حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور

نادران با ارائه لیست دانشگاه‌های اعلام آمادگی کرده، انتخاب دانشگاه محل مناظره را بر عهده‌ حسام الدین‌آشنا،‌ مشاور روحانی گذاشت.

به گزارش مشرق، الیاس نادران با ارائه لیست دانشگاه‌های اعلام آمادگی کرده، انتخاب دانشگاه محل مناظره را بر عهده‌ حسام الدین آشنا گذاشت.

در توئیت الیاس نادران آمده است:‌ دانشگاه‌های زیادی برای میزبانی مناظره با جناب آشنا اعلام آمادگی کردند، بنده هرکدام از این دانشگاه‌ها که مطلوب آقای آشنا باشد، حاضر خواهم شد.

نادران روز گذشته در نامه‌ای به مشاور رئیس جمهور ضمن اشاره به تعلل رسانه‌ملی در برگزاری مناظره میان نمایندگان نامزدها، از نمایندگان اقتصادی دولت برای مناظره دعوت کرد.

در متن نامه وی آمده بود: نظر به تعلل سؤال‌برانگیز رسانه ملی در برگزاری مناظره میان نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، بدین‌وسیله ضمن اعلام آمادگی برای مناظره با نمایندگان اقتصادی دولت، از جنابعالی دعوت می‌کنم نمایندگان اقتصادی آقایان روحانی و جهانگیری را برای مناظره در موضوعات اقتصادی معرفی بفرمایید.

محل مناظره می‌تواند یکی از دانشگاه‌ها و برگزارکنندگان هم یکی از تشکل‌های دانشجویی داوطلب باشد.

امید است با قبول این دعوت، کمک کنید تا نظرات و برنامه‌های نامزدها هرچه شفاف‌تر برای افکار عمومی تبیین و قضاوت به مردم سپرده شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس