کد خبر 767172
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۰
مجید نامجو مطلق

پیشکسوت استقلال گفت: علیرضا منصوریان باید فلسفه مربیگری‌اش را تغییر بدهد، با وضعیت بازی‌های استقلال نمی‌توان به آینده تیم امیدوار بود.

به گزارش مشرق، مجید نامجومطلق در مورد عملکرد استقلال در پنج هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: شرایط استقلال اصلاً خوب نیست سابقه نداشته استقلال در پنج مسابقه سه شکست را متحمل شود و فقط یک گل زده داشته باشد. هرچند استقلال فصل گذشته هم شروع خوبی در لیگ نداشت اما در نهایت با توفیق اجباری و استفاده از جوانان این تیم موفق شد و به مقام نایب قهرمانی رسید.

وی افزود:‌ متأسفانه منصوریان در فصل جدید دوباره به رویکرد سابقش برگشته و به دنبال استفاده از بازیکنان پا به سن گذاشته و قدیمی است  که نتیجه‌اش همین وضعیت استقلال است. من علیرضا منصوریان را دوست دارم و امیدوارم تیم استقلال با او نتیجه بگیرید. اما واقعیت آن است که روند بازی‌هایی که از استقلال می‌بینیم به هیچ عنوان برای مسابقات آتی امیدوارکننده نیست. امیدوارم در تعطیلات لیگ منصوریان بتواند تغییر جدی در تیمش ایجاد کند و تیمش به لیگ برگردد.

نامجومطلق در مورد اینکه چرا منصوریان دست به ترکیب تیم موفقش کرد و جوانان را تبدیل به بازیکن نیمکت‌نشین کرد، گفت: هر مربی فلسفه و دیدگاهی دارد و منصوریان هم براساس دیدگاه و فلسفه‌اش کار می‌کند اما واقعیت این است که فلسفه مربیگری منصوریان در این فصل جواب نداده است و او باید تفکرات و فلسفه مربیگری‌اش را تغییر بدهد.

وی در مورد اینکه حضور مربی خارجی می‌تواند به استقلال کمک کند یا نه، گفت: با حضور مربی خارجی هم استقلال به زمان نیاز دارد زیرا مربی خارجی به خاطر اینکه شناخت کافی از تیم ندارد باید به او زمان داد. امیدوارم استقلال با خود منصوریان به لیگ برگردد. حیف است که سرمایه‌ای مثل او بسوزد اما واقعیت آن است اکنون در یک طرف منصوریان قرار دارد و در طرف دیگر دل 20 میلیون هوادار. هیأت مدیره وظیفه دارد با تصمیمی درست و قاطع شرایط را تغییر دهد هرچند هم این هیأت مدیره به نظر رسمیت ندارد زیرا قریب رئیس هیأت مدیره در جلساتش شرکت نمی‌کند. یا این اعضا را قبول ندارد که نمی‌آید یا دلیل دیگری دارد. خود افتخاری هم به عنوان مدیرعامل عملکرد ضعیفی داشته است و نتوانسته راهکارهای مناسبی برای تغییر شرایط تیم در نظر بگیرد.

نامجو مطلق تصریح کرد: وقتی تیم استقلال نتیجه نمی‌گیرد کل مجموعه باشگاه ضعیف عمل کرده‌اند و این مسئله فقط شامل حال منصوریان نیست. در حال حاضر فاصله اختلاف امتیازی استقلال از صدر جدول زیاد شده حواشی هم به وجود آمده امیدوارم وضعیت استقلال هرچه زودتر بهبود پیدا کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس