کد خبر 809572
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۵
قتل‌در‌آستانه طلاق

مردی که در کشاکش ماجرای طلاق، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود درحالی که وانمود می‌کرد هیچ چیزی از صحنه جنایت به خاطر ندارد، در اولین جلسه بازپرسی جزئیات قتل همسرش را بازگو کرد.

به گزارش مشرق، ساعت ۲ بامداد یازدهم آذر بود که همسایگان یک زوج جوان در انتهای بولوار وکیل آباد مشهد، هراسان با پلیس و اورژانس تماس گرفتند و از وقوع حادثه وحشتناکی خبر دادند.


دقایقی بعد نیروهای اورژانس به محل حادثه رسیدند و پیکر خون آلود یک زوج جوان را به بیمارستان شریعتی انتقال دادند. این زوج با ضربات بی رحمانه چاقو به شدت مجروح شده بودند اما آثار باقی مانده از ضربات چاقو بر پیکر مرد ۲۷ ساله حاکی از آن بود که وی خودزنی کرده است.  با این حال کادر درمانی وارد عمل شدند تا زوج جوان را از مرگ نجات دهند.


اما تلاش ها برای نجات زن ۲۵ ساله به نتیجه نرسید و او بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

با گزارش این حادثه به بازپرس ویژه قتل عمد، پرونده مذکور رنگ جنایی گرفت و بدین ترتیب تحقیقات در این باره آغاز شد. بررسی های شبانه بازپرس «کاظم میرزایی» نشان می داد که مرد ۲۷ ساله پس از قتل هولناک همسرش، اقدام به خودزنی کرده است بنابراین تحقیقات در این پرونده به بررسی های میدانی کشید.


همسایگان زوج جوان، از درگیری و اختلافات خانوادگی آنان سخن به میان آوردند و اظهار کردند که زوج جوان در کش و قوس طلاق قرار داشتند. با این وجود و به دستور قاضی میرزایی، مرد جوان در بیمارستان بستری شد و پس از بهبودی نسبی، اولین جلسه بازپرسی از او در شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برگزار شد.

متهم این پرونده جنایی درحالی که به صراحت قتل همسرش را پذیرفت چنین وانمود می کرد که از ماجرای قتل چیزی به خاطر ندارد!


 ولی وقتی او در برابر سوالات تخصصی مقام قضایی به تناقض گویی افتاد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: از مدتی قبل بیکار بودم و همین موضوع به مشکلات و درگیری های خانوادگی من و همسرم دامن زده بود. ما قصد داشتیم با وجود داشتن دختری شش ماهه از یکدیگر جدا شویم به همین خاطر هم به دادگاه می رفتیم اما وقتی قرار شد برای مشاوره قبل از طلاق نزد کارشناسان برویم از این کار منصرف شدیم و به منزل بازگشتیم!  حتی می خواستیم منزلمان را هم عوض کنیم تا این که شب حادثه وقتی از بیرون به منزلمان رفتیم باز هم در مسیر مشاجره ای بین ما شکل گرفت و به جر و بحث پرداختیم.


در همین لحظه من به داخل پارکینگ رفتم و حشیش کشیدم. دیگر حال خودم را نمی فهمیدم دوباره که بازگشتم بچه را از بغل همسرم بیرون کشیدم از داخل سبد چاقوهای آشپزخانه، کاردی را برداشتم و از پشت سر ضرباتی به او زدم!  البته قبل از آن هنگامی که مشاجره می کردیم همسایگان دخالت کردند که به آن ها گفتیم بروند چون موضوع خاصی نیست!

بعد از آن هم ضربات دیگری بر پیکرش وارد آوردم ولی چیز دیگری به خاطر ندارم.  فقط می دانم زمانی که چشم هایم را گشودم در بیمارستان بودم!! متهم در پاسخ به این سوال مقام قضایی که آیا مواد مخدر را در منزل مصرف می کردی؟ گفت: نه! من هیچ وقت جلوی همسرم مواد نکشیدم! 

در پی اعترافات صریح متهم، وی با صدور قرار بازداشت موقت از سوی قاضی «کاظم میرزایی»، روانه مرکز درمانی شد تا ادامه درمان خود را پیگیری کند اما هنوز هم زوایای پنهانی از انگیزه متهم برای ارتکاب این جنایت هولناک وجوددارد که بعد از بهبودی متهم به قتل، مورد بررسی های دقیق قضایی قرار می گیرد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  6 0
  جرم و جنایت زیاد شده تو مشهده چرا؟!؟!؟!؟
 • زیبا احمدپور از تبریز US ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  2 0
  خیلی بده چون من میفهمم دل شکستن توهین از کسی که انتظارشو نداری خیانت دروغ بی توجهی افسردگی احساس شکست. خدایا کار هیچ کس رو به جدایی نرسون تحملش سخته. خدا لعنت کنه کسی که نامردی میکنه.
 • زیبا احمدپور از تبریز US ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  1 1
  آرامش از زندگی ها رفته. دروغ و پول جاشو گرفته. خدا لعنت کنه مسببشو. خدا لعنت کنه اون پدر مادری که بی دلیل جواب رد میدن یا با دل جوانها بازی می کنن
 • زیبا احمدپور از تبریز US ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  1 1
  متاسفانه چند ساله این جور اخبار زیاد شده عاملش فرهنگ و اقتصاده ازدواج باید شیرین باشه ولی تلخی های اینجوری زندگی رو زهر میکنه
 • IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  2 0
  به قول حاج آقا مومنی بابا چه خبره؟؟
 • IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  5 0
  مملکت در سر پایینه سرسره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس