کد خبر 788958
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷
مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی یونایتد در خصوص شکست عجیب تیمش برابر تیم تازه صعود کرده هادرسفیلد صحبت کرد.

به گزارش مشرق، با شکست در خانه هادرسفیلد، یونایتد ها برای دومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماندند تا فاصله آنها با صدر به 5 امتیاز برسد.

مورینیو گفت: من حتی در بازی های دوستانه نیز به یاد ندارم نگرش و رویکرد تیمی ما تا این حد ضعیف باشد. اگر من هوادار یونایتد بودم از این عملکرد بسیار ناامید می شدم زیرا اگر شما در دیداری مغلوب می شوید باید به خاطر قدرت حریف باشد نه نگرش ضعیف خودتان.

در این بازی تیمی که بیشتر به دنبال بردن بود پیروز شد اما من نمی دانم چرا آنها بیشتر از ما پیروز شدن را می خواستند. من از بازیکنانم در رسانه ها انتقاد نخواهم کرد اما بازی را تجزیه و تحلیل می کنم و اگر نیاز بود از آنها انتقاد خواهم کرد.

تیم بهتر در این دیدار پیروز شد و من سعی می کنم رابطه صلح آمیزی با فوتبال داشته باشم و رابطه صلح آمیز یعنی تیم بهتر پیروز میدان باشد که این اتفاق رخ داد.

نباید انگشت اتهام را به سوی بازیکنان به دلیل اشتباهات فردی نشانه بگیریم اما نتیجه بازی عواقب اتفاقات نیمه اول بود و تیمی که نمایش خوبی نداشت مجازات شد. من شنیدم که هررا بعد از بازی گفته که نگرش ما غلط بوده و در چنین شرایطی همه بازیکنان باید به کنفرانس مطبوعاتی آمده و در این خصوص توضیح بدهند.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس