کد خبر 750201
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
خجسته

نماینده مردم همدان در مجلس، گفت: رئیس جمهور وزرای توانمند، متخصص و با روحیه جهادی و انقلابی را برای کابینه دوازدهم انتخاب کند.

به گزارش مشرق، امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 25 تیر) در نطق میان دستور در صحن علنی پارلمان، با اشاره به موضوع کابینه دوازدهم، اظهار داشت: از رئیس جمهور می‌خواهیم افراد توانمند، برنامه‌ریز با روحیه جهادی و انقلابی، متخصص را برای کابینه دوازدهم انتخاب کند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در انتخاب وزرا جوان‌گرایی کند، افزود: رئیس جمهور افراد بی حاشیه و همچنین کسانی را به عنوان وزیر انتخاب کند که با مجلس تعامل خوبی داشته باشند.

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به مشکلات موسسات مالی و اعتباری، تصریح کرد: بسیاری از این موسسات بدون مجوز کارمی‌کنند، آیا مسئولان بانک مرکزی نمی‌بینند که موسسات مالی و اعتباری مانند قارچ رشد می‌کنند و بدون مجوز کار می‌کنند؟

خجسته ادامه داد: مسئولان بانک مرکزی پس از اینکه این موسسات اموال و دارایی‌های مردم را غارت کردند، سرمایه مردم را به خارج بردند و سرمایه مردم را در برج‌سازی هزینه کردند و پس از اینکه بانک ورشکسته شد می‌آیند و به دنبال این هستند تا تکلیف این موسسات را مشخص کنند.

وی خطاب به مسئولان بانک مرکزی، گفت: این چه روشی است که پس از اینکه مشکل به وجود آمد در پی حل آن هستید بلکه قبل از اینکه مشکل به وجود بیاید باید جلوی آن را بگیرید.

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به موضوع قاچاق کالا، تصریح کرد: مباحثی را که مسئولان ذی‌ربط در جلسه غیر علنی با نمایندگان در مورد قاچاق کالا مطرح کردند به هیچ وجه قابل قبول نیست. همه می‌دانند که کالاهای قاچاق از چه مبادیی وارد کشور می‌شود لذا مسئولان باید این موضوع  را هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کنند.

خجسته با تاکید بر اینکه 3100 کانتینر کالای قاچاق از مبادی رسمی وارد کشور می‌شود، گفت: مردم منتظر هستند تا قاچاق کالا که به تولید و اشتغال کشور آسیب وارد می‌کنند از سوی مسئولان ذی‌ربط تعیین و تکلیف شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده