کد خبر 738432
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
 مراسم احیای شب قدر در تپه شهدای کوهسار

بازیگر فیلم "چ" گفت: طی این سالها همواره سعی کردم در مراسم شب قدر شرکت کنم زیرا به شخصه بسیار به این شب‌ها دلبسته‌ام و اگر کار اجازه دهد حتماً در مراسم و شب‌زنده داری شرکت می کنم.

به گزارش مشرق، امیررضا دلاوری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، درخصوص حضور در مراسم شب قدر گفت: من از گذشته و کودکی در این مراسم شرکت می‌کردم. موقعیت‌‌ها فرق کرده و مکان‌ها دچار تغییر شده‌اند و نمی‌توان آن محل‌های قدیمی رفت.
 

وی ادامه داد: طی این سال سالها همواره سعی کردم در مراسم شب قدر شرکت کنم زیرا به شخصه بسیار به این شب‌ها دلبسته‌ام و اگر کار و ترافیک فیلمبرداری‌ها اجازه دهد حتماً در مراسم و شب‌زنده داری شرکت می‌کنم.
 

بازیگر سریال آنام از حضور خود در بازار تهران در سالهای گذشته خبر داد و تاکید کرد: یادم می‌آید یک بار که موقعیت پیش آمد و سرفیلمبرداری نبودم برای حضور در مجلس شب 21 ماه رمضان به مسجد ارگ واقع در بازار تهران رفتم و آن شب همبشه در خاطرم مانده است.
 

وی در همین راستا ادامه داد: امسال هم اگر سر کار نباشم به احتمال فراوان در جمع فامیل حاضر شده و به برگزاری مراسم شب قدر و دعا می‌پردازم و یا اینکه با دوستانم به یکی از همین مکان‌ها می‌روم.
 

دلاوری با یادآوری خاطره‌ای از سریال "لبه آتش" خاطرنشان کرد: برای بازیگران بسیار پیش می‌آید که در چنین روزهایی سر فیلمبرداری باشند و من هم به یاد دارم که فیلمبرداری سریال "لبه آتش" با این شب‌ها مصادف شد و ما مراسم را پشت صحنه برگزار کردیم.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس