کد خبر 781779
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
قتل

پسرِمعتادی که پدرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با تلاش مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش مشرق، ساعت 17:50 مورخه 12 مرداد 1396 فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و عنوان داشت که داخل خانه‌اش مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و نیاز به کمک دارد.

بلافاصله با دریافت نشانی فرد تماس گیرنده در منطقه لویزان – خیابان شهید فرشادی، موضوع به کلانتری 102 پاسداران اعلام و همزمان، مأمورین کلانتری 102 به همراه تیم اورژانس در محل حاضر شدند.

با ورود مأموران به داخل یک خانه مسکونی، پیرمردی ضمن معرفی خود بنام ذبیح الله ( متولد 1320 ) در اظهاراتی کوتاه به مأمورین اعلام داشت که توسط پسرش بنام مجید ( متولد 1363 ) مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است.

با وجود انتقال ذبیح الله . ر به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، در مورخه 13 مرداد 1396 به کلانتری 102 پاسداران اعلام شد که این شخص به علت خونریزی و جراحت‌های شدید ناشی از اصابت جسم تیز به قسمت های مختلف بدن ( کمر ، کتف و گردن ) فوت نموده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام تحقیق از خانواده مقتول اطلاع پیدا کردند که مجید اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر دارد و یک بار نیز پدرش او را به قصد ترک مصرف موادمخدر به کمپ ترک اعتیاد منتقل نموده؛ پس از آن و بواسطه ادامه اعتیاد مجید به مصرف موادمخدر اختلاف شدیدی مابین این پدر و پسر ایجاد شده بود.

با توجه به بلامکان بودن مجید، کارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی محل تردد مجید در محدوده خیابان جشنواره در شرق تهران شده، این محل را تحت مراقبت‌های نامحسوس پلیسی قرار داده و سرانجام در ساعت 23 دوشنبه مورخه 10 مهر 1396 موفق به دستگیری مجید شدند.

مجید در همان اظهارات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و ضرب و جرح شدید پدرش با سلاح سرد اعتراف کرد و در خصوص روز حادثه به کارآگاهان گفت: روز حادثه ناگهان پدرم شروع کرد به مسخره نمودن من؛ من نیز چاقو کشیده و چند ضربه چاقو به او زده و به سرعت از خانه خارج شدم .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس  صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس