کد خبر 705624
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
سبزه

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از توقیف وانت‌بارهایی که مسافر در قسمت بار سوار کنند، خبر داد.

به گزارش مشرق، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: رهاسازی سبزه‌های عید در سطح معابر به لحاظ زیست‌محیطی مذموم و به لحاظ قانونی ممنوع است، بر این اساس ماموران پلیس راهور با خودروهایی که نسبت به رهاسازی سبزه‌ها در معابر اقدام می‌کنند برخورد می‌کنند.


معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از توقیف وانت‌بارهایی که مسافر در قسمت بار سوار کنند، خبر داد.

وی همچنین، از برخورد با خودروهای رهاکننده سبزه در سطح معابر خبر داد.

سرهنگ جهانی، گفت: رهاسازی سبزه‌های عید در سطح معابر هم به لحاظ زیست‌محیطی مذموم است و هم به لحاظ قانونی ممنوع. بر این اساس ماموران پلیس راهور با خودروهایی که نسبت به رهاسازی سبزه‌ها در معابر اقدام می‌کنند برخورد می‌کنند.

وی با اشاره به این که خودروها برای رفتن به بوستان‌ها نباید سرنشین اضافه سوار کنند، گفت: سوار کردن مسافر در پشت وانت‌بارها اکیدا ممنوع است و برابر ابلاغ صادره ماموران پلیس راهور ضمن متوقف کردن این خودروها، نسبت به پیاده کردن مسافران قسمت بار این خودروها اقدام می‌کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا با توصیه به شهروندان مبنی بر رفتن به بوستان‌های محلی در روز طبیعت گفت: شهروندان از بوستان‌های محلی برای روز 13 فروردین استفاده کنند تا با ترافیک معابر برون‌شهری مواجه نشوند.

وی در عین حال به شهروندان توصیه کرد از پارک‌های دوبله و سدمعبر خودداری کنند چرا که پلیس به جهت روانسازی و بازگشایی معابر مجبور است خودروهای متخلفان را با جرثقیل به پارکینگ منتقل کند.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا ضمن تشکر از همکاری شهروندان در تعطیلات نوروز برای کاهش حوادث ترافیکی از تمامی رانندگان خواست در سال جدید با رعایت قوانین و مقررات رانندگی، پلیس را در کاهش سوانح ترافیکی و نظم و انظباط بخشی به معابر درون و برونشهری یاری دهند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس