کد خبر 752723
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
e89666feb714ab9c3946f28f00c5d8c4_676.jpg

یک جوان فلسطین که توانسته بود خود را به داخل شهرک صهیونیست نشین حلمیش برساند ۴ شهرک نشین را به سلاح سرد مورد حمله قرار داد که در نهایت ۳ نفر از آنها بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسیدند.

 به گزارش مشرق، جوانی فلسطینی شامگاه دیروز جمعه با سلاح سرد به گروهی از شهرک نشینان صهیونیست در شهرک اشغالی "حلمیش" در شمال غرب رام الله حمله کرده و ۳ نفر از آن ها را به هلاکت رساند و یک نفر دیگر هم زخمی شد.

این جوان فلسطینی توانسته خود را به داخل شهرک صهیونیست نشین حلمیش برساند و در آنجا ۴ شهرک نشین را به سلاح سرد مورد حمله قرار داد که در نهایت ۳ نفر از آنها بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسیده و نفر چهارم هم وضعیت خطرناکی دارد.

پایگاه خبری عبری زبان والا هم اشاره کرد که نظامیان صهیونیست به سمت این جوان فلسطینی تیراندازی و او را مجروح و بازداشت کرده اند. این منبع وضعیت مجری عملیات را وخیم اعلام کرده است.

گفتنی است که این جوان فلسطینی به منزلی در شهرک حلمیش حمله کرده و همین مساله موجب ایجاد موجی از رعب و وحشت بر این شهرک شده و بسیاری از شهرک نشینان از ترس پا به فرار گذاشته و این شهرک را ترک کرده‌اند.

منابع فلسطینی نیز اعلام کردند که مجری این عملیات «عمر عبدالجلیل عبد» جوان ۲۰ ساله فلسطینی ساکن شهرک کوبر در شمال رام الله می‌باشد.

این عملیات شجاعانه بهترین پاسخ به جنایات روز گذشته نظامیان اسرائیلی در قدس و مسجد الاقصی و شهادت ۳ فلسطینی در جمعه خشم بود.

عملیات قهرمانانه این جوان فلسطینی با استقبال گسترده گروه‌های فلسطینی همراه بود.

این جوان فلسطینی قبل از اجرای عملیات، اقدام به انتشار وصیت نامه خود در شبکه های ارتباط جمعی کرده و گفته که انگیزه او از اجرای این عملیات، پاسخ به تجاوزات و جنایت‌های دشمن صهیونیستی علیه مسجد مبارک الاقصی است.

مکان وقوع عملیات جوان فلسطینی
مجری عملیات در کنار مادرش

خوشحالی مردم غزه پس از عملیات قهرمانان جوان فلسطینی

منبع: ابنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس