کد خبر 739611
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
ورزش های زورخانه ایی

صبح امروز جلسه شورای اداری فدراسیون جهانی با حضور ریاست IZSF ، دبیرکل،مشاور عالی، مسئولین کمیته ها و سایر کارکنان برای برنامه ریزی رویدادهای آینده در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش مشرق،‌ صبح امروز جلسه شورای اداری فدراسیون جهانی با حضور ریاست IZSF ، دبیرکل،مشاور عالی، مسئولین کمیته ها و سایر کارکنان درباره مسائل اداری، ارزیابی عملکرد فدراسیون در بازیهای باکو و برنامه ریزی برای رویدادهای آینده در محل فدراسیون برگزار شد.

محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی در ابتدای این جلسه با ابراز رضایت از نحوه برگزاری مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی- باکو 2017 گفت: امیدواریم شرکت در این بازیها برای نخستین بار بتواند راه ورود به بازیهای آسیایی و المپیک را هموار کند و این ورزش اصیل با تاریخ 3000 ساله بتواند به جایگاه واقعی  خود دست یابد.

وی همچنین تاکید کرد که کمیته های فنی و آموزش فدراسیون باید در امر برگزاری دوره های مربیگری، مرشدی و داوری اهتمام بیشتری ورزند تا از این طریق روند جهانی سازی این رشته با سرعت بیشتری پیش برود و با همکاری متقابل میان کشورهای عضو در آینده شاهد ارتقاء کمی و کیفی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی باشیم.

در ادامه این نشست، بهرام افشارزاده مشار عالی در امور اجراییIZSF و عضو هیئت اجرایی فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی ضمن تقدیر از عوامل مسابقات باکو، به ذکر نقاط قوت و ضعف این دوره از رقابت ها پرداخت و با ارائه گزارشی از بازیهای همبستگی باکو  گفت: امیدواریم با آسیب شناسی و رفع موانع موجود، شاهد به صدا درآمدن زنگ زورخانه در رقابت های بزرگتر  باشیم.

در پایان این جلسه محمد خوشجان رئیس کمیته فنی با اشاره به نحوه انتخاب اعضای کمیته اعزامی به مسابقات گفت: در آینده و با حضور اعضای کمیته فنی، معیارهای جدید برای مربیان، داوران و مرشدان مطابق با استانداردهای بین المللی در جلسات برای بحث و تبادل نظر مطرح خواهد شد.

منبع: فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده