کد خبر 757187
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۶
قتل

تبهکار «شیشه» ای که شش سال قبل همسرش را به قتل رسانده و پس ازتحمل چند سال زندان با رضایت اولیای دم آزاد شده بود، درجنایتی دیگر پسر جوانش را هم به قتل رساند.

به گزارش مشرق، بهمن سال گذشته مأموران پلیس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از کشته شدن پسر نوجوانی خبر دادند که کارآگاهان با حضور در محل جنایت پی بردند این جوان به دست پدرش کشته شده است.

منصوره -خواهرمقتول- به تیم جنایی گفت: «شب حادثه پدرم حدود ساعت 10 شب به خانه آمد و به بهانه اینکه برادر 14 ساله‌ام محمدعلی، مادربزرگ‌مان را اذیت می‌کند، با او درگیر شد.حدود ساعت سه بعد از نیمه شب بود که با شنیدن صدای خس خس نفس‌هایی از خواب بیدار شدم و وقتی چراغ را روشن کردم پدرم را دیدم که روی سینه برادرم نشسته و تلاش می‌کند او را خفه کند. همان موقع با فریاد از مادربزرگم کمک خواستم اما ناگهان یک جسم تیز به بازویم خورد و توان حرکتم را از دست دادم.با این حال خیلی سریع با پلیس تماس گرفتم و مأموران که از راه رسیدند دیدم پدرم هنوز سعی دارد برادرم را خفه کند. با این حال مأموران امیرعلی را از دستان پدرم بیرون آوردند و او را با کمک اورژانس به بیمارستان انتقال دادند اما امیرعلی قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد.»


درادامه تحقیقات، کارآگاهان پلیس دریافتند که متهم، شب حادثه در منزل دوستانش شیشه مصرف کرده و پس از مراجعه به خانه با پسرش درگیر شده است. با انتقال عامل قتل به اداره دهم پلیس آگاهی و بررسی سوابق او مشخص شد، مرد 49 ساله پیش از این نیز پس از مصرف «شیشه» و درگیری شدید خانوادگی، همسر 40 ساله‌اش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و در دادگاه به قصاص محکوم شده بود. اما با رضایت خانواده همسرش از اعدام نجات یافته و از زندان آزاد شده بود که دست به دومین جنایت زد.

به دستور بازپرس سهرابی، این مرد دوباره دراختیار اداره دهم آگاهی قرار گرفت تا تحقیقات درزمینه سلامت روانی‌اش بررسی شود که با تأیید سلامت روانی متهم از سوی پزشکان قانونی به اتهام قتل عمدی فرزندش بازداشت شد.تا اینکه صبح دیروز به اتهام قتل پسرش در برابر قضات شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت.

پس ازبیان کیفرخواست، عامل جنایت به قضات دادگاه گفت: «شب حادثه شیشه زده بودم و اصلاً نمی‌دانستم که دارم پسرم را خفه می‌کنم. «شیشه» عقلم را از سرم پرانده بود... احساس می‌کردم پسرم همچون یک دیو یا شیطان است که قصد جان مرا دارد. برای همین به سراغش رفتم و او را خفه کردم. حالا هم بشدت عذاب وجدان دارم وهر مجازاتی را می‌پذیرم. من قبول دارم که پدربیرحمی هستم و با مصرف مواد مخدر همسر و پسرم را به کشتن داده‌ام و زندگی خودم را هم نابود کرده ام.»

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند تا حکمشان را درباره مرد جنایتکار صادر کنند.
 

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • محمود IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  9 1
  همچین قاتلی باید سریع اعدام بشه که فرصت رضایت هم نداشته باشه. آخه به همچین ابلیسی رضایت میدن که بیاد بیرون چکار کنه؟ اینا دیگه کشتن انسان براشون عادی شده اگه بازم بیرون بیاد یا مادرش یا دخترش باید کشته بشن. بعد هم میگن شیشه زدم و اونو مثل دیو میدیدم که فکر میکردم میخواست منو بکشه
 • IR ۰۶:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  6 0
  با مصرف مواد به کشتن نداده ای بلکه خودت قاتلشون هستی...
 • م IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  6 0
  و لکم فی القصاص حیات اگر همون موقع اعدام میشد این جنایت اتفاق نمی افتاد
 • سهیلا نصیری IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  4 0
  تا کی افراد معتاد داغ بر دل خانواده بگذارند و تا کی به خانواده شان زخم بزنند؟ خون خانواده را بمکند .کدام مقام مسئول رسیدگی به این خانواده هاست به کجا پناه ببرند همسران و کودکان اینها؟ خودشان به جهنم به داد خانواده شان برسید
 • US ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  3 0
  قتل‌فرزندقصاص‌نداره
 • IR ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  1 0
  سوال اول اسم وفامیل واقعی سخنگو چیه سوال دوم نیروی انتظامی خصوصی شده -؟؟؟؟
 • او ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  2 0
  ! من نگران اون دختر کوچولو هستم !!! واقعا چج.ری متعتادان گرامی حتی در زندان هم ترکنم کنند !! مگه آزاده اونجا مصرف ؟
 • IR ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  1 0
  الان هم قصاص نمیشه آن دختررانجات بدید.
 • IR ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  2 0
  همه شیشه ایها دیر یازود قاتل میشوند مگه قاتل بنیتا نبود؟! همه شونو از بین ببرید