روحانی

نماینده شادگان در مجلس از کلید خوردن طرح سوال از رئیس جمهور درباره اقدامات رئیس سازمان محیط زیست خبر داد.

به گزارش مشرق، مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان  در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درگیری لفظی اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان با عیسی کلانتری درباره بحث کم آبی در این استان، گفت: اخیراً مجمع نمایندگان استان جلسه ای را برگزار کرده و تصمیماتی برای مقابله با توهین های معاون رئیس جمهور اتخاذ کرده است.

وی با بیان اینکه سازمان محیط زیست در حال صدور مجوزهای محرمانه در باره محیط زیست و انتقال آب است که بسیار خطرناک است، ادامه داد: برخی از افراد ذی نفوذ در دولت با همکاری محیط زیست اقداماتی انجام می دهند که به نفع کشور است.

نماینده مردم شادگان  در مجلس با اشاره به اقدامات مجمع نمایندگان استان خوزستان برای مقابله با اقدامات رئیس سازمان محیط زیست، افزود: مقرر شده که اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان با نمایندگان این استان در مجلس خبرگان رهبری جلسه ای داشته باشند تا مقدمات دیدار نمایندگان استان با مقام وعظم رهبری را فراهم کنند تا در این دیدار مشکلات استان به رهبر معظم انقلاب انتقال داده شود.

ناصری نژاد، ادامه داد: بیانیه ای نیز از سوی مجمع نمایندگان استان خوزستان در مخالفت با اقدامات رئیس سازمان محیط زیست تدوین شده که در جلسه هفته آینده پارلمان قرائت می شود.

وی اظهار داشت: طرح سوال از رئیس جمهور درباره اقدامات سازمان محیط زیست نیز تدوین شده و در حال جمع آوری امضا برای آن هستیم که هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس می شود.

نماینده مردم شادگان در مجلس افزود: از طریق رئیس مجلس نیز پیگیر این موضوع هستیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس