جبهه مردمی

نشست مدیران استانی جبهه مردمی با هدف هم‌اندیشی و تشریح برنامه‌های راهبردی و همچنین بحث و گفتگو و کسب نظرات مدیران استانی درباره این برنامه‌ها برگزار شد.

به گزارش مشرق، نشست مدیران استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با هدف هم‌اندیشی و تشریح برنامه‌های راهبردی جمنا و همچنین بحث و گفتگو و کسب نظرات مدیران استانی درباره این برنامه‌ها با حضور حجت الاسلام رحیمیان رئیس شورای مرکزی، محمدباقر ذوالقدر رئیس ستاد مرکزی جمنا و تعدادی از اعضای شورای مرکزی و دبیران استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام رحیمیان رئیس شورای مرکزی جمنا با تاکید بر جوانگرایی و استفاده از توان و اندیشه جوانان برای پیشبرد اهداف جمنا گفت: کار برای خدا خستگی ناپذیر است و انسانی که در این مسیر قدم بر می دارد نباید با ناملایمات و ملامت دیگران ناامید و سرخورده شود و همیشه باید به هم تذکر بدهیم که کارهایمان فقط برای قصد قربت و رضای خدا باشد.

وی به عزم و اراده جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: با بصیرت و تلاش مضاعف باید وحدت را گسترش دهیم و با تثبیت همه جریان‌های انقلابی 16 میلیون رای را حفظ کنیم و از هر نوع تفرقه و تشتت در میان نیروهای انقلابی جلوگیری نماییم که در این میان جذب جوانان اعم از دختر و پسر و کمک به ساختن نسل آینده از مسائل استراتژیک جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.

در ادامه نشست محمدباقر ذوالقدر رئیس ستاد جمنا به تشریح روند شکل‌گیری و فعالیت این جبهه پرداخت و تصریح کرد: وحدت نیروهای انقلابی از مسائل مهمی بود که در این مرحله محقق گردید به طوری که اکثریت گروه‌ها، جریان‌ها و شخصیت‌های شناخته شده انقلابی حول محور جبهه مردمی گرد آمدند و اکثر علما و روحانیون از حرکت جبهه مردمی حمایت کردند و حاصل این وحدت به تجربه موفقی مبدل شد که به انتخاب نامزد واحدنیروهای انقلاب برای دوره دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری انجامید و حاصل آن 16 میلیون رای شد که در نوع خود یک موفقیت بی نظیر و رکوردجدید به شمار می آید.

وی یادآور شد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور تمامی نیروهای دلسوز انقلاب، و تجربه موفقی که در ایجاد وحدت و انسجام درون جبهه انقلاب ایفا کرد باید به مقام وموقعیت محوریت این نیروهای تبدیل شود و نقش محوری در جهت دهی به تلاش سیاسی،فرهنگی واجتماعی انان ایفا نماید که در این راستا پرچمداری نهضت خدمت رسانی به مردم و کمک به کاهش مشکلات وتحقق مطالبات مردم وارتقای کارآمدی دولت و سایر دستگاه‌ها در سرلوحه وظایف این جبهه است.

سخنران دیگر نشست مدیران استانی جمنا مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی و از اعضای شورای مرکزی جمنا بود که با بررسی وضعیت فعلی دولت و نحوه تعاملاتی که جمنا باید در این حوزه داشته باشد اشاره کرد و وضعیت حال حاضر کشور را در حوزه بین المللی مورد نقد و بررسی قرار داد.

در پایان همایش برنامه‌ها و راهبردهای جمنا با حضور مدیران استانی این جبهه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هرکدام از این مدیران نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در این زمینه مطرح کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • محمدرضا IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
  0 0
  جمع کنید همه را دور هم، نیاز کشور است
 • مقداد IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
  0 0
  حفظ کنید ۱۶میلیون رای را هر چی دیدیم فقط اختلاف بوده در اصولی ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس