کد خبر 788658
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
افتتاح خط ۸ مترو تهران

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از ورود واگن‌های جدید به خطوط مترو خبر داد و گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته تا پایان هفته آینده واگن‌های وارد خطوط ۳ و۴ می شوند.

 به گزارش مشرق، فرنوش نوبخت با اشاره به برنامه ریزی شرکت بهره برداری مترو تهران در خصوص ارائه خدمات بهتر به شهروندان، اظهار کرد: در این زمینه تمهیداتی در نظر گرفته شده است که امیدواریم با همکاری دولت اقدامات مورد نظر انجام شود.

وی گفت: دولت تعهداتی در بخش‌های مختلف به مترو دارد که با توجه به شرایط فعلی و تعامل دولت و مدیریت شهری امیدواریم هر چه زودتر اتفاقات خوبی در این بخش بیفتد.

نوبخت ادامه داد: یکی از سیاست‌های شرکت بهره برداری مترو در این دوره از مدیریت شهری، توسعه خدمات همراه با کیفیت است که در این زمینه باید به گونه‌ای عمل شود که شهروندان تفاوت خدمات را احساس کنند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده با شرکت واگن سازی، طی هفته آینده واگن‌های جدید به خطوط مترو اضافه می‌شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که واگن‌های جدید در چه خطوطی مورد استفاده قرار خواهند گرفت، گفت: الویت ما خطوط ۳ و ۴ است ضمن اینکه با اضافه شدن واگن‌های جدید سرفاصله قطارها در خطوط  اشاره شده کاهش پیدا خواهد کرد.

نوبخت همچنین در خصوص خط ۷ نیز افزود: طبق تاکید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران موارد و مسائل این خط در حال حاضر در دست بررسی و پیگیری است و بزودی نتیجه آن اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس