنه حاضر بوده‌اند، افزود: برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و برگزاری مراسمی باشکوه از ظرفیت همه نیروهای انقلاب استفاده خواهیم کرد.

منبع: دفتر مقام معظم رهبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 85
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 42
 • حمید IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  طرف حالا اومده قوه قضاییه رو فاسد و غاصب میدونه. والا همکارای شما رو با کیف های چند میلیاردی گرفتن اون وقت قوه قضاییه فاسده؟
  • IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   خدا امام خامنه ای و دکتر احمدی نژاد را حفظ فرماید. هر دو را دوست دارم.
  • IR ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   کاش احمدی نژاد این همه تغییر نمیکرد . دوستان ناباب این یکی را هم بیچاره کردند .
  • IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   55 76
   احمدی نژاد خیلی زود در زمین بازی ساخته شده از سوی دشمن بازی میکنه/ نامه تمام
  • IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   اين جواب دندان شکن رهبري به امثال احمدي نژاد است که اپوزيسيون نمايي مي‌کنند. هر کس نفهميد که رهبري احمدي نژاد را گذاشت کنار موسوي و کروبي برود متن را بهتر بخواند
  • IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   60 53
   طرف میگه هم اقا رو دوست داره هم محمود رو!!! جل الخالق، یا نفهمی، یا خودتو زدی به نفهمی، که فکر کنم اولی در موردت صادق باشه. ایشالا با همون محمود جونت محشور بشی...
  • IR ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   63 2
   توی نظام مردمی اسلامی همه باید پاسخگوی اعمال دوران مسئولیتشان باشند همه.
  • IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   39 8
   حق و ناحق مشخصه و مردم قشنگ میبینن
  • IR ۲۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   23 27
   عزیزی که میگی احمدی نژاد رو دوست داری. اگر فرمایشات امام خامنه ای رو خوب و با دقت گوش کنید ایشون گفتن مردم مراقب باشن که چه کسی رو دوست دارن و از چه کسی حمایت میکنن. ملاک حال افراده. احمدی نژاد یه دوره ای خوب بود ولی الان داره نقش اپوزیسیون رو بازی میکنه و آب در آسیاب دشمن میریزه
  • دکتر نادر IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   33 21
   کسانی که اوج آمال و آرزوشون دست دادن با کدخدا هست بهتر از این نمیشن
  • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   3 3
   مقام معظم رهبری فرمودند نقد کردن و نقدپذیری واجب است و تهمت و لجن پراکنی حرام است . حالا خودتون قضاوت کنید منظور چه کسانی هست
 • IR ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  77 23
  شما هم گوش بده آقای مشرق
 • اصغر IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  62 99
  تحویل بگیرید ببنید چقدر رهبرعزیزیمان را ناراحت کرده خواهشا شما هم با حمایتهای خودتان در زمین دشمن همبازی احمدی نشید
 • عباس IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  قابل توجه شیخ حسن
  • پرستو IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   34 43
   قابل توجه طرفدارای احمدی نژاد و طرفداران حسن
  • IR ۰۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   2 18
   واقعا چه جوری اینو ربط داری به دکتر روحانی؟ همین سیاه نمایی که تو متن اومده دقیقا اینه ها
 • ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  92 82
  قابل توجه مریدان احمدی نژاد
  • IR ۱۶:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   53 32
   و صد البته دولت بی لیاقت فعلی
  • ناشناس IR ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   4 0
   و صد البته دو لت های بی لیاقت قبلی و فتنه گر ها
 • سهیل DE ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  62 39
  خدا نگهدارت باشه مرد. افرین . پرسش اینجاست. این اقایان حسن روحانی و محمود و باقی مگر خودشان مدیر نیستند و نبودند که حالا مدعی شده اند
 • تازه مسلمان نروژی مقیم ایران IR ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  رهبری رسما و علنا به روحانی گفت دیگه حق نداری بر علیه کشور حرف بزنی
  • امیر IR ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   7 19
   حضرت آقا به احمدی نژاد گفته،بیدار شو
  • IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   13 14
   داداش ساقی تو عوض کن!
  • IR ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   4 0
   تو رو خدا نزنید این مواد کوفتی رو
 • CA ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  48 51
  احمدی دقت کن
  • هومن IR ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   6 5
   کارش از دقت مقت گذشت...
 • عـلــی IR ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  61 38
  محمود آقا لطفا دیگه رعایت کنه. داره رو اعصاب همه میره. همینطور حسن آقا به نوع دیگر.
 • کمال پاشا IR ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  40 11
  منظورش کیه؟؟؟ مگه کسی راجع به آملی لاریجانی حرفی زده باز؟؟
  • IR ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   15 26
   زنده باد مرد عدل
 • تازه مسلمان نروژی مقیم ایران IR ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  41 66
  احمدی نژاد حیا کن تعصب بیجا و نقد غیرمنصفانه را رها کن
  • IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   9 39
   شما هم بجای شعار برو واقعیاتو ببین البته اگه بتونی
 • تازه مسلمان نروژی مقیم ایران IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  28 32
  می خواهند خیانت های منافقان داخلی را به پای نظام مقدس جمهوری اسلامی بنویسند و با فشار مشکلات اقتصادی کمر مردم را بشکنند تا مردم نظام را علیه نظام کنند فتنه ۹۷این است ولاغیر
  • آذربایجان بالاسی IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   28 25
   احسنت دمت گرم دقیقا فتنه بعدی همینه احمق ها فکر کردن اینجا شوروی
 • فاطمه IR ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  34 1
  مشرق کامنت ها رو بزار
  • IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   8 1
   عمراً
 • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  42 33
  هم احمدی نژاد و هم آقای روحانی از تلنگرهای رهبری درس بگیرند والا این را بدانند که چوب خدا صدا نداره.
 • IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  58 57
  کار احمدی نژاد تمام شد .وسلام .فاتحه
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  34 36
  امان از قدرت طلبی! خدا لعنتتون کنه ای کسانی که دل رهبری رو به درد میارید
  • IR ۰۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   1 1
   و خدا لعنت کنه کسانی رو که با آبروی نظام و اسلام بازی میکنن و مردم رو بدبین به کشور
 • رضا IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  37 32
  الله اکبر خامنه ای رهبر مرگ بر کذابان داخلی مرگ بر نمک خوران و نمکدان شکنان با این نطق قرا از حضرت اقا دیگه باید دهان این مدعیان داخلی که در زمین دشمن حتی از خود دشمن هم بهتر بازی میکنند رو شکست. . از حیای رهبری سو استفاده میکنند
 • IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  38 57
  درود بر مقام معظم رهبری.جریان انحرافی محکوم به زوال و نابودیه
 • lind IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  22 33
  عالی عالی محمود بسه
 • IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  38 52
  هشدارهای رهبر انقلاب همواره پدرانه است. دغدغه ایشان نسبت به اینده ایران از جنس دغدغه پدر نسبت به فرزندان است.
 • IR ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  40 7
  من گاهی اوقات از سخنان اقا میترسم البته نه از مطالب سخنانشان بلکه از سوء استفاده ای که عده ای بعدا به نام ولایتمداری میکنند و همه چیز رو به نفع خودشون تفسیر میکنند و بعدش حکم به تکفیر میدهند
 • IR ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  71 68
  حجت تمام شد... تا اینجا از احمدی نژاد دفاع می کردم و با توجه به سوابق انقلابیش نزد ما گرامی بود. الان هم قلبا دوستش دارم و امیدوارم که به نصایح رهبری توجه کنه چون هنوز هم که هنوزه یه ناخن گندیده او به صدتا اصلاح طلب حراف طلبکار می ارزه
 • علی IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  46 44
  خردمند باشیم خیلی به وجود رهبری در کشور مون دعا میکنیم. اگر نوبد الان کم از عراق و سوریه افغانستان نداشتیم
  • IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   37 22
   از میانمار چخبر؟
 • علی IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  24 17
  بعضیا در راس کار هر غلطی می کنند بعد هم که کار را واگذار می کنند دست از توطئه بر نمی دارند
 • ممد IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  15 10
  افرین
 • سيدحسين IR ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  29 41
  اي نائب امام زمان اي شهيد زنده ،نكند نافرماني دنيا پرستان و هوس رانان ناراحت و نگرانت كند ما سربازانت منتظر فرمانت هستيم تا هر زمان فرمان دهي بدون چون و چرا اطاعت نمائيم.ما سرباز بيدارتوايم و منتظر فرمان.ما باور داريم كه انقلاب ما دريايي است كه جسد متعفن كشته شدگان راه سياست و قدرت شيطاني را به ساحل پرت خواهد نمود وان شاءالله به انقلاب حضرت ولي عصر متصل خواهد شد .آنهايي كه رهبرم را آزرده خاطر مي كنند بداننداگر ما خاموشيم دليل بر آن نيست كه ما از مسائل بي خبريم اما بدانند كه ما پشت سر ولي خومان حركت مي كنيم و منتظر فرمان او هستيم و به موقع آنها را ريشه كن خواهيم كرد.
 • IR ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  42 55
  قرار شد احمدی نژاد بشود پرچمدار صاحب الزمانی ولی شد پرچمدار سفیانی
  • IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   27 16
   خفه
 • IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  44 1
  مسئولیت پذیری در کشور نیست.
 • IR ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  30 5
  لطفا مشرق چشمهایش را باز کند. سرتون رو از زیر برف بیرون بیارید دوستان
 • IR ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  27 32
  واقعا برا مخاطبین کم شعور متاسفم روی اصلی این سخنان روحانی بود نه احمدی نژاد
  • IR ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   24 17
   برای هر دو صدق می کنه
  • IR ۰۶:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   3 0
   باشه سرتو بیشتر فرو کن تو برف
 • الهم عجل لولیک الفرج IR ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  26 18
  امروزکه حق وباطل به سختی در هم تنیده اند این است که دلگرممان می کند خدا نگهدارش باشد.
 • IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  25 11
  "هیچکس ضمانت درست‌ماندن تا لحظه مرگ را ندارد."
 • IR ۱۵:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  25 42
  مردم با همین رهبری بمانیم که خطر در کمین ایران عزیز است و دشمنان قدیمی و جدید این کشور متظر فرصت. از ما گفتن
 • DE ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  39 38
  احمدی نژاد خیلی وقته که از بزرگواری رهبر و مردمی که بهش رأی دادند سوء استفاده میکنه و دچار توهم شده و فکر کرده که همیشه مردم طرفدارش هستند حتی اگر با ضد انقلاب همصدا بشه .
  • IR ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   18 9
   حالا تو که ارزشی هستی چرا با فیلتر شکن اومدی تو سایت ارزشی؟
  • DE ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   3 3
   فیلتر شکن برای سایت مشرق ؟؟ اونهم از آلمان ؟؟ دری وری نوشتن نشان از داشتن مغز سالم نیست .
 • صاد SE ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  24 38
  این سخنان متوجه آقایان روحانی، احمدی نژاد و خاتمی هست که به جای دفاع از اصل نظام و کارآمد نشان دادن آن و پاسخگویی به عملکرد خود، الان نقش اپوزیسیون بازی می کنند. ایام مناظرات انتخاباتی اخیر آقای رئیسی تقریبا همین جملات رو خطاب به روحانی گفتند: " یکی از مظلومیت های کشور ما این است که دولت ها بعد از پایان کارشان حالت اپوزیسیون می گیرند."
  • IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   19 5
   جان کلام ومنظوررهبرمعظم انقلاب همین است . چه روحانی چه احمدی نژادوخاتمی که میدانید . دردبیشترروحانی استکه که اوهم چوب کجروهایش راخواهدخورد . بی تقوایی
  • IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
   6 16
   مخاطب اصلی احمدی نژاده بیخودی براش شریک جرم نتراش
 • IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  21 46
  جانم فدای رهبرم اما حال فعلی بعضی ها چندان خوب نیست.
 • محسن IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  27 22
  «کسانی که دیروز همه امکانات کشور در اختیار آنها بود و کسانی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه کشور سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند، ضمن آنکه مردم آگاه هستند و اینگونه رفتارها در آنان تأثیرگذار نخواهد بود». «اینکه فردی مکرر، دستگاهها یا قوای مختلف را مورد حمله و تهمت قرار دهد، هنر نیست زیرا هر کودکی می تواند با یک سنگ، شیشه ای را بشکند، هنر آن است که انسان خدا را در نظر داشته باشد و منطقی حرف بزند و از سخن گفتن برای هوای نفس و جهات شخصی و دستیابی به قدرت پرهیز کند چرا که خداوند بابت هر سخنی از انسان سؤال و مؤاخذه خواهد کرد». «نمی شود که انسان در یک دهه همه‌کاره کشور باشد و در دهه بعد، تبدیل به مخالف‌خوان کشور شود». با این وضوح و صراحتی که در سخنانِ رهبری هست، بنده تعجب می کنم که بعضی از کاربران در کامنتهایشان وانمود می کنند که مصداقِ این سخنان، احمدی نژاد نیست! نکند این بنده هستم که در یک دهه همه کارۀ کشور بودم و حالا تبدیل به مخالف خوان کشور شده ام و قوا و دستگاههای مختلف را مورد تهمت قرار می دهم!
 • IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  16 13
  با سلام. مطمئنا هم دولت هم مجلس و قوه قضائیه هم اشکالاتی دارند و هم خوبی هایی اما نباید به خاطر اشکالات کشور را نابود کرد و هرج و مرج شود و مثل عراق و سوریه و افغانستان شویم
 • محمد IR ۱۷:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  18 23
  اتش توپخانه دشمن ، واقعا سنگینه و برای ضدحمله ، نیاز به اتحاد و کمک همه هست، تحریم وفشار سیاسی واقتصادی و هجمه رسانه ای سنگین دشمنان ایران فقط برای طیف خاصی نیست ، همه مردم هدف قرار گرفته اند وباید همیشه متحد باشیم .
  • IR ۰۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   6 0
   خب کی باعث اینهمه شدت حمله دشمن شده بجز برجامه نافرجامه ناقص الخلقه و ناعدالتیها توی کشور
  • IR ۰۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   5 1
   توهم دشمن دیوونت کرده
 • IR ۱۷:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  33 37
  مطیع امر رهبریم
 • کامبیز IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  36 31
  ساده زیستی و محبت رهبر نسبت به تمام اقشار جامعه قابل مقایسه با مسئولین دیگه نیست. دفاع تمام قد ایشون از حقوق مردم نشان دهنده نگرش بالا و دید وسیع ایشون است. خدا حفظشون کنه
 • IR ۱۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  4 2
  مشرق به نظرت مخاطب این سخنان احمدی نژاد ؟
 • ارسلان IR ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  8 14
  مخلص آقا
 • IR ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  10 12
  منظور امام خامنه ای روحانی واحمدی نجاد بود ما مطیع امر ولی امر مسلمین هستیم دیگه احمدی نجاد را حتی یک ذره قبول ندارم
  • IR ۰۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
   3 0
   علی ع: حق رو بشناس اهلش رو خواهی شناخت وباطل رو بشناس اهلش رو خواهی شناخت
 • علی حقجو IR ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  39 12
  با اونکه نقد شدید به احمدینژاد دارم ولی اونی که اعتراضاتش به سبک اپوزیسیونه و حاکمیت را مورد چالش قرار میده ، آقای روحانی و گروهش و جماعت اصلاح طالبانه .نمی دونم چرا اینقدر درک مطلب و گرایی خبرخوانها اینقدر افت پیدا کرده
 • دکتر نادر IR ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  27 6
  روحانی بعد از گند برجام و عملی نشدن وعده های انتخاباتی تاکتیک فرار به جلو رو کلید زده با ژست اپوزوسیون گیری
 • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  20 16
  کسانی که اوج آمال و آرزوشون دست دادن با کدخدا هست بهتر از این نمیشن
 • IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  6 17
  همه باید فرمایشات رهبری رو فصل الخطاب قرار دهند. احمدی نژاد هم باید اجالتا فتیله رو پایین بکشد. روحانی که کلا هیچی از او انتظاری نیست.
 • IR ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  20 13
  آقای مشرق آقا با شما هم بود ها . مثلا گفت نذارید شبهه در ذهن مردم بمونه و روشنگری کنید.
 • IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
  23 25
  مسئولین به توصیه های رهبری عمل کنند.
 • IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
  1 20
  انشاءالله جریان انحرافی مانند جریان فتنه نابود خواهد شد . درود بر رهبر انقلاب

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس