بودجه بنیاد شهید

مبلغ پیشنهادی دولت برای سال ۹۷ در مقایسه با بودجه پیشنهادی سال ۹۶ ، بیش از هزار میلیارد تومان افزایش داشته است.

به گزارش مشرق، روز گذشته یکشنبه ۱۹ آذر ۹۶ لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور توسط رئیس جمهور تقدیم مجلس شورای اسلامی شد و متن کامل لایحه بودجه ۹۷ کل کشور با جمع منابع ۱میلیون و ۱۹۴هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی ۴۲۴هزار میلیارد تومانی منتشر شد.

اولین لایحه بودجه پیشنهادی دولت یازدهم مربوط به سال ۹۳ بود که در نخستین سال آغاز به کار دولت یعنی سال ۹۲ تقدیم مجلس شورای اسلامی شد و آخرین لایحه بودجه پیشنهادی دولت یازدهم نیز مربوط به سال ۹۶ است. اولین لایحه بودجه پیشنهادی دولت دوازدهم هم مربوط به سال ۹۷ است که امروز تقدیم مجلس شد. دولت برای بنیاد شهید و امور ایثارگران رقم بودجه پیشنهادی را افزایش داده است.

بودجه پیشنهادی دولت برای امورات جاری سال ۹۷ مبلغ ۳۷۷ میلیارد و ۷۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. و پیشنهاد دولت برای اعتبارات انتقالی بنیاد شهید به استان‌ها در سال آینده ۱۱ هزار و ۴۸۰ میلیارد و ۱۲۶ میلیون تومان است. که در مجموع بودجه پیشنهادی دولت دوازدهم برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۷ مبلغ ۱۱ هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

جدول بودجه پیشنهادی دولت برای امورات جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۷:

جدول بودجه پیشنهادی دولت برای اعتبارات انتقالی بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان‌ها در سال ۹۷:

بودجه پیشنهادی دولت برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۶ مبلغ ۱۰هزار و ۸۴۰ میلیارد تومان بوده و مبلغ پیشنهادی دولت برای سال ۹۷ در مقایسه با بودجه پیشنهادی سال ۹۶ ، بیش از هزار میلیارد تومان افزایش داشته است.

بودجه مصوب بنیاد شهید در سال ۹۵ مبلغ ۹هزار و ۲۳۳ میلیارد تومان، در سال ۹۴ نیز ۸هزار میلیارد تومان و بودجه مصوب بنیاد شهید در سال ۹۳ نیز ۶هزار میلیارد تومان بوده است.  به این ترتیب پیشنهاد دولت برای بنیاد شهید نسبت به مبلغ مصوب سال ۹۵  بیش از دو هزار میلیارد تومان است. این مبلغ به‌نسبت بودجه مصوب برای بنیاد در سال ۹۴ بیش از ۳هزار میلیارد تومان و به‌ نسبت سال ۹۳ بیش از ۵ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

بودجه مصوب سال 93 دولت یازدهم برای بنیاد شهید بودجه مصوب سال 94 دولت یازدهم برای بنیاد شهید بودجه مصوب سال 95 دولت یازدهم برای بنیاد شهید بودجه پیشنهادی سال 96 دولت یازدهم برای بنیاد شهید بودجه پیشنهادی سال 97 دولت دوازدهم برای بنیاد شهید
6 هزار میلیارد تومان 8 هزار میلیارد تومان 9 هزار میلیارد تومان 10 هزار میلیارد تومان 11هزار میلیارد تومان
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس