کد خبر 812086
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
بوفون

ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس خبر از غیبت بوفون در دیدار این هفته بیانکونری برابر رم داد.

به گزارش مشرق، یوونتوس در آخرین دیدار خود در سال 2017 در پایتخت مهمان رم است که در حال حاضر از مدعیان مهم فتح اسکودتو محسوب می شود.

شرایط بازیکنان: "بوفون و دی شیلیو غایب هستند؛ اما امروز من شرایط مانزوکیچ و کوادرادو را بررسی می کنم و دیگران نیز به جز هوودس در شرایط خوبی به سر می برند."
 

مواجهه با دی فرانچسکو و دیدار برابر رم: "دی فرانچسکو در موقعیتی بسیار دشوار موفق به ایجاد تعادل شده؛ جایی که شما می توانید هم سقوط کنید و هم بسوزانید. رم تیمی است که تنها 10 گل خورده که فقط یکی از آنها در خانه بوده است. آنها تیمی هستند که کیفیت و تعادل زیادی دارند.

هیچ دلیلی برای غبطه خوردن به رم ندارم، زیرا تیم باکیفیتی در اختیار دارم و آنها نیز یک رقیب در راه فتح اسکودتو هستند. وقتی یک بازی بزرگ مانند دیدار برابر اینتر یا ناپولی پیش رو است، شاهد یک مسابقه متعادل خواهیم بود که دیدار برابر رم نیز اینگونه است."

بازگشت دیبالا به ترکیب: "من هنوز باید تصمیم بگیرم که چه کسی بازی خواهد کرد، اما دیبالا دوباره موفق به گلزنی شده و من به این دلیل خوشحال هستم. در سال 2017 دیبالا بازیکنی بود که بیش از هر کس دیگری، 38 بار بازی کرد و اگر او دو بار روی نیمکت بنشیند، هیچ معنای خاصی ندارد."

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس