محمدامین توکلی‌زاده

مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی با اشاره به برخی اخبار منتشر شده گفت: جلوگیری از ورود عکاسان رسانه‌ها به حرم مطهر رضوی صحت ندارد.

به گزارش مشرق به نقل از آستان نیوز، محمدامین توکلی‌زاده با اشاره به حواشی اخیر درباره خبر ورود عکاسان رسانه‌ها به حرم مطهر رضوی اظهار داشت: آستان قدس رضوی همواره با آغوش باز پذیرای همه رسانه‌های کشور است و مطالب مطرح شده درباره ممانعت از حضور عکاسان رسانه‌ها در حرم مطهر رضوی  نادرست است.

وی افزود: حجم اخبار منتشره و انعکاس مراسم‌های حرم مطهر رضوی قابل مقایسه با گذشته نیست و گویایی رویکردهای جدید آستان قدس رضوی در حوزه رسانه است.

مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی همچنین تأکید کرد: روابط عمومی آستان قدس رضوی در مناسبت‌های گوناگون در طول سال که حجم برنامه‌ها افزایش می‌یابد، فعالیت بخش‌های مختلف خود را به‌ صورت شبانه روزی ارائه می‌کند تا حضور رسانه‌ها بدون هیچ مشکلی میسر کرد.

وی با اشاره به حضور رسانه‌ها در دهه اول محرم و خصوصاً تاسوعا و عاشورای حسینی در حرم مطهر رضوی تصریح کرد: در این ایام میزبان بیش از 50 رسانه مکتوب و مجازی و 13 شبکه تلویزیونی هستیم که نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

توکلی‌زاده افزود: هم‌اکنون بیش از 200 نفر از عوامل رسانه‌ای از گروه‌ها و بخش‌های مختلف خبری در حرم مطهر رضوی حضور دارند و بدون هیچ مشکلی اخبار و تصاویر برنامه‌ها را پوشش می‌دهند.

وی در ادامه با دعوت از رسانه‌های سراسر کشور خاطرنشان کرد: همه رسانه‌های کشور می‌توانند با هماهنگی با این اداره کل از فیض حضور در حرم مطهر رضوی بهره‌مند گردند و به عنوان خادمان رسانه‌ای این آستان مقدس فعالیت نمایند.

مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه هر روز چندین برنامه ملی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود، تأکید کرد: عوامل اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به رسانه‌ها هستند.

وی همچنین در پایان تصریح کرد: خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر عدم همکاری با عکاسان رسانه‌ها صحت ندارد و همیشه آماده همکاری با همه رسانه‌ها بوده و هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس