بدنسازی

داور بین‌المللی پرورش اندام گفت: علی پروین با آن عظمت از فوتبال رفت ولی عده خاصی از داوران پرورش اندام نمی‌خواهند کنار بروند.

به گزارش مشرق، مهران عزیزیان در مورد اعتراض برخی داوران بین‌المللی رشته بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت: اعتراضی که ما سال‌هاست داریم این است که چرا داوران شهرستانی که تحصیل کرده و دارای جایگاه داوری و اجتماعی بالا هستند باید زیر سایه و تحت تاثیر تعداد محدودی داور باشند که سواد و سابقه بالایی ندارند و حتی داراس سابقه کیفری هستند. نگاه آنها به ما، ارباب و رعیتی بود به طوری که به ما حتی اجازه نشستن پشت میز داوری را نمی‌دادند.

عزیزیان ادامه داد: سرانجام با اعتراض‌هایی که انجام دادیم، توانستیم نفوذ خود را بیشتر کرده و در جمع 6 داور کناری قرار بگیریم. در حالی که 4 داور وسط را هنوز هیچ‌کسی نمی‌تواند عوض کند.

وی تصریح کرد: من تجارت جان کسی را نکرده‌ام ولی کسانی در ورزش پرورش اندام، داور اصلی هستند که نمی‌توانند فرم انگلیسی داوری را پر کنند. آنها در مسابقات، رأی خود را به داوران دیگر تحمیل می‌کنند و اگر داوری از آنها تبعیت نکند از قضاوت و از داوری مسابقات محروم می‌شود. آقایانی که داوری را مختص تهران کرده‌اند، ادعای داوری پاک را دارند. هنگام قهرمانی، رشت و کرمانشاه مطرح هستند ولی موقع داوری، فقط تهران فعال است.

مهران عزیزیان گفت: حرف من این است که این عده، سابقه کیفری خود را ارائه کنند و بگویند چطور دلشان برای ورزشکاران می‌سوزد؟! من دقیقاً می‌دانم که هر کدام از این آقایان در کجا، به چه کسی و چه مقدار دارو می‌فروشد. فدراسیون باید پاسخگوی نفوذ آنها باشد.

او اظهار داشت: سرانجام بعد از اعتراض‌های ما، قرار شده داورانی مثل ما را تست کنند. من حاضرم با همه آنها در هر جایگاهی مناظره کنم چون پاک هستیم و ترسی نداریم. علی پروین با آن عظمت از فوتبال رفت ولی این عده نمی‌خواهند کنار بروند. ما حرفمان را زدیم و پای آن هم ایستاده‌ایم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس