1396042810325854811434494.jpg

رژیم صهیونیستی از گردشگران خارجی خواسته در قبال کشتن هر فلسطینی در تورهای گردشگری خود ۱۱۵ دلار جایزه دریافت کند.

 به گزراش مشرق به نقل از رزنامه صهیونیستی "هاآرتص"، برخی تورهای گردشگری صهیونیستی در سال ها اخیر اردوگاه های تخیلی برای به اصطلاح "مبارزه با تروریسم" در سراسر فلسطین اشغالی برپا کرده اند که در آنها به گردشگران خارجی فرصت شبیه سازی عملیات های قتل "تروریست ها"؛ آن هم در لباس فلسطینیان را می دهند.

شبکه "روسیا الیوم" و پایگاه آمریکایی "کاربونایتد" هم این گزارش ها را تایید و اعلام کرده اند که به هر کدام از گردشگران علاقه مند به انجام این کار، ۱۱۵ دلار در قبال کشتن هر فلسطینی در این اردوگاه های تخیلی پرداخت می شود.

این اردوگاه ها به گردشگران خارجی اجازه انجام آموزش های مشابه آموزش های ارتش صهیونیستی و حضور در موقعیت های شبیه سازی شده ای مانند انفجار در بازار قدس و حملات با استفاده از سلاح سرد را می دهد.

پایگاه آمریکایی کاربونایتد درباره این کار می گوید که هر کدام از گردشگران خارجی به مدت دو ساعت در این اردوگاه ها حضور پیدا می کنند و این کار در واقع ترکیبی از تبلیغات صریح و سرگرمی شبیه به یک بیماری است و به گردشگران خارجی اجازه چشیدن تجارب ارتش صهیونیستی را می دهد.

"کالیبر ۳" در شهرک "گوش آتزیون" در کرانه باختری یکی از این اردوگاه هایی است که با استقبال گسترده مواجه شده است. "شارون گات" از افسران سابق ارتش صهیونیستی این اردوگاه را در سال ۲۰۰۳ راه اندازی کرد و پس از آن اردوگاه های دیگری هم در نقاط دیگر فلسطین اشغالی راه اندازی شده اند.

در ادامه این گزارش آمده است که این اردوگاه ها در سال های اخیر کاری جز ترویج احساسات "ضد فلسطینی" نمی کنند و این کار هم با استقبال گسترده گردشگران خارجی و به ویژه آرژانتینی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی و چینی و حتی آنهایی که به سفرهای کاری یا "حج دینی" می آیند، مواجه شده است.

گردشگران خارجی در جریان این تمرین ها از سلاح های واقعی استفاده می کنند و افسران و نظامیان بازنشسته ارتش صهیونیستی آنها را در اردوگاه ها آموزش می دهند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در بخشی از این گزارش ها تصاویری نشان داده شده است که نشان می دهد، آدمک هایی که گردشگران به سمت آنها تیراندازی می کنند، تصاویر فلسطینیان بر روی آنها نصب شده است.

پایگاه آمریکایی خاطر نشان کرده است که صهیونیست ها در حالی این اردوگاه ها را بر پا کرده اند که فلسطینیان در معرض فجیع ترین و وحشیانه ترین حملات رژیم صهیونیستی قرار می گیرند. در این اردوگاه ها، علاوه بر برنامه های سرگرمی که برای گردشگران خارجی ترتیب داده می شود، آموزش هایی هم برای عناصر نیروهای امنیتی در نظر گرفته شده و علاوه بر آن تجهیزات نظامی و تیشرت های ویژه و برخی کالاهای دیگر هم به فروش می رسد. در برخی از این اردوگاه ها هم اردوهای تابستانی سه ماهه برای نوجوانان برگزار می شود که در قالب آنها آموزش ها و درست هایی درباره صهیونیسم و مهارت هایی برای حفظ بقا به آنها یاد داده می شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس