کد خبر 813728
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
خودکشی

بر اساس نتایج حاصل از یک بررسی جدید، روزانه 30 نفر در فرانسه خودکشی می‌کنند؛ گرچه وزارت بهداشت این کشور باور دارد، آمار بالاتر از آنچه که گفته می‌شود است.

به گزارش مشرق، بر اساس نتایج حاصل از یک بررسی جدید، روزانه 30 نفر در فرانسه خودکشی می‌کنند؛ گرچه وزارت بهداشت این کشور باور دارد، آمار بالاتر از آنچه که گفته می‌شود است.  

روزنامه فرانسوی «لو موند» در گزارش پیشین خود آمار خودکشی در فرانسه را روزانه 27 نفر اعلام کرد و نوشت : «آمار رسمی 9 هزار و 715 مورد خودکشی در فرانسه در سال 2012 میلادی در حالی ارائه می‌شود که دیده بان ملی خودکشی فرانسه اعلام کرده آمار واقعی قطعا بیشتر و حدود 10 هزار و 700 مورد است».

به گفته مقامات این کشور،  نرخ خودکشی در افراد 25 تا 44 سال کمترین میزان است؛ بیشترین موارد تلاش برای خودکشی به گروه دختران 15 تا 20 سال تعلق دارد.

بر اساس آمار رسمی فرانسه، این کشور یکی از بالاترین آمار مربوط به خودکشی را در اروپا دارد؛ به گفته کارشناسان میان نرخ بیکاری و نرخ خودکشی در این کشور ارتباط تنگاتنگی وجود دارد.

بر اساس آمار و ارقام موجود نیز، نرخ خودکشی در میان مردان فرانسوی سه برابر بیشتر از زنان این کشور است.  

وزیر بهداشت فرانسه باور دارد، نرخ بالای خودکشی در این کشور فاجعه‌ای برای سلامت عمومی است و باید هرچه زودتر برای کاهش این آمار اقدامات لازم صورت گیرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس