کد خبر 707139
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۶
چلسی

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود و موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد.

به گزارش مشرق، در این دیدار که هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند، ادن هازارد هر دو گل چلسی را به ثمر رساند و تک گل سرخیو آگوئرو هم نتوانست مانع از شکست سیتی شود. 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود و موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد.

تا اینکه در دقیقه 10، روی یک موقعیت نه چندان خطرناک، چلسی به گل رسید.  روی حرکت خوب آسپلیکوئتا و پاس دقیق او برای هازارد، ضربه این ستاره بلژیکی با اشتباه کابایرو، وارد دروازه سیتی شد.

بعد از این گل روند بازی تغییر خاصی نکرد و باز هم هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 26، سیتی به گل تساوی رسید.

دفع ناقص تیبو کورتوا روی ضربه داوید سیلوا، آگوئرو را با دروازه خالی تک به تک کرد و او هم با یک ضربه بغل پای ساده، حساب کار را 1-1 کرد.

دو دقیقه بعد سیتی بار دیگر صاحب یک موقعیت خوب شد اما این بار واکنش خوب کورتوا، دروازه آبی ها را بسته نگه داشت.

در حالی که سیتی برای زدن گل دوم تلاش بیشتری می کرد، این چلسی بود که در دقیقه 34 صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای فرناندینیو روی پدرو در محوطه جریمه سیتی، یک ضربه پنالتی نصیب میزبان کرد.

هازارد پشت ضربه قرار گرفت اما شوت نه چندان خوب او را کابایرو برگشت داد ولی توپ برگشتی به خود هازارد رسید و او هم با هوشمندی، توانست گل دوم را هم به نام خود ثبت کند.

در دقایق باقی مانده بازی متعادل دنبال شد و بازیکنان چلسی با کنترل بازی، اجازه ندادند تا تیم میهمان موقعیت خاصی روی دروازه این تیم ایجاد کند و به این ترتیب، نیمه اول با برتری 2-1 چلسی به پایان رسید. 

دو تیم نیمه دوم را متعادل آغاز کردند اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی سیتی ابتکار عمل را در دست گرفت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت خطرناک توفیقی نداشت.

در مقابل تیم میزبان با یک دفاع فشرده، به دنبال زدن گل سوم روی ضدحملات بود و چیزی نمانده بود که روی یکی از ضدحملات، هازارد در دقیقه 76 گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی فشار حملات سیتی بیشتر شد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما کم دقتی آنها در زدن ضربه نهایی باعث شد تا در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به سود چلسی به پایان برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس