کد خبر 791921
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
تخم مرغ

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی با بیان اینکه قیمت تخم‌مرغ 40درصد افزایش داشته است،گفت:قیمت هر کیلوگرم تحم‌مرغ 3 هزار تومان است اما، تولیدکنندگان آن را با قیمت 5 هزار و 500 تومان به فروش می‌رسانند.

به گزارش مشرق، محمد یوسف‌خانی درباره آخرین وضعیت بازار مرغ اظهار کرد: بازار مرغ حدود یک هفته در حالت ثبات قرار دارد و تغییر محسوسی نداشته است.

وی با اشاره به قیمت مرغ،افزود: قیمت مرغ برای مصرف‌کننده کیلویی 7 هزار و 100 تومان، قیمت مرغ زنده درب مرغداری 4 هزار و 500 تومان، قیمت مرغ درب کشتارگاه 6 هزار و 300 تومان و تحویل به واحدهای صنفی 6 هزار و 450 تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تصریح کرد: به دلیل رقابتی و تقاضای کمی که وجود دارد مرغ با قیمت پایین تری نیز به فروش می‌رسد.یوسف‌خانی گفت: فعلا بازار مرغ همین روند را ادامه خواهد داد و شاهد تغییری نخواهیم بود.

وی همچنین با اشاره به روند صعودی قیمت تخم مرغ در بازار اظهار کرد: تولیدکنندگان با قیمت بالا در حال فروش تخم مرغ هستند و مسئولان باید رسیدگی کنند.رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تصریح کرد: قیمت تمام شده هر کیلوگرم تخم‌مرغ ۳ هزار تومان است اما، تولیدکنندگان آن را با قیمت ۵ هزار و ۵۰۰ تومان در درب مرغداری به فروش می‌رسانند.

یوسف‌خانی ادامه داد: تخم مرغی که به دست مصرف کننده می‌رسد کیلویی ۶۸۰۰ است که قیمت بالایی است.

وی با بیان اینکه طی یک ماه گذشته قیمت تخم مرغ ۴۰ درصد رشد داشته است گفت: هر شانه تخم مرغ باید با قیمت ۱۰ هزار تومان به دست مصرف کننده برسد اما، اکنون با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان آن را خریداری می‌کند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس