منافقین صدام

کسانی که سعی می کنند با تمسک به اقدامات صورت گرفته در سال 67 برای خود و احزاب شان کلاهی بدوزند، باید بدانند کار آنها در حد همان خیانت هایی است که منافقین با ترور افراد انجام می دادند.

به گزارش مشرق، متاسفانه عده ای که در اوایل انقلاب به انقلابیون ترمز بریده معروف بودند با عبور از آرمان ها و ارزش های انقلاب، دچار دگردیسی شده و به هر بهانه ای به اقدامات و تحولات دهه نخست انقلاب می تازند.

تاریخ انقلاب پر است از فراز و نشیب و افرادی که مردود و قبول شدند.از همان روزهای نخست مخالفینی بر سر راه مردم قرار گرفتند و کار به جایی رسید که حتی با دشمنان ایران زمین نیز دست در دست گذاشته تا خانه آبا و اجدادیشان را ویران سازند.

هنوز از یاد کسی نرفته که صدها شخصیت برجسته و توانمند کشور قربانی کوردلی و تعصبات گروه هایی شدند که خود را منادی بخش آزادی و مساوات در ایران می دانستند. کسانی که در ادامه کار و ضعیف شدن و کم اقبال شدن ایده ها و ایدئولوژی شان در جامعه، حتی به مردم عادی کوچه و بازار رحم نکردند و ترورهای کور در دستور کارشان قرار گرفت.

برکسی پوشیده نیست، جنایات منافقین و تروریست های گمراه امنیت و ثبات داخلی ایران را کاهش داده بود. در اوج جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، گروه هایی به نام مارکسیسم و کمونیسم با ادعای ایجاد خیزش در میان خلق و توده ها، شهرها و روستاهای کشور را ناامن کرده بودند و از سوی دیگر برای دشمن بعثی نیز گرا می فرستادند.

جنایت ها و خسارات جانی و مالی مجاهدین خلق که منافقین نامیده شدند، از خاطره ها نرفته است. ولی با وجود ایجاد تنفر از آنها در سطح جامعه، بازهم منافقین به اقدامات خصمانه شان ادامه دادند و در پیوند با صدام حسین، وارد جنگ تمام عیار در عملیات فروغ جاویدان شدند. حمله به خاک ایران توسط منافقین بدترین خیانتی است که یک گروه مخالف و حتی تروریست می تواند انجام دهد.

اما در شهرهای بزرگ، اقدامات اطلاعاتی و نظامی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور باعث دستگیری و زندانی صدها منافق شده بود. برنامه ای که در زمان عملیات فروغ جاویدان، منافقین در نظر گرفته بودند، فعال کردن هسته های خود همزمان با حمله به ایران بود تا شهرهای بزرگ را از داخل دچار هرج و مرج کنند. رأفت و مماشات حکومت با نیروهای منافق دستگیر شده نیز بازهم باعث پشیمانی و بازگشت آنها از مواضع تروریستی و خصمانه شان نمی شد و آنها همچنان اصرار بر راه نفاق و ترور داشتند.

دستور قاطع امام خمینی (ره) برای مقابله و اعدام منافقین

با ادامه جنایت ها و تجاوز منافقین به ایران و همکاری و همراهی باقیمانده های منافقین، راه حلی جزء اقدامی قاطع در مقابل خیانت ها و ترورهای کور مردم عادی باقی نمانده بود. هیچ حکومتی در دنیا با ترور با مماشات و مصلحت برخورد نمی کند ولی جمهوری اسلامی تقریبا یک دهه، به روش های دیگر سعی می کرد با منافقین برخورد کند که جوابگو نبود.

به هر حال پس از همدستی منافقین با صدام در حمله به ایران و تدارک برهم زدن امنیت شهرها توسط باقیماندهای منافقین، امام خمینی (ره)، برای حفظ کشور و نظام و خشکاندن غده چرکین نفاق، حکمی را صادر کردند که یکی از قاطع ترین و مهم ترین دستورات ایشان بود:

«از آنجا که منافقین خائن به هیچ وجه به اسلام معتقد نبوده و هر چه می‌گویند از روی حیله و نفاق آنهاست و به اقرار سران آنها از اسلام ارتداد پیدا کرده‌اند، با توجه به محارب بودن آنها و جنگ کلاسیک آنها در شمال و غرب و جنوب کشور با همکاری‌های حزب بعث عراق و نیز جاسوسی آنها برای صدام علیه ملت مسلمان ما و با توجه به ارتباط آنان با استکبار جهانی و ضربات ناجوانمردانهٔ آنان از ابتدای تشکیل نظام جمهوری اسلامی تا کنون، کسانی که در زندان‌های سراسر کشور بر سر موضع نفاق خود پافشاری کرده و می‌کنند، محارب و محکوم به اعدام می‌باشند و تشخیص موضوع نیز در تهران با رای اکثریت آقایان حجت‌الاسلام نیری دامت افاضاته (قاضی شرع) و جناب آقای اشراقی (دادستان تهران) و نماینده‌ای از وزارت اطلاعات می‌باشد، اگر چه احتیاط در اجماع است، و همین‌طور در زندانهای مراکز استان کشور رای اکثریت آقایان قاضی شرع، دادستان انقلاب و یا دادیار و نماینده وزارت اطلاعات لازم الاتباع می‌باشد، رحم بر محاربین ساده‌اندیشی است، قاطعیت اسلام در برابر دشمنان خدا از اصول تردیدناپذیر نظام اسلامی است، امیدوارم با خشم و کینه انقلابی خود نسبت به دشمنان اسلام رضایت خداوند متعال را جلب نمایید، آقایانی که تشخیص موضوع به عهده آنان است وسوسه و شک و تردید نکنند و سعی کنند اشداء علی الکفار باشند. تردید در مسائل قضایی اسلام انقلابی نادیده گرفتن خون پاک و مطهر شهدا می‌باشد. والسلام»

با صدور چنین حکمی هیاتی سه نفره از نماینده دادستان کل کشور، نماینده وزارت اطلاعات و حاکم شرع مسئول بازجویی و ارجرای حکم شدند. حجت السلام نیری، حاکم شرع، حجت الاسلام پورمحمدی، نماینده وزارت اطلاعات، حجت الاسلام رئیسی معاون دادستان تهران و اشراقی، قاضی زندان اوین، نام هایی هستند که از آنها به عنوان مسئول رسیدگی به پرونده منافقین در زندان اسم برده می شود. در آن زمان موسوی خوئینی ها، دادستان کل کشور، موسوی اردبیلی، رئیس دیوان عالی کشور بودند و در تصمیم گیری ها شرکت داشتند.

با اعدام صدها تن از منافقین و نشان دادن عزم و جدیت نظام در برخورد با درگیری های مسلحانه و تروریست ها، ساختار پوشالی منافقین در داخل کشور فرو ریخت و کشور برای سال ها در زمینه ثبات و امنیت بیمه شد. اگر چنین برخورد قاطعی با منافقین صورت نمی گرفت، افراد بسیاری چه از مردم عادی و چه از مقامات و شخصیت ها قربانی ترور می شدند و خسارت های مالی نیز بر کشور تحمیل می شد.

انکار و تردید در حماسه تابستان سال67

با ورود برخی از شخصیت ها و مقامات فعال در عرصه های قضایی و امنیتی دهه 60 به عرصه های سیاسی و اجتماعی کشور، بار دیگر ماجرای تابستان سال 67، در خبرها پررنگ شده است. از جمله قصد نامزدی آیت الله رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، در رقابت های ریاست جمهوری 96، عده ای را بر آن داشت تا به سابقه خوانی از وی در سال 67 نیز بپردازند.

ولی در این میان عده ای حتی در داخل کشور! با محکومیت اعدام های سال 67 و تبلیغ آن به عنوان جنایت علیه بشریت سعی در سیاه نمایی پرونده رئیسی دارند. حال آنکه اصلاح طلبان و حامیان کنونی دولت یازدهم، فراموش کرده اند کسانی در آن سال ها تصمیم گیر بودند که در حال حاضر جزء پدران معنوی اصلاحات هستند.

تغییر مرام ها و عبور از ارزش ها، برخی را به حدی از استیصال رسانده که بسیاری از اقدامات موثر نظام در دهه نخست انقلاب را محکوم یا رد می کنند. اقداماتی که خود نیز در به سرانجام رساندن آنها نقش داشتند ولی پشیمانی در زمان تغییر رنگ ها را پیشه کرده اند. انتخابات ریاست جمهوری نیز معمولا عرصه ای برای ایراد سیر اتهامات و توهین هایی به رقبا است و هیچ ارزش گذاری و اخلاق مداری نیز معمولا رعایت نمی شود.

آنچه در تابستان 67 روی داد اقدامی قاطع و به جا برای پایان جنایات منافقین بود و می بایست به کسانی که در آن نقش اصلی را داشتند، مدال افتخار داد. امنیت امروز کشور ماحصل اقداماتی است که در طول این چهار دهه در دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، قضایی و نظامی کشور صورت گرفته و در آن روزها مبارزه با تروریسم داخلی، اولویت اصلی این دستگاه ها بود.

اگر نبود آن قاطعیت ها و فداکاری ها، امنیت به در گرانی در کشور تبدیل می شد که برگزاری یک انتخابات آرام، آرزویی برای همگان بود.

کسانی که سعی می کنند با تمسک به اقدامات صورت گرفته در سال 67  برای خود و احزاب شان کلاهی بدوزند، باید بدانند کار آنها  در حد همان خیانت هایی است که منافقین با ترور افراد انجام می دادند حال این ترور در قالب ترور شخصیت افراد است! حکم امام و اجرای آن توسط مقامات قضایی و اطلاعاتی در تابستان 67، پاک کردن لکه ننگ منافقین از کشور بود.

منبع: جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 12
 • ابریشم چی IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  96 24
  منافقین خیلی مزدور بودن باید همشونو از لب تیغ تیز عدالت رد میکردیم دم هممون گرم
 • شهیدزنده IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  54 15
  اگر همین فردا هم دستمان به منافقان حرامزاده برسد.. کارهای بسیار فراتر از آنچه که در سال 67 اتفاق افتاد انجام میدهیم. روح منزه و سیره عدالت گسترخمینی(ره) در کالبد زمانه تا قیامت باقیست. حیدرمدد
 • IR ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  35 8
  مسعود رجوی که ایدز داشت سقط شد و به درک رفت . بقیه منافقان هم که ایدز دارند و یکی یکی دارند سقط می شوند .
 • چرا باید این حرومزادها زنده باشن؟ AU ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  20 6
  فعلا که اوون حرومزاده مک کین رفته دیدار این حرومزادها تا یک فتنه تخریب ایران مثل سوریه بره بندازه. ماندم چرا باید این حرومزادها زنده باشن؟
 • فرهاد IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  2 4
  دم امام گرم . نسل این حروم زاده های آشغال رو باید از ریشه کند ! طوری که حتی تک ژنی از این حیوانات قابل مطالعه در هیچ جای دنیا بر جای نمونه .
 • سرباز ایران زمین NL ۲۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  5 2
  امیدوارم روزی برسد تمام منا فقین از ایران و دیگر کشورها محو و در دادگاه عدل اسلامی ایران محاکمه شوند. مزدور صدام بودند و حالا نوکر سنا تور های آمریکایی جمهوری خواه .
 • فدای ایران زمین NL ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  2 1
  خائن مک کین و مزدور خائن منافق آن ها . نابود باد.
 • IR ۰۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
  5 1
  داعشي هاي دهه 60 بودن....آخه كندن پوست سر و رگبار بستن و مردم عادي و....كار آدميزاده؟
 • علوی IR ۰۷:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
  4 3
  اگر کتاب های مصور جنایات منافقین که همراه با اعترافات آنان به چاپ رسیده بود و اکنون یافت نمی شود بار دیگر منتشر شود بسیاری از آنانی که اطلاعی از آن جنایت های کثیف ندارند می فهمند که چرا حضرت امام (ره) چنین حکمی صادر کردند.
 • IR ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
  3 2
  خبیث تر از منافقین نداشتیم آنهایی که تو کوی و برزن بدنبال شکار افراد حزب اللهی و بعضا دارای محاسن بودن مرگ کمترین حقشون است جوونای فریب خورده منافقین که به اصطلاح خودشون با کلاشین دنبال شکار بودن باید اعدام میشدند حال ممکنه یکنفر اشتباهی اعدام شده باشه اما امنیت جامعه اجل این حرفاست
 • علی IR ۱۹:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  0 1
  عجب
 • IR ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۲
  3 2
  واقعاً بازی کثیفی هست و قاتلان وخیانتکاران به کشور را برای مطامع سیاسی خود مظلوم جلوه میدهند و با دروغهای بزرگ سعی بر آشفته کردن امنیت کشور که باخون صیاد شیرازیها وشهدای کمیته که پوست از سرشان کنده اند بدست آمده دارند
 • علی IR ۰۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
  2 2
  آنهایی که بنام مبارزه انتخاباتی، اعدام انقلابی و برحق منافقبن را محکوم میکنند جزو منافقین هستند. خیلی خوب دارن خودشان را معرفی میکنن. جای شهید و مفسد را اینگونه میخواهند عوض بکنند.
 • حافظ IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
  2 1
  عالی بود ولی باتوجه به شبهات زیادی که در این باره وجود خواهش می کنم جزئیات دقیقی در مورد گروهک منافقین؛ تعداد ترور های آنها،تعداد اعدام شدگان از آنها را و تمام جزئیات در مورد آنها را هم عنوان کتابی یا تو همین سایت قرار بدید تا یک بار برای همیشه دهن این عوضیها بسته بشه و مردم خصوصا جوونا از این شبهات نجات پیدا کنند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس