کد خبر 796135
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
دستگیری

راننده شیطان صفتی که با کمین در مسیر فرودگاه‌های تهران زنان و دختران جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در عملیاتی غافلگیرانه‌ای در خانه‌اش دستگیر شد.

به گزارش مشرق، شامگاه 31 مرداد ماه زن 30 ساله که پزشک متخصص زنان و زایمان بود با پریشانی و آشفته حالی خود را به پلیس فرودگاه مهرآباد رساند و پرده از اقدام شوم راننده جوان یک خودروی پژو 405 برداشت. این زن در حالی که بشدت گریه می‌کرد، به افسر پرونده گفت: «ساعتی پیش از استانبول به فرودگاه امام خمینی(ره) رسیدم و منتظر یک تاکسی بودم تا بتوانم برای پروازی دیگر به مهرآباد بروم. در همان حال راننده جوان پژویی مقابلم ایستاد و ادعا کرد مسافرکش است. او برخورد خوبی داشت. به همین خاطر اعتماد کردم و سوار خودرویش شدم. همه چیز عادی بود اما ناگهان در مسیر به بهانه خراب شدن خودرو به سمت اتوبان فتح پیچید و کنار جاده خاکی و خلوتی متوقف شد. من از تاریکی هوا و خلوتی جاده ترسیده بودم به او اعتراض کردم و خواستم پیاده شوم که او با چاقویی به سمتم آمد و بی‌توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. در آن لحظه تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگویم ایدز دارم تا دست از سرم بردارد. وقتی این حرف از دهانم درآمد او بشدت کتکم زد و مرا در بیابان رها کرد و با خودرویش دور شد.»

غافلگیری متهم سابقه دار در خانه

 با اظهارات این زن با دستور سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد پرونده آدم ربایی و آزار و اذیت تشکیل شد و پرونده در اختیار بازپرس سیفی از شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 9 تهران قرار گرفت. با توجه به حساسیت موضوع، مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و چهره نگاری متهم توسط زن جوان، توانستند رد او را در میان تبهکاران سابقه دار به دست آورند.به این ترتیب با انجام هماهنگی‌های قضایی، مأموران پلیس نیمه شب به محل زندگی متهم به نام «محسن» 31 ساله در شهرک بروجردی افسریه رفته و راننده جوان را که سابقه آدم ربایی و تجاوز به عنف دارد، دستگیر کردند. از آنجا که متهم با خواهر، مادر و پدرش در یک خانه زندگی می‌کرد، اعضای خانواده‌اش در برابر مأموران مقاومت کردند اما  او موفق به فرار نشد. این متهم سابقه دار که ابتدا منکر ربودن زن پزشک بود با دیدن مدارک پلیس مجبور به اعتراف شد.

شکایت دومین قربانی

پس از دستگیری این مرد شیطان صفت، زن 36 ساله‌ای هم که کارمند بانک بود به پلیس فرودگاه مراجعه کرد و با اعلام اینکه تصویر متهم را در فضای مجازی شناسایی کرده است، به سرهنگ عرب رئیس آگاهی پلیس فرودگاه مهرآباد گفت: «شامگاه 9 مرداد سوار یک خودروی پژو405 شدم تا راننده مرا به شهرستان کرج برساند اما در میان راه او به سمت جاده شهریار تغییر مسیر داد و در مکانی خلوت و تاریک با تهدید چاقو و بی‌توجه به التماس هایم به آزار و تعرض من پرداخت و سپس در تاریکی بیابان رهایم کرد. من متاهل هستم و از ترس آبرویم شکایتی نکرده بودم تا اینکه در فضای مجازی این راننده را شناسایی کردم و می‌خواهم از او شکایت کنم.»با اظهارات این زن، متهم از زندان به اداره آگاهی احضار شد و به آزار و اذیت کارمند بانک نیز اعتراف کرد و با این اعتراف با قرار 2 میلیارد ریالی به زندان رجایی کرج انتقال یافت تا به جرایم احتمالی دیگر او نیز رسیدگی شود.

سکوت قربانیان به مجرمان فرصت ارتکاب جرم می‌دهد

سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با توصیه به شهروندان بویژه زنان و دختران گفت: «متأسفانه در این پرونده هردو شاکی، متاهل هستند که ابتدا به‌دلیل ترس از آبرو سکوت کرده بودند. اما باید بدانیم اگر فرد قربانی از ترس آبرو سکوت کند تبهکاران به رفتارهای شیطانی‌شان ادامه می‌دهند و قربانیان بیشتری را به دام خود می‌اندازند. همان‌طور که می‌بینید در این پرونده با شکایت خانم دکتر در کمتر از 3 ساعت توانستیم مرد تبهکار را دستگیر کنیم. از شهروندان تقاضا دارم در صورت بروز چنین مواردی سریعاً به پلیس مراجعه کنند و مأموران را در جریان قرار دهند. همچنین مردم توجه داشته باشند که همواره از خودروهای مسافربر مخصوص تاکسیرانی استفاده کنند.فرمانده پلیس فرودگاه تهران با اشاره به اینکه احتمال افزایش قربانیان متهم وجود دارد ادامه داد: «با تو جه به احتمال وجود قربانیان دیگری در این پرونده بازپرس خواستار چاپ تصویر بدون پوشش متهم در رسانه‌ها شده است. افرادی که طعمه این متهم قرار گرفته‌اند با اطمینان از محفوظ ماندن مشخصاتشان می‌توانند به کارآگاهان پلیس آگاهی فرودگاه مهرآباد یا به شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 9 تهران مراجعه کنند تا به شکایتشان رسیدگی شود.»
 

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 19
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 19
 • IR ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  13 0
  اعدام
 • IR ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  14 0
  پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف داره بعد راست راست تو خیابون می گرده؟ای اوف بر اون قاضی و قوه قضاییه ای که ولش کرده
 • IR ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  4 0
  هر فرد ایرانی باید یک پرونده جرم داشته باشد چه مرتکب جرم شده باشد چه نشده باشد این پرونده باید از زمان مهد کودک شروع شود برای تشکیل و کلیه حرکات روحی روانی فرد تا دبیرستان و سربازی و شغل در ادارات و غیره و مراکز و کوچه و بازار و همسایه ثبت شود
 • IR ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  2 0
  چه قیافه مظلوم و بی گناهیم داره پدرسوخته
 • مجتبی IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  6 0
  "راننده جوان را که سابقه آدم ربایی و تجاوز به عنف داشت "با این حال ایشان ازاد و رها می گشتند
 • IR ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  6 1
  خاک بر سر کثافتش کنند اعدامش کنید تا زمین از وجود این نکبت بی شعور پاک شود.
 • IR ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  7 0
  «راننده جوان را که سابقه آدم ربایی و تجاوز به عنف دارد، »!!!!! سابقه تجاوز داره پس چرا تا حالا اعدام نشده، باید یک دختر بچه دیگه مثله بشه تا دنیا از ننگ این کفتار خلاص بشه !!! با تشکر از قاضی!!!
 • IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  5 0
  این رو هم سر میدان آویزون کنید تا مشکل تجاوز حل بشه
 • IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  8 1
  فقط و فقط اعدام در انظار عمومی .
 • IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  6 1
  فقط اعدام
 • IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  7 0
  یارو سابقه آدم ربایی و تجاوز به عنف داشته؟؟؟کجای کار ایراد داره واقعاً؟
 • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  4 5
  مقصر اصلی زنها هستند که به تنهایی با هر ماشینی سوار میشوند
 • زیبا احمدپور از تبریز US ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  8 0
  خیلی دردناکه واقعا
 • IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  5 1
  آخه چرا بايد كسي رو كه سابقه آدم ربايي داره رو باز آزاد بشه يه دفعه اين پست فطرت ها رو اعدام كنن تاجامعه پاك بشه
 • محمد IR ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  2 4
  مرسی از عملکرد سریع
 • IR ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  8 0
  شکارچی یا خوک صفت
 • IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  9 1
  چه فرقی می‌کنه.اینا که مجرم سیاسی نیستن.خیلی زود ازاد میشن.
 • IR ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  4 0
  قرار 2 میلیارد ریالی برای متجاوز به عنف؟
 • IR ۰۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
  5 0
  باز آزاد میشه دوباره میره تجاوز میکنه خوش میگذره بهش.شایدم دفعه بعد قتل هم انجامبده .حالا اون سیاه بخت کیه که به دست این کشته بشه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس