کد خبر 734689
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
آنتونی گولج

باشگاه پرسپولیس برای اینکه به ترک ایران توسط آنتونی گولچ اعتراض کند به جای بردن این پرونده به فیفا به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نامه می‌زند.

به گزارش مشرق، باشگاه پرسپولیس در حالی در پرونده شکایت آنتونی گولچ محکوم به پرداخت 277 هزار دلار بابت نقض پرونده و 46 هزار دلار بابت بدهی قبلی (در مجموع 323 هزار دلار - حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان) شده است که این باشگاه بعد از ترک ایران توسط گولچ به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده بود!

روزبه وثوق‌احمدی سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فدراسیون فوتبال با بیان این موضوع اظهار داشت: چهار روز پیش فیفا با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس این باشگاه را در جریان محکومیتش در پرونده گولچ قرار داد و با توجه به این موضوع خانومی به نمایندگی از این باشگاه نزد ما مراجعه کرد و خواستار رسیدگی به پرونده گولچ در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه گولچ از ایران می‌رود شکایتی را تنظیم و به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرد. بعد از مدتی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند مرجع رسیدگی به این پرونده ما نیستیم و در واقع پرونده را رد می‌کند. 4 روز پیش که نماینده باشگاه پرسپولیس نزد من آمد قصد داشت نامه‌ای را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کند مبنی بر اینکه بار دیگر پرونده گولچ را به جریان بیندازید که من به او اعلام کردم فیفا رای مربوط به پرونده گولچ را صادر کرده و شما هنوز درگیر شکایت خود از این بازیکن به کمیته انضباطی هستید! به نماینده باشگاه پرسپولیس اعلام کردم اگر قصد اعتراض به حکم فیفا در مورد پرونده گولچ را دارند باید به دادگاه CAS اعتراض کنند نه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال.

سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فدراسیون فوتبال در خاتمه تاکید کرد: با توجه به این اتفاقات است که فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت ورود بازیکنان خارجی به باشگاه‌ها را مدیریت کند چرا که واقعا برخی مدیران باشگاه‌ها اطلاعات لازم را در مورد مسائل مربوط به قرارداد‌های بازیکنان خارجی ندارند. با درخواست فداراسیون این موضوع در هیئت رئیسه فدراسیون مطرح و در نهایت تصویب شد باشگاه‌هایی که به بازیکنان و مربیان خارجی پیشن خود بدهکارند تا زمان تسویه حساب با آنها نمی‌توانند بازیکن خارجی جدید را به خدمت بگیرند.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس