بیمارستان اسلام آباد غرب

بیمارستانی که در فروردین ماه امسال توسط قاضی زاده هاشمی افتتاح شد در زلزله کرمانشاه به مخروبه‌ای بدل شد تا نماینده اسلام آباد غرب آنرا خیانت آشکار به مردم بنامند.

سرویس سیاست مشرق - بیمارستان‌ها به عنوان مکانی که بایستی پذیرای مجروحان باشند بسیار حائزه اهمیت هستند و در ساخت و ساز مراکز درمانی باید دقت و وسواس بیشتری به خرج داده شود.

اما در حادثه زلزله کرمانشاه یکی از مکان‌هایی که تخریب شده، بیمارستان تازه تاسیس اسلام آباد غرب است.

در همین رابطه، حشمت الله فلاحت‌پیشه، نماینده اسلام آباد غرب با انتقاد از تخریب بیماراستان تازه افتتاح شده اسلام آباد غرب، بیان کرد:‌

«متاسفانه در اثر خیانت‌هایی که صورت گرفت از اولین جاهایی که  در زلزله ویران شد  بیمارستان‌ است و با توجه به اینکه بیمارستان اسلام آباد غرب به تازگی افتتاح شد و هنوز تجهیزات آن کامل نشده بود این بیمارستان کاملا از سکنه خالی و ویران شده است.»

بیمارستان تخریب شده اسلام آباد غرب

وی ادامه داد:

«بزرگترین خیانت این است که بودجه زیادی برای ساخت بیمارستان استفاده شده اما اولین جایی که ویران شد بیمارستان و مسکن مهرها بود و چند ساختمان مسکن مهر در اسلام آباد دچار فروپاشی شده و مردمی که با فقر و بدبختی زندگی خود را تشکیل دادند علاوه بر از دست دادن خانه، وسایل زندگی‌شان هم از بین رفت.اگر بیمارستان اسلام آباد غرب در زلزله ویران نشده بود، حتما آمار تلفات بسیار کمتر بود.»

این نماینده مجلس،گفت: این اقدامات با هزینه‌ دولتی صورت گرفته اما نظارت درست انجام نشده  و برای پیشگیری از خیانت‌های آینده باید این مسائل پیگیری شود.

مراسم افتتاحیه بیمارستان اسلام آباد غرب

فلاحت‌پیشه  با تاکید بر اینکه اگر بیمارستان اسلام آباد غرب در زلزله ویران نشده بود حتما آمار تلفات بسیار کمتر بود،اظهار داشت:  بسیاری از زلزله‌زدگان در داخل بیمارستان فوت کردند،این در حالی است که بیمارستان قدیمی پذیرای چند صد نفر مصدوم بود و بیمارستان ۳۰ ساله پس از زلزله سر پا مانده اما بیمارستانی که چند ماه پیش افتتاح شد ویران شده و این خیانتی است که حتما مدعی العموم باید  پیگیری کند و غرامت جانی و مالی از مسببین آن گرفته شود.

فاز دوم بیمارستان اسلام آباد غرب پیش از انتخابات و در راستای پروژه افتتاح‌های انتخاباتی توسط سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید. این بیمارستان دارای ۱۲۰ تخت و در فضایی بالغ بر ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع دایر شده بود.

قاضی زاده هاشمی در این مراسم با خط و نشان کشیدن برای منتقدان گفته بود: « برخی تمام سلول های مغز شان یأس و ناامیدی تولید می کند در حالیکه آقای روحانی و آقای ظریف کارهای بزرگی انجام دادند و ورق برگشت کار از ایران هراسی و شرایطی که دیگران برای ظلم به ایران آماده کرده بودند به شرایط فعلی رسیده است.»

حضور فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مراسم افتتاحیه بیمارستان و سخنرانی در این مراسم

نظرات

 • انتشار یافته: 23
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 6
 • 1362 IR ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  47 76
  مشرق جان..شما که تو مطلب قبلی این تخریب بیمارستان رو منکر شده بودی اون رو خبرسازی جعلی عده ای دونستی...حالا داری تائیدش میکنی که :))) ببینم مردش هستی نظرم رو بزاری یا نه...
  • ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   58 13
   این خبر موثق است افتتاح بیمارستان انتخاباتی بوده بیمارستان فرو ریخته
  • IR ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   32 5
   همه مردم فدا بشن مهم نیس سر حسن سلامت و در امنیّت
 • بهمن IR ۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  39 22
  چرا عکس از نمای داخلش نیست فقط از بیرون آن است بیمارستان سرپاس وسنگ نمایش ریخته اگر از داخلش عکس گرفته بشه بهتر می شود قضاوت کرد
  • IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   50 4
   عکسو بگو یاشار سلطانی براتون بزاره
 • IR ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  55 3
  آیا دادگاهی به این خیانتها رسیدگی میکند؟ آیا اصلا کسی نازکتر از گل به این وزیر میتواند بگوید؟ هزاران میلیارد از پول بیت المال را به عنوان طرح تحول سلامت ریخت در جیب عده ای خاص و نتیجه اش این است که می بینید!
 • مرتضیsk IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  67 2
  هیــس!! نمیشه گردن دولت قبل تر از دولت قبل انداخت
  • IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   24 2
   چرا میشه گفت با تفتیش عقاید متوجه شدیم پیمانکار احمدی نژادی بوده
 • محسن IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  5 26
  مشرق، شما در مطلبِ دیگری، اصلاح طلبان را به خاطرِ انتشارِ تصاویرِ مسکن مهر، "کاسبانِ زلزله" نامیدید. حالا با درجِ این مطلب معلوم شد که خودتان هم کاسبِ زلزله هستید. (منتشر کنید).
  • IR ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
   0 0
   با هر کسی با زبون خودش باید حرف زد .. مشت نزن که لگد نخوری
 • احمدرضا IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  16 1
  میگن در هنگام افتتاح پل ورسک که طراح وسازنده اش یک اتریشی یا آلمانی ویا... بوده رو با خانواده اش زیر پل قرار داده اند تا قطار همزمان از روی پل عبور کند یعنی طراح وسازنده پل با جان خانواه اش سلامتی پل را تضمین کرده ولی الان بااین همه تکنولوژی های پیشرفته به دلایل زد وبند های مختلف واینکه بعضی ها از خلق که هیچ بلکه الایاز و بالله از خداهم نمی ترسندمسبب این حوادث می شوند وتازه مصیبت اینجاست که کسی هم احوال پرس نیست .این همه حادثه های گوناگون اتفاق افتاده کدام مورد را خبر داریم که دولت به عنوان شاکی و دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم پیگیر قضایا باشند روزی صدها نفرازهموطنان مظلوم وبیدفاع کشورمان بااین اتوبوسها، اتومبیلهای غیراستاندارد و سهل انگاری های عمدی در جاهای دیگه کشته می شوند. برای مثال همین چندوقت پیش بود که اوتوبوس حامل سربازان این مملکت که بایستی جانشان در دفاع از دین وناموسشان فدا می کردند با یک کوتاهی رانندی خاطی در استان فارس به خواب ابدی رفتند ویا اتوبوس حامل دختران دانش آموز هرمزگانی وووووووو...... که تکرار مطالب دل هرانسانی را به درد می آورد.آیا واقعا توی این کشور قانونی نیست که ما مطیع آن باشیم یا اینکه قانون هست ولی بعضی ها خیلی راحت آن را دور می زنند و قانون گزار هم که انگار نه انگار.الان باید کسی که پیمانکار این بیمارستان بوده واون مهندس نامرد ناظر را مردم پای چوبه ی دار ببینند تا عبرتی بشود برای سایرین
 • محسن IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  6 9
  الان وقت تسویه حسابهای شخصی وسیاسی نیست بجای اینهمه شعار وتسلیت به داد مردم برسین هر ثانیه ای که میگذره یه نفر داره زیر آوار جون میده
 • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  20 0
  الان میگن این زلزله هم کار دولت قبل از روحانیه.
 • IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  13 0
  سه روز بعد زلزله نوش دارو بعد مرگ سهراب ما همگی در خواب
 • ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  24 1
  اغلب کارهای وزیر بهداشت تبلیغاتی است
 • محمد IR ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  11 0
  متاسفم
 • علی IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  16 0
  اگر بخواهید این دولت را بشمارید ماشین حساب جواب نمی دهد
 • IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  12 3
  بلحاظ عدم مهندسیسن مجرب الان حدود 30 سال است که ساختمانهای ایران با تف ساخته می شوند و اصلا توجهی به مقاوم بودنشان نمی شوند ای کاش کمی هم از غربی ها یاد می گرفتیم هنوز ساختمانهای 100 سال پیش را استفاده می کنند و سر پا می باشد
 • مهرداد IR ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  14 0
  بیمارستانی که با عجله و برای تبلیغات انتخاباتی ساخته شده بهتر از این نمیشه .
 • IR ۱۵:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  4 3
  مردم منتظر کمکن اون وقت متاسفانه یه عده ای دنبال مسایل حاشیه هستن
 • IR ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  2 1
  از مسکن مهر چه خبر؟؟؟؟
 • IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  0 0
  مشرق جان درمطالب مسکن مهربرعکس این نظرخودت راداریو
 • IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  2 1
  سرپل صراط چکار میکنید ؟؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس