آیت الله مکارم شیرازی

دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بیانیه‌ای نسبت به دروغ‌ها و اتهامات اخیر رسانه‌های خارجی نسبت به این مرجع تقلید واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بیانیه‌ای نسبت به دروغ‌ها و اتهامات اخیر رسانه‌های خارجی نسبت به این مرجع تقلید واکنش نشان داد.


 متن اطلاعیه دفتر آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی به  این شرح است:

بسمه تعالی

اخیرا دروغ بزرگ تازه‌ای از صدای آمریکا که دشمنی آنها نسبت به اسلام و ایران و مراجع بزرگ دینی بر کسی مخفی نیست درباره حضرت آیت الله مکارم شیرازی پخش شده است.

آنچه بر ما مسلم شده این است که گروهی در خارج و بعضی در داخل بجای اتاق فکر اتاق‌هایی برای جعل و تولید دروغ و تهمت باز کرده‌اند و هر روز مطلبی را که سر تا پا مجعول و کذب محض و عاری از حقیقت است درست کرده و منتشر می‌کنند. و به گمان خود می‌خواهند شخصیت ممتاز روحانی و مرجعیت و نفوذ معنوی معظم له را زیر سؤال ببرند که بحمدالله تاکنون کوچک ترین توفیقی در این زمینه پیدا نکرده و نخواهند کرد.

هنگامی که از معظم له در این باره سؤال کردیم گفتند سر تا پا کذب و عاری از حقیقت و حتی یک کلمه درست در آن نیست و سزاوار است هر روز وقت خود را برای تکذیب این دروغ‌ها تلف نکنیم.

از کسانی که نه ایمان دارند، نه وجدان و نه شرف انتظاری جز این نباید داشت.

خداوند همه را به راه راست هدایت کند.
منبع: مهر

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
  0 1
  مرگ بر شبکه های خوک صفت امریکا و انگلیس و مرگ بر اصلاح طلبان خائن و فاسد و منافق و حرام لقمه
 • IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
  0 1
  خدا بر طول عمر این مرجع تمام عیار و هشیار و انقلابی و علامه به تمام معنا بیفزاید و از عمر دشمنانش بکاهد. هر ورق تفسیر نمونه یا هر ورق مفاتیح نوین ایشان خدمتی عظیم به اسلام است. چنین خدماتی بیشتر شیاطین را به خشم آورده. دست حمایت امیرالمومنین (ع) به همراه ایشان. مرجع تقلید شجاع من. به وجودشان افتخار می کنم. قابل توجه زاهدهای ساکت!
 • مهدی IR ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
  0 0
  امروزه دشمنان دین اسلام می خواهند دین اسلام را نابود کنند از هر طریقی و امروزه هم اتهام به مرجع عالیقدر آیت الله مکارم شیرازی می خواهند به دین اسلام صدمه بزنند خداوند نابودشان کنند کسانی که می خواهند به دین اسلام لطمه بزنند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده