کد خبر 754984
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱
کودک آزاری

هانیه ۴ ساله در لانه کبوتر می خوابید. دختری رنگ پریده با کتف شکسته، گردنی کج که لنگ لنگان هم راه می رفت. موی سرش را تراشیده بودند و در پشتش آثار داغ گذاشتن با قاشق نمایان بود.

به گزارش مشرق، پشت این دیوارهای شهر برخی از کودکان مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند هانیه قربانی یک ازدواج نابسامان است.

خانواده‌ای که شفقت و عاطفه هرگز به آن راه ندارد. کودک ۴ ساله که مورد ضرب و شتم واقع شده است.

بر اساس اسناد پزشکی قانونی تأیید کرده که کتف هانیه شکسته است و همچنین پزشک گواهی داده که این کودک ۴ ساله کمتر از ۲ سال بنیه دارد.

مادر این کودک طلاق گرفته است. مادر می‌گوید وقتی در دادگاه هانیه را دیدم نشناختم. گفتم نه این هانیه نیست. گفتند ولی این دختر شماست. گفتم نه، این هانیه نیست. ولی به چشمانش که نگاه کردم شناختم. گفتم بله، این هانیه است. بچه ای با صورت رنگیده پریده و جثه ای بسیار نحیف. 

مددکار اجتماعی در خصوص هانیه می‌گوید شواهد نشان می‌دهد که پشت این کودک را با قاشق داغ گذاشته‌اند.

وی می‌گوید وقتی هانیه را دیدم نشناختم چون موی سرش را تراشیده بودند و صورتش را نیز با تیغ تراشیده بودند.

این کودک 4 ساله شب‌ها در قفس کبوترها می‌خوابید وقتی به پشت‌بام رفتم یک عروسک کبود متحرک دیدم که لاغر بود، کتفش شکسته، گردنش کج و یک پایش می‌لنگید.

هانیه تنها مورد منحصر به فرد کودکان نیست، کودکان مشابه این سرنوشت زیاد وجود دارند. بهتر است هر چه سریعتر لایحه حمایت از کودکان که سالیان سال است در مجلس معلق مانده به تصویب برسد. شاید دیگر کمتر شاهد برخوردهای اینچنینی با کودکان باشیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 2
 • AE ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  17 0
  تو را خدا حمایت کنید از کودکان بد سرپرست و فرزندان طلاق از جای سمانه دختر هرسین که خوشبختانه مشکل حل شد ولی باز. سمانه های دیگر وجود دارند پرونده وی را از نیروی انتظامی هرسین بگیرید بخوانید هیچ جای بدنش سالم نمانده بود در اثر شکنجه شوهر صیغه ای مادرش
 • IR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  15 2
  دیگه وقتش شده که یه گزارش از کودک آزاری در غرب ، علی الخصوص اکبر الشیاطین آمریکا و انگلیس ، کار کنی تا اوضاع ماست مالی بشه. اینطوری بره جلو فایده نمیده
  • IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
   6 0
   واقعیت انکار ناپذیر است. این چیزها هرگز در جامعه ایرانی نبود و صرفتا نتیجه تاثیر فرهنگ منحط غربی و فضای مجازی و تبلیغات شیطان پرستانه و سادیستی در امثال تلگرام و اینستاگرام است. در خود آمریکا هر ساله هزاران کودک گم شده و سلاخی می شوند و اخبار حوادث آنقدر زیاد شده که برای مردم عادی شده. منتهی عاشقان آمریا حتی نمی کنند اقلا در گوگل جستجو کنند ببینند نمونه های وحشتناک شکنجه و تجاوز به کودکان در آن کشور را ببینند.
 • IR ۰۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  12 0
  چرامجلس تصویب نکرده...
 • IR ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  5 0
  مهم افزایش خشونت و سقوط اخلاق و گسترش بی سابقه شیطان پرستی و عرفانهای کاذب است و همه اینها نتیجه آزادی بی حد و حصر اسافاده از ماهواره و فضای مجازی و نظایر اینستاگرام و تلگرام. مردم بشدت خشن شده اند والا حتی اگر فرض کنیم کسی این طفل معصوم را نخواهد فوقش می رود می دهدش به بهزیستی. اما اینکه عمد دارند بر شکنجه و آزار کودک نشانه یک اعتقاد سادیستی و شیطان پرستانه است.
 • ایزا IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  9 0
  دیگه زمونه برخوردهای احساسی و بازی با احساسات مردم تموم شده. قانون مورد نظر رو تصویب کنید و با قدرت اجرا کنید. انسانیتم آرزوست.
 • ایزا IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  5 0
  مادر این طفل معصوم از همه مقصرتره. مادر بهیچ وجه نباید از فرزندش جدا بشه.
  • IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
   2 0
   چه فرقی میکنه؟ مگه کیمیا با مادرش نبود؟
 • IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
  8 0
  باید وضعیت کودکان طلاق را هر ماه کلانتری های محل از سرپرست خانواده جستجو کنند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس